Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

+33
METALBOY
Рокси
p4eli4ka
Џими
RoTkViCa
STIFLER
Odyssey
folder
Mary Jane
Gallowsraven
Punk
sokol
TONI
grgrgr
kojgode
Golub-Samoubica
nice
мирАл
Bleak
PhiLL * E
fairy
malina
mitan
корун
REGINA
Наташа
Ivana
The Breaking Dawn
KaTeRiNcE
Болиглава
Lastojca
Marej
Џајко
37 posters

Страна 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 4 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Џајко Пет Мар 13, 2009 1:54 am

можеби не ти се интересни бидејќи не ја знаеш целосната историја :D
ама доста е за то, зш мн е вероватно дек мојт да се наљутет.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 4 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by grgrgr Пет Мар 13, 2009 11:27 am

хахахаххаха

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 4 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by TONI Пет Мар 13, 2009 12:48 pm

за меѓу некои знам ама можам само за мене да си кажам...јас љубам еднострано зш незнам дали ми е вратена љубовта.Ве сакам сите,а некоја мене? Razz Very Happy Cool tongue
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 4 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Marej Пет Мар 13, 2009 12:53 pm

Имат како не..
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 4 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Bleak Пет Мар 13, 2009 1:58 pm

The Breaking Dawn напиша:
Џајко напиша:
The Breaking Dawn напиша:абе Џајко е во право
ај кажите директно ак кажвите Razz:P
јас само за Блажо знам Wink

а ти шон кажиш ак знајш?? Razz

хаха
зш тоаш би го издала
а вака само претпоставки се другиве tongue или не?
Rolling Eyes

Така бе френд не ме издавај... Smile нек му ја думет... Smile хех Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 4 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by sokol Пет Мар 13, 2009 2:10 pm

јас знам за повеќето Twisted Evil
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 4 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Punk Пет Мар 13, 2009 2:12 pm

ам ај кажите нешо јас појма неам
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 4 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Bleak Пет Мар 13, 2009 3:12 pm

sokol напиша:јас знам за повеќето Twisted Evil

За мене можеби не знаеш Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 4 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Gallowsraven Пет Мар 13, 2009 3:40 pm

Ајде картите на маса. Вака само да кажвите знам - не знам... :D Не е интересно.
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 4 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by kojgode Пет Мар 13, 2009 9:38 pm

Помеѓу Голуб и Мастер има огромна хемија.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 4 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Bleak Пет Мар 13, 2009 10:26 pm

Видиго ти којгоде... мојт слободно и односи со форумот да се додајт... све знаел... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 4 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Болиглава Пет Мар 13, 2009 10:46 pm

Имат отприлика 6-7 хемии колку шо избројав. Cool
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 4 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by корун Пет Мар 13, 2009 10:49 pm

Мојт опасна тепачка за Мастер да паднит... Јас ке сум судија.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 4 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Mary Jane Саб Мар 14, 2009 2:37 am

корун напиша:Мојт опасна тепачка за Мастер да паднит... Јас ке сум судија.

Со тепачка нема да ја освојт никој, не се палит та на таков стил.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 4 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Lastojca Саб Мар 14, 2009 2:38 am

јас ништо не разбирам од муабетиве и зато ке се повлечам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 4 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by folder Саб Мар 14, 2009 2:40 am

Mary Jane напиша:
корун напиша:Мојт опасна тепачка за Мастер да паднит... Јас ке сум судија.

Со тепачка нема да ја освојт никој, не се палит та на таков стил.
Од кј знајш дек не се палит? Јас мисљам и оружја ладни ак им се фрлет на натпреварувачите уште појке ке и одговарат Laughing
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 4 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Odyssey Саб Мар 14, 2009 3:31 am

folder напиша:
Mary Jane напиша:
корун напиша:Мојт опасна тепачка за Мастер да паднит... Јас ке сум судија.

Со тепачка нема да ја освојт никој, не се палит та на таков стил.
Од кј знајш дек не се палит? Јас мисљам и оружја ладни ак им се фрлет на натпреварувачите уште појке ке и одговарат Laughing

И јамајки да имет по косине изврзани, и црвени прамени да имет, море и зелени ако требат...


А хемија знам само за НАЈГОЛЕМИОТ ШМЕКЕР НА ФОРУМОВ, а воедно и АДМИН
господинот КОКАН, aka ПУРЕ
PS> Ако се имаш испијанато вечерва и имаш напраено знајш шо, си знајш шо...
хххх
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 4 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Bleak Саб Мар 14, 2009 4:01 am

Болиглава напиша:Имат отприлика 6-7 хемии колку шо избројав. Cool

Мојата ја изброја? Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 4 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мар 14, 2009 4:04 am

Odyssey напиша:
folder напиша:
Mary Jane напиша:
корун напиша:Мојт опасна тепачка за Мастер да паднит... Јас ке сум судија.

Со тепачка нема да ја освојт никој, не се палит та на таков стил.
Од кј знајш дек не се палит? Јас мисљам и оружја ладни ак им се фрлет на натпреварувачите уште појке ке и одговарат Laughing

И јамајки да имет по косине изврзани, и црвени прамени да имет, море и зелени ако требат...


А хемија знам само за НАЈГОЛЕМИОТ ШМЕКЕР НА ФОРУМОВ, а воедно и АДМИН
господинот КОКАН, aka ПУРЕ
PS> Ако се имаш испијанато вечерва и имаш напраено знајш шо, си знајш шо...
хххх

денес сите беа пијани tongue tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 4 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by kojgode Саб Мар 14, 2009 4:19 am

Јас не бев. јеее Имаш среќа Ате.Wink
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 4 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by TONI Саб Мар 14, 2009 6:56 am

Bleak напиша:
Болиглава напиша:Имат отприлика 6-7 хемии колку шо избројав. Cool

Мојата ја изброја? Laughing
Штета кога сите се неостварливи и невозможни Cool
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 4 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Bleak Саб Мар 14, 2009 10:33 am

Море Тони за мојава хемија не е уште проверено за да тврдиме така ... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 4 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Odyssey Саб Мар 14, 2009 1:28 pm

kojgode напиша:Јас не бев. јеее Имаш среќа Ате.Wink

Сега полесно ми е на душава...
хехехехе
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 4 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Болиглава Саб Мар 14, 2009 1:50 pm

Bleak напиша:
Болиглава напиша:Имат отприлика 6-7 хемии колку шо избројав. Cool

Мојата ја изброја? Laughing
Да бе Блажо.Smile

TONI напиша:Штета кога сите се неостварливи и невозможни Cool

Сигурен? Cool
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 4 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Bleak Саб Мар 14, 2009 1:54 pm

Болиглава напиша:
Bleak напиша:
Болиглава напиша:Имат отприлика 6-7 хемии колку шо избројав. Cool

Мојата ја изброја? Laughing
Да бе Блажо.Smile

TONI напиша:Штета кога сите се неостварливи и невозможни Cool

Сигурен? Cool

Видиш ТОНИ шо ти е оптимиста? Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 4 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот