Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

+33
METALBOY
Рокси
p4eli4ka
Џими
RoTkViCa
STIFLER
Odyssey
folder
Mary Jane
Gallowsraven
Punk
sokol
TONI
grgrgr
kojgode
Golub-Samoubica
nice
мирАл
Bleak
PhiLL * E
fairy
malina
mitan
корун
REGINA
Наташа
Ivana
The Breaking Dawn
KaTeRiNcE
Болиглава
Lastojca
Marej
Џајко
37 posters

Страна 5 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 5 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by STIFLER Нед Мар 15, 2009 3:08 pm

Mary Jane напиша:
корун напиша:Мојт опасна тепачка за Мастер да паднит... Јас ке сум судија.

Со тепачка нема да ја освојт никој, не се палит та на таков стил.
Да ја зеам гитарана? Laughing Laughing Laughing
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 32
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 5 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by KaTeRiNcE Нед Мар 15, 2009 4:31 pm

ногу почна да се префрлат на друга тема...не е вака интересно
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 30
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 5 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by PhiLL * E Нед Мар 15, 2009 4:33 pm

ja sakaaaaaaaaaaaaaaaaaaam


hahah sram mi e...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 31
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 5 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 15, 2009 7:15 pm

TONI напиша:за меѓу некои знам ама можам само за мене да си кажам...јас љубам еднострано зш незнам дали ми е вратена љубовта.Ве сакам сите,а некоја мене? Razz Very Happy Cool tongue


и ние те сакамееееее витканоооо Very Happy Very Happy Very Happy ич да не бериш гајле Cool Cool Cool Cool
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 5 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мар 15, 2009 8:30 pm

KaTeRiNcE напиша:ногу почна да се префрлат на друга тема...не е вака интересно

ти чути зш и ти имаш за пишење овде....
tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 5 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Marej Нед Мар 15, 2009 8:37 pm

Па поретки ќе се тие шо не се вклучени во некоја хемија (I)
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 5 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Punk Нед Мар 15, 2009 9:50 pm

на пример јас
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 33
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 5 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by KaTeRiNcE Пон Мар 16, 2009 12:14 am

The Breaking Dawn напиша:
KaTeRiNcE напиша:ногу почна да се префрлат на друга тема...не е вака интересно

ти чути зш и ти имаш за пишење овде....
tongue
Ам сеааа ај чутам
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 30
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 5 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Mary Jane Пон Мар 16, 2009 2:47 am

KaTeRiNcE напиша:Ам сеааа ај чутам

Kaжвииии
Лоле не ти пишит петка за ќутење.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 5 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by KaTeRiNcE Пон Мар 16, 2009 2:29 pm

не бе...не кажвам и готово а ти бејби не туку се смеј зш и за тебе имат за кажвење
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 30
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 5 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by KaTeRiNcE Пон Мар 16, 2009 9:04 pm

Иначе не било да речиш нешо во врска со ова на форумоф пошо одма муабети се ваѓет...тој шо зборвел ќе си се препознајт а ак сакате толку да оговоарате отворетеси тема ЧАШИТЛАМА...се досега шо сум рекла исто ко да не било...
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 30
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 5 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Marej Пон Мар 16, 2009 9:45 pm

Почнавме со лутејнци?
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 5 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by REGINA Пон Мар 16, 2009 9:53 pm

не бе зш лутење, ама во право е кате дека некој имат ептен врзано вкрпче нешо шо е напишано во темава, а зезанции се. и од нишо се прајт нешо, па муабети, па бла бла.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 32
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 5 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Marej Пон Мар 16, 2009 10:03 pm

Кој, жити све?
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 5 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by REGINA Пон Мар 16, 2009 10:34 pm

неможам да кажам дека дури тоаш ќе имат љутење. ај нишо битно
Smile
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 32
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 5 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by kojgode Пон Мар 16, 2009 10:37 pm

Незнам зш да имат љутење ко ова се само ваши шпекулации шо мислите кажите, кој се љутит тепило е ваљда.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 31
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 5 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Bleak Пон Мар 16, 2009 10:50 pm

Којгоде требит да се прогласит за админ на пролеттва хех Razz
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 32
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 5 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by KaTeRiNcE Вто Мар 17, 2009 11:07 am

Сестра за сестра кате за брачеда...си се разбираме јас и Regina
луф ја казн
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 30
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 5 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Џајко Вто Мар 17, 2009 12:12 pm

KaTeRiNcE напиша:Сестра за сестра кате за брачеда...си се разбираме јас и Regina
луф ја казн

ова не ти е коментар за на форум, ова мојш на мсн да и го напишиш ак сакаш.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 31
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 5 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by KaTeRiNcE Вто Мар 17, 2009 12:31 pm

хуху...зш толку ти сметат ?
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 30
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 5 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Џајко Вто Мар 17, 2009 2:31 pm

па глупое да напишиш овде "се разбираме јас и таја". Ако планираш да кажиш на сите напиши шо е то ако не не пиши и кажи и на мсн па разбирајте си се ти и таја пак.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 31
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 5 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by KaTeRiNcE Вто Мар 17, 2009 3:48 pm

Ќе кажев уште одма ама не се спуштам на ниво на тие шо ваѓет муабети, вака е за да не се осетет навредени,сваќаш?
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 30
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 5 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by RoTkViCa Вто Мар 17, 2009 4:47 pm

KaTeRiNcE напиша:Ќе кажев уште одма ама не се спуштам на ниво на тие шо ваѓет муабети, вака е за да не се осетет навредени,сваќаш?

абе то така е ама не морат да спомвиш нишо за то овде пред сите ако не сакаш сите да го знает то нешто....чути си и биди си неутрална.... Wink
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 5 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by корун Вто Мар 17, 2009 6:25 pm

Или имиња или ич не пишите.... Доволно мистицизам преовладвеше на темава.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 31
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 5 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Болиглава Вто Мар 17, 2009 7:25 pm

RoTkViCa напиша:
KaTeRiNcE напиша:Ќе кажев уште одма ама не се спуштам на ниво на тие шо ваѓет муабети, вака е за да не се осетет навредени,сваќаш?

абе то така е ама не морат да спомвиш нишо за то овде пред сите ако не сакаш сите да го знает то нешто....чути си и биди си неутрална.... Wink
Ама финтата е шо знајт хемии низ форумов, ти теквит?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 31
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 5 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот