Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку сте убави во моментов?

4 posters

Go down

Колку сте убави во моментов? Empty Колку сте убави во моментов?

Пишување by корун Нед Aвг 01, 2010 1:56 pm

Јас сум малку поче

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте убави во моментов? Empty Re: Колку сте убави во моментов?

Пишување by Болиглава Нед Aвг 01, 2010 2:58 pm

10 тона.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 30
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте убави во моментов? Empty Re: Колку сте убави во моментов?

Пишување by Marej Нед Aвг 01, 2010 7:53 pm

Ke ostam mojot turban na glavata i banjarka od vremeto na Tito da zboruvaat za sebe.

_________________
Што е убав овој свет, овде гомно, онде цвет.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте убави во моментов? Empty Re: Колку сте убави во моментов?

Пишување by корун Сре Дек 01, 2010 11:31 pm

Моментално сум полу убав

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте убави во моментов? Empty Re: Колку сте убави во моментов?

Пишување by Болиглава Сре Дек 01, 2010 11:34 pm

Јас сум ногу убав

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 30
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте убави во моментов? Empty Re: Колку сте убави во моментов?

Пишување by kirce Сре Дек 01, 2010 11:37 pm

убаф ко синоличка,слаб како шноличка,вреден како пчеличка,брз како верверичка оууууу
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте убави во моментов? Empty Re: Колку сте убави во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот