Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

+33
METALBOY
Рокси
p4eli4ka
Џими
RoTkViCa
STIFLER
Odyssey
folder
Mary Jane
Gallowsraven
Punk
sokol
TONI
grgrgr
kojgode
Golub-Samoubica
nice
мирАл
Bleak
PhiLL * E
fairy
malina
mitan
корун
REGINA
Наташа
Ivana
The Breaking Dawn
KaTeRiNcE
Болиглава
Lastojca
Marej
Џајко
37 posters

Страна 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 3 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by PhiLL * E Чет Мар 12, 2009 9:51 pm

Lastojca напиша:фиљо обично ширит енергии од ваков тип кон жените адаптерки
TAKA E ! озбилно!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 3 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by PhiLL * E Чет Мар 12, 2009 9:53 pm

REGINA напиша:за мене речите шо сакате не се замарам и онака Cool
ти ак не се замараше пиле ... не ќе враќаше на сите постој во којшто те имаат спомнувано а и дел од твоите навики хобија и разно разни други ствари Razz
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 3 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Џајко Чет Мар 12, 2009 9:57 pm

Убо ви тргнало на темава, само шо никој немат гз да кажит нешо дирекно...
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 3 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Lastojca Чет Мар 12, 2009 9:57 pm

ај бе вистина сеа ак знајте кажите ак не ич не почвите да пишите на темава..сеа ние овде другиве ко аут оф спејс сме
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 3 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by KaTeRiNcE Чет Мар 12, 2009 10:01 pm

Болиглава напиша:Катеринче и јас знам за тебе. Idea
Е убо де ташке и сеа шо требит да прам?
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 3 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by fairy Чет Мар 12, 2009 10:03 pm

ам ај и јас знам за сите, ама не кажвам, никому....тралалала хахаха aj ај кажите Razz


Последната промена е направена од fairy на Чет Мар 12, 2009 10:07 pm. Мислењето е променето 1 пати
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 3 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by KaTeRiNcE Чет Мар 12, 2009 10:05 pm

Ај де некој нек кажит и јас ќе кажам после ама најбитно е шо на форумоф ИМАТ ЉУБООФФФФФ
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 3 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Bleak Чет Мар 12, 2009 10:12 pm

Џајко напиша:Убо ви тргнало на темава, само шо никој немат гз да кажит нешо дирекно...

Имат хемија бе како немало... ама не е обострана во мојоф случај... иначе виртуелна исповед не би сакал да кажам според мене не е начин така... Smile

Ак имат некоја да се пофалит нек се пофалит барам женска јас... за ДОТА да метиме... Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 3 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by KaTeRiNcE Чет Мар 12, 2009 10:17 pm

хахахахахахахахахаха, не сум за дота брат,само со симс се занимавам
хехехе
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 3 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Bleak Чет Мар 12, 2009 10:23 pm

И да нишо корпа ми даде... сеа требит сингл плеер да се замарам... иначе се иам отпишано од играње јас... на рингла не мојш да играш.... Smile дел од шпорет е ком кога станвит збор за игри... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 3 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by KaTeRiNcE Чет Мар 12, 2009 10:28 pm

KaTeRiNcE напиша:
Болиглава напиша:Катеринче и јас знам за тебе. Idea
Е убо де ташке и сеа шо требит да прам?
Грешка е она Ташке од кај знајш ти за мене бее? А? а?
требит да се плашам сеа ? Crying or Very sad
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 3 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Болиглава Чет Мар 12, 2009 10:41 pm

KaTeRiNcE напиша:Грешка е она Ташке од кај знајш ти за мене бее? А? а?
требит да се плашам сеа ? Crying or Very sad
Па со оглед на околностите... Cool
Не издавам де, нессекирај.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 3 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by мирАл Чет Мар 12, 2009 11:34 pm

А јас пак мислам имат некоја хемија на еден на А и една на А
Very Happy
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 3 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by KaTeRiNcE Чет Мар 12, 2009 11:38 pm

Болиглава напиша:
KaTeRiNcE напиша:Грешка е она Ташке од кај знајш ти за мене бее? А? а?
требит да се плашам сеа ? Crying or Very sad
Па со оглед на околностите... Cool
Не издавам де, нессекирај.

Не ќе можам да спијам сеа, а зш ти од кај знајш?
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 3 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by nice Пет Мар 13, 2009 12:00 am

cim si ja otvoril temava 100% imat nekoj takov za koj ti imas soznanie , a i da neznajs imat sigurno...jas ne bi mozela da kazam poso ne ve poznavam

nice
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 3 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by REGINA Пет Мар 13, 2009 12:38 am

PhiLL * E напиша:
REGINA напиша:за мене речите шо сакате не се замарам и онака Cool
ти ак не се замараше пиле ... не ќе враќаше на сите постој во којшто те имаат спомнувано а и дел од твоите навики хобија и разно разни други ствари Razz

пиле? леееелеее уш малку и кокошка ќе сум ццц. пази! хххах
абе море не се замарам во смисла на оваја темаааааава. Секој мојт да кажит нешо шо не ќе е точно. Зато.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 3 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Мар 13, 2009 12:41 am

абе Џајко е во право
ај кажите директно ак кажвите Razz:P
јас само за Блажо знам Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 3 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Golub-Samoubica Пет Мар 13, 2009 12:44 am

malina напиша:јас мислам дека имат некоја хемија меѓу еден на к и една на т
Ко и Те?
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 3 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by PhiLL * E Пет Мар 13, 2009 1:06 am

REGINA напиша:
PhiLL * E напиша:
REGINA напиша:за мене речите шо сакате не се замарам и онака Cool
ти ак не се замараше пиле ... не ќе враќаше на сите постој во којшто те имаат спомнувано а и дел од твоите навики хобија и разно разни други ствари Razz

пиле? леееелеее уш малку и кокошка ќе сум ццц. пази! хххах
абе море не се замарам во смисла на оваја темаааааава. Секој мојт да кажит нешо шо не ќе е точно. Зато.
Може
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 3 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Мар 13, 2009 1:08 am

на која хемија се однесвит темава?
надвор од форумов или??:S
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 3 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Џајко Пет Мар 13, 2009 1:22 am

The Breaking Dawn напиша:абе Џајко е во право
ај кажите директно ак кажвите Razz:P
јас само за Блажо знам Wink

а ти шон кажиш ак знајш?? Razz
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 3 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Мар 13, 2009 1:38 am

Џајко напиша:
The Breaking Dawn напиша:абе Џајко е во право
ај кажите директно ак кажвите Razz:P
јас само за Блажо знам Wink

а ти шон кажиш ак знајш?? Razz

хаха
зш тоаш би го издала
а вака само претпоставки се другиве tongue или не?
Rolling Eyes
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 3 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by kojgode Пет Мар 13, 2009 1:41 am

Помеѓу grgrgr и xpert има и хемија и физика. Па дури и малку историја.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 3 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Џајко Пет Мар 13, 2009 1:44 am

kojgode напиша:Помеѓу grgrgr и xpert има и хемија и физика. Па дури и малку историја.

Ова најмногу можда
хаха
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 3 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Lastojca Пет Мар 13, 2009 1:50 am

Џајко напиша:
kojgode напиша:Помеѓу grgrgr и xpert има и хемија и физика. Па дури и малку историја.

Ова најмногу можда
хаха

хаха ова докажано е веќе не се итересни појќе нешо свежо дајте
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 3 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот