Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

+33
METALBOY
Рокси
p4eli4ka
Џими
RoTkViCa
STIFLER
Odyssey
folder
Mary Jane
Gallowsraven
Punk
sokol
TONI
grgrgr
kojgode
Golub-Samoubica
nice
мирАл
Bleak
PhiLL * E
fairy
malina
mitan
корун
REGINA
Наташа
Ivana
The Breaking Dawn
KaTeRiNcE
Болиглава
Lastojca
Marej
Џајко
37 posters

Страна 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 9 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Odyssey Вто Мар 24, 2009 12:00 am

Можно е и крв да паднит ако те вметнам така наеднаш....
Бибе ќе требат да те браниме после....
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 9 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by RoTkViCa Вто Мар 24, 2009 12:01 am

Odyssey напиша:Можно е и крв да паднит ако те вметнам така наеднаш....
Бибе ќе требат да те браниме после....

ааа немај гајле имам бранители.... Cool
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 9 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Odyssey Вто Мар 24, 2009 12:02 am

RoTkViCa напиша:
Odyssey напиша:Можно е и крв да паднит ако те вметнам така наеднаш....
Бибе ќе требат да те браниме после....

ааа немај гајле имам бранители.... Cool

А да ти пишам на msn?
хахахахаха
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 9 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by RoTkViCa Вто Мар 24, 2009 12:03 am

Odyssey напиша:
RoTkViCa напиша:
Odyssey напиша:Можно е и крв да паднит ако те вметнам така наеднаш....
Бибе ќе требат да те браниме после....

ааа немај гајле имам бранители.... Cool

А да ти пишам на msn?
хахахахаха

си легвам сеа...ај утре ќе се договориме нашкола хахаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 9 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Мар 24, 2009 12:06 am

Odyssey напиша:
RoTkViCa напиша:
Odyssey напиша:
RoTkViCa напиша:
kojgode напиша:Мене и без да ги видам ми се повраќат.


хахахахаха те обожавам тебе и твоите ненормални коментари хахахаха I love you I love you I love you I love you I love you I love you

Бибе ма? Така?


нуееее Атенценценценце хахаха (твојте појаки се Razz) хахаха

хахахахахахах
мислев на то дека преку ред одиш, за админов наш со колони чекет имат...
ај да почнам:
маја, ана , Тара, сара, александра, мартина, Симона, кристина, андријана, слушнав и една од форумов била поврзана хемиски на редов,
Ај немај гајле ќе те пикнам преку ред....ПУРЕ МОЖИТ МЕНАЏЕР ДА ТИ СУМ?

зш ја мешате сестра ми? Evil or Very Mad tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 9 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Odyssey Вто Мар 24, 2009 12:06 am

Презиме не спомнав....
така да од кај знајш дека е сестра ти?
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 9 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Наташа Вто Мар 24, 2009 12:07 am

Сеа те заеба гадно, признај.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 9 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Мар 24, 2009 12:11 am

сестра ми е единствената на форумов па и во градов можда шо се викат тара tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 9 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Marej Вто Мар 24, 2009 12:13 am

Го тупите.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 9 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Lastojca Вто Мар 24, 2009 12:14 am

убо рече корун темава во мистерии да ојт
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 9 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Mary Jane Вто Мар 24, 2009 12:18 am

А темава в канта да ојт?
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 9 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Мар 24, 2009 12:19 am

не . јака е
само нек се избришет муаетиве наши пред ова Razz:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 9 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Болиглава Вто Мар 24, 2009 12:20 am

Е жими ваквиов. Да ти дам пасс и да бришиш 6-7 страни?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 9 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Marej Вто Мар 24, 2009 12:20 am

Не е јака досадна е. Посебно зш сме од Охрид.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 32
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 9 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Мар 24, 2009 12:24 am

Болиглава напиша:Е жими ваквиов. Да ти дам пасс и да бришиш 6-7 страни?

убо беее сфатив
Shocked

бриши ја цела ак сакаш
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 9 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Болиглава Вто Мар 24, 2009 12:26 am

Нејќам. Нек стојт, само не пишите многу безвеза муабети океј?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 9 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by RoTkViCa Вто Мар 24, 2009 12:34 pm

temive se za muabet kolku so znam.....a muabetive bea vo vrska so temava....(osven ova za tara) taka da ne znam so se zgresi.....ama nvm vie ste glavnite znajte so kako Wink
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 9 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by METALBOY Вто Мар 24, 2009 12:52 pm

абе читав некој од коментариве, прашвев, препрашвев и пак не разбрав шо се работит овде. ке се најт некој доволно добар за да ми објаснит??? Shocked
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 9 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Џими Вто Мар 24, 2009 2:15 pm

RoTkViCa напиша:temive se za muabet kolku so znam.....a muabetive bea vo vrska so temava....(osven ova za tara) taka da ne znam so se zgresi.....ama nvm vie ste glavnite znajte so kako Wink
Главни сме. Јас велам да остане!
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 9 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Mary Jane Вто Мар 24, 2009 11:30 pm

METALBOY напиша:абе читав некој од коментариве, прашвев, препрашвев и пак не разбрав шо се работит овде. ке се најт некој доволно добар за да ми објаснит??? Shocked

Утре на школа на музичко се ќе ти се разјасни. Потсети ме да се преместам.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 9 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Bleak Пет Мар 27, 2009 10:53 am

Mary Jane напиша:
METALBOY напиша:абе читав некој од коментариве, прашвев, препрашвев и пак не разбрав шо се работит овде. ке се најт некој доволно добар за да ми објаснит??? Shocked

Утре на школа на музичко се ќе ти се разјасни. Потсети ме да се преместам.

Вау... нова хемија!!! Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 9 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Master Пет Апр 03, 2009 7:59 pm

kojgode напиша:Помеѓу Голуб и Мастер има огромна хемија.

најголема!!! мојт дури и до нуклеарна експлозија да дојт!!!!!!!БТВ, зш ме имат во списокон на тие шо го симпатизирет Кокан!? - Се знајт дек Голуб го сакам!!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 9 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Џими Пет Апр 03, 2009 9:08 pm

Завчера си реков дај бе да се откажам од адаптер форумов и еве ме вчера пак дојдов.
Ихихихи многу су будала.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 9 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by kojgode Пет Апр 03, 2009 9:09 pm

Најнова вест на а1.цом.мк. Нов вид на зависност наречена адаптер форум се пројави меѓу младите.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 9 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by METALBOY Пет Апр 03, 2009 9:11 pm

јас сум нај зависен од него шо значи најголема хемија Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 9 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот