Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost???

Go down

Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost??? Empty Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost???

Пишување by grgrgr Пет Ное 13, 2009 9:47 pm

...i zapocna da paga vo bezdnata na zaboravot??????????????

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost??? Empty Re: Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost???

Пишување by Џајко Пет Ное 13, 2009 11:08 pm

fuck you
from korun
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 29
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost??? Empty Re: Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost???

Пишување by мирАл Вто Ное 17, 2009 12:39 am

Немат некој штрумф да се зачленит да креват врева по темиве
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 29
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost??? Empty Re: Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost???

Пишување by METALBOY Вто Ное 17, 2009 5:05 pm

ко јас шо праев? Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost??? Icon_lol
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost??? Empty Re: Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost???

Пишување by Angelic Вто Ное 17, 2009 5:05 pm

па немат нови членови ииии.. таков е форумот напраен - немојш подолги дискусии да напрајш. Одговараш на темата и чао пријатно. и се така натака
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost??? Empty Re: Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost???

Пишување by корун Сре Ное 18, 2009 3:10 pm

Дојде до големо устручавање, па забавата, шегите и сарказмот беа прегазени од голем број филозофии и експертски мислења.

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost??? Empty Re: Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost???

Пишување by Marej Пет Ное 20, 2009 10:13 pm

Nemat potreba da se pishit na forumov pochnavme da se razbirame preku telepatija.

_________________
Што е убав овој свет, овде гомно, онде цвет.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost??? Empty Re: Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost???

Пишување by tHeJunKy Чет Дек 17, 2009 12:13 am

Да.

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost??? Empty Re: Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost???

Пишување by корун Нед Aвг 01, 2010 6:25 pm

Сега ќе го вратиме во стариот сјај

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost??? Empty Re: Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost???

Пишување by tHeJunKy Чет Ное 04, 2010 12:38 am

Пак ќе требит sunglasses да носиме.

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost??? Empty Re: Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost???

Пишување by корун Пет Дек 03, 2010 1:31 am

Ова гргргр ни искоби и пропаднавме.

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost??? Empty Re: Zosto adapter forun pocna da ja gubi svojata popularnost???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот