Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

+33
METALBOY
Рокси
p4eli4ka
Џими
RoTkViCa
STIFLER
Odyssey
folder
Mary Jane
Gallowsraven
Punk
sokol
TONI
grgrgr
kojgode
Golub-Samoubica
nice
мирАл
Bleak
PhiLL * E
fairy
malina
mitan
корун
REGINA
Наташа
Ivana
The Breaking Dawn
KaTeRiNcE
Болиглава
Lastojca
Marej
Џајко
37 posters

Страна 1 of 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? Empty Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Џајко Чет Мар 12, 2009 12:39 pm

Што мислите вие???
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Marej Чет Мар 12, 2009 12:42 pm

Џајко чим си отворил ваква тема значит имаш некое мнение. Ај кажи прв Smile
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Lastojca Чет Мар 12, 2009 12:48 pm

уу хаха ..па не знам...фиљо обично ширит енергии од ваков тип кон жените адаптерки...а џајко вистина ти требит прв да кажиш
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Џајко Чет Мар 12, 2009 12:49 pm

Јас кажвам дек имат нормална хемија од моја страна кон сите на форумов, ништо посебно.. :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Болиглава Чет Мар 12, 2009 1:04 pm

Џајко напиша:Јас кажвам дек имат нормална хемија од моја страна кон сите на форумов, ништо посебно.. :D
Дали можеби има и физика кон истите?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Marej Чет Мар 12, 2009 1:11 pm

Ако има физика тогаш е загрижувачко.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by KaTeRiNcE Чет Мар 12, 2009 3:09 pm

Јас знам 2-3 пара шо ја криет хемијата :D
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Џајко Чет Мар 12, 2009 3:22 pm

KaTeRiNcE напиша:Јас знам 2-3 пара шо ја криет хемијата :D
Би ги споделила со нас??
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Мар 12, 2009 3:38 pm

KaTeRiNcE напиша:Јас знам 2-3 пара шо ја криет хемијата :D

и јас сакам да знам bounce bounce bounce
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by KaTeRiNcE Чет Мар 12, 2009 6:18 pm

Вакааа....за да не испаднит лутење и сите тие работи само по еден член ќе кажам а другиот сам ќе си се препознајт :D
Во прв е Наташа, во втор Ивана и во трет...хмм :D брачедо без лутиш regina :D
ВЕ молам однапред да ми платите осигурување од форумоф пошо без нешо ќе останам :D
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by KaTeRiNcE Чет Мар 12, 2009 6:32 pm

Ај уш една помош :D Иван4ево со еден на Т е поврзана :D
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Ivana Чет Мар 12, 2009 6:54 pm

kateeeeeeeeeee :D
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Ivana Чет Мар 12, 2009 6:55 pm

ke se razberime za ova petok zlaticko moe ok? hhh
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by KaTeRiNcE Чет Мар 12, 2009 6:59 pm

Океј бејби само чекај осигурување да ми платет од форумов прво :D
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Наташа Чет Мар 12, 2009 7:01 pm

Шо ма јас? Twisted Evil
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Ivana Чет Мар 12, 2009 7:24 pm

хахаха ко шо ми се пулит Кетенце говота си петок хухуху
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by REGINA Чет Мар 12, 2009 7:50 pm

KaTeRiNcE напиша:Вакааа....за да не испаднит лутење и сите тие работи само по еден член ќе кажам а другиот сам ќе си се препознајт :D
Во прв е Наташа, во втор Ивана и во трет...хмм :D брачедо без лутиш regina :D
ВЕ молам однапред да ми платите осигурување од форумоф пошо без нешо ќе останам :D

абе брачеда си ми кој смејт да те чепнит бе?!? јас не би те осакатвела за постов пошо ме имаш спомнато, сеедно. хехехех ааааа иначе слушав и јас некој работи за хемииве овде... ааааааа....Laughing
за мене речите шо сакате не се замарам и онака Cool
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Ivana Чет Мар 12, 2009 8:08 pm

ама Катенцево и сама требит да си се спомнит а? хухухуху
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by REGINA Чет Мар 12, 2009 8:40 pm

Ivana напиша:ама Катенцево и сама требит да си се спомнит а? хухухуху

Shocked Вистина? ааааааааааааа брачео ти требит денојве да ми наминиш на кафе до дома... многу работи незнам изглеа хехехехех
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by KaTeRiNcE Чет Мар 12, 2009 8:40 pm

Абе ај речите дек не е така :D еве глеате брачедава сама си призна и ивана исто сега уште наташа добро де и кај мене имат хемија ама уште невозвратена :D
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by REGINA Чет Мар 12, 2009 8:42 pm

KaTeRiNcE напиша:Абе ај речите дек не е така :D еве глеате брачедава сама си призна и ивана исто сега уште наташа добро де и кај мене имат хемија ама уште невозвратена :D
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ShockedShocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
идај дома сега! хахаха Laughing
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by KaTeRiNcE Чет Мар 12, 2009 8:51 pm

Very Happy
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by корун Чет Мар 12, 2009 8:52 pm

Имате мсн, така?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by KaTeRiNcE Чет Мар 12, 2009 8:53 pm

да, зш?
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by корун Чет Мар 12, 2009 8:54 pm

Мањак сум
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот