Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

+33
METALBOY
Рокси
p4eli4ka
Џими
RoTkViCa
STIFLER
Odyssey
folder
Mary Jane
Gallowsraven
Punk
sokol
TONI
grgrgr
kojgode
Golub-Samoubica
nice
мирАл
Bleak
PhiLL * E
fairy
malina
mitan
корун
REGINA
Наташа
Ivana
The Breaking Dawn
KaTeRiNcE
Болиглава
Lastojca
Marej
Џајко
37 posters

Страна 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 6 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by RoTkViCa Вто Мар 17, 2009 7:27 pm

Болиглава напиша:
RoTkViCa напиша:
KaTeRiNcE напиша:Ќе кажев уште одма ама не се спуштам на ниво на тие шо ваѓет муабети, вака е за да не се осетет навредени,сваќаш?

абе то така е ама не морат да спомвиш нишо за то овде пред сите ако не сакаш сите да го знает то нешто....чути си и биди си неутрална.... Wink
Ама финтата е шо знајт хемии низ форумов, ти теквит?

да ама финтата е шо ако знајт требит да кажит име....ти теквит??
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 6 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Болиглава Вто Мар 17, 2009 7:28 pm

Фала шо ме просветли. Idea
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 6 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Џајко Вто Мар 17, 2009 7:32 pm

ви теквит бе?
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 6 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by KaTeRiNcE Вто Мар 17, 2009 8:53 pm

НЕ хуху
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 6 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by RoTkViCa Сре Мар 18, 2009 2:26 pm

Болиглава напиша:Фала шо ме просветли. Idea

ништо повели и друг пат Laughing Laughing Laughing Laughing
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 6 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Marej Сре Мар 18, 2009 2:30 pm

Џабе ќе читат некој 9 страни на темава, ќе се израдвит ногу на почеток и после ќе спласнит.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 6 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Lastojca Сре Мар 18, 2009 2:37 pm

вистина немат поента темава појке ...јас мислам да ја избришите зш џабе е ...ама пошо никој не ме прашвит мене мојт и да стојт Very Happy
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 6 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Џими Чет Мар 19, 2009 12:48 am

Хемија... меѓу моите пет ѕвездички... и членка шо имат пет ѕвездички...
Ама нематSmile What a Face

Знам и за хемијата на Болиглава.
Хемија рулз!!!!!!
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 6 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Bleak Чет Мар 19, 2009 1:07 am

Јас би кажал како се викат мојата хемија ама ко ќе имат барем 10 на форумоф со ќе се викет така за да се мислет сите и поинтересно ќе е не за друго... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 6 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Golub-Samoubica Чет Мар 19, 2009 1:19 am

Имат хемија меѓу Којгоде и Regina.
Физика имат меѓу мене и Master.
A биологија имам 5ка.
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 6 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by KaTeRiNcE Чет Мар 19, 2009 1:29 am

Golub-Samoubica напиша:Имат хемија меѓу Којгоде и Regina.
Физика имат меѓу мене и Master.
A биологија имам 5ка.
Од кај дојде до овај заклучок жити сее?
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 6 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Болиглава Чет Мар 19, 2009 1:31 am

^ Jа издаде. Neutral
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 6 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by REGINA Чет Мар 19, 2009 1:37 am

REGINA напиша:
KaTeRiNcE напиша:Вакааа....за да не испаднит лутење и сите тие работи само по еден член ќе кажам а другиот сам ќе си се препознајт :D
Во прв е Наташа, во втор Ивана и во трет...хмм :D брачедо без лутиш regina :D
ВЕ молам однапред да ми платите осигурување од форумоф пошо без нешо ќе останам :D

абе брачеда си ми кој смејт да те чепнит бе?!? јас не би те осакатвела за постов пошо ме имаш спомнато, сеедно. хехехех ааааа иначе слушав и јас некој работи за хемииве овде... ааааааа....Laughing
за мене речите шо сакате не се замарам и онака Cool

само да ве потсетам дека имам кажано претходно мислење во врска со постоењево на целава тема... а филмот после мојте да си го продолжите... почнувајќи од.... 3...2...1 сега. Smile
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 6 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by KaTeRiNcE Чет Мар 19, 2009 1:40 am

Болиглава напиша:^ Jа издаде. Neutral
оф оф оффф
не е да прашаш нешо ? зш бе од каде она,ете глеаш дек муабети одма се вадет? Ама во право е Regina ич не требит да се замарат :D Ваѓајте муабети ваљда некоаш ќе погодите
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 6 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Џајко Чет Мар 19, 2009 1:40 am

Некој те имат предаено реџина...
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 6 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by STIFLER Чет Мар 19, 2009 8:12 pm

Кажите кое предавникот!!!!Evil or Very Mad Mad Sad Smile Very Happy Shocked Cool Embarassed

и одма на бесилка
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 6 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Mary Jane Пет Мар 20, 2009 1:45 am

Помеѓу мене и Bleak имат информатика.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 6 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Bleak Пет Мар 20, 2009 1:50 am

Да да... преку Ексел си пишиме на ем ес ен и ногу јако е ре... ауффф .... afro


Последната промена е направена од Bleak на Пет Мар 20, 2009 1:51 am. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : Ам место ре ер имаф напишано... ми кочит Екселоф нешчо ебаго... :))
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 6 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Џајко Пет Мар 20, 2009 1:54 am

Аку убаво е да се има било каква наука со некој, без разлика дали е природна или општествена.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 6 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Mary Jane Пет Мар 20, 2009 1:57 am

Bleak напиша:Да да... преку Ексел си пишиме на ем ес ен и ногу јако е ре... ауффф .... afro

Чек сеа, инсталирам Ворд за да мојт разговоров побрзо да се одвиват.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 6 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Bleak Пет Мар 20, 2009 2:00 am

Абе инсталирај Пауерпоинт... посликовит е... Smile појќе аплоуд имат пљус то... Wink
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 6 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Bleak Пет Мар 20, 2009 2:01 am

Еј да ми текна шо ќе прашвеф... бидејќи ја мисља ниедна хемија не е остварена... за остварена хемија се доделуват Нобелова награда...? Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 6 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Mary Jane Пет Мар 20, 2009 2:02 am

Bleak напиша:Абе инсталирај Пауерпоинт... посликовит е... Smile појќе аплоуд имат пљус то... Wink

Ама побавно ојт. Зато мислам Корел е најадекватен. Ќе толкуваме графика. study

Да Блажо, нормално. Имат за хемија, физика, литература и мир.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 6 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Bleak Пет Мар 20, 2009 2:07 am

и биологија и економски науки... 6 области се... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 6 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Mary Jane Пет Мар 20, 2009 2:09 am

Bleak напиша:и биологија и економски науки... 6 области се... Smile

Е де. Ама мислам дека не е биологија, туку медицина.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 6 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот