Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

+56
s...
rihanna
hollow
Angelic
Наташа
sweet
METALBOY
p4eli4ka
Ivana
RoTkViCa
Рокси
KaTeRiNcE
The Breaking Dawn
REGINA
PhiLL * E
misticnata
Bleak
TONI
FalcoN eYe
Lastojca
lela
Lucybell
KikS
malina
pankerishte
Punk
folder
Жбафта
Ludi Milojko
mitan
Odyssey
karov
Alexandra
комшивка
fairy
Master
T&T
grgrgr
Fantom
Лана
Џајко
Jordison
Mary Jane
Golub-Samoubica
psycho
Blume
Bojancha
Џими
Marej
Karamba
корун
Пчелка
xpert
sokol
Болиглава
kojgode
60 posters

Страна 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 4 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Master Нед Јан 25, 2009 4:31 am

Се заљубив!!!! Во чадорон на Ненад I love you
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 4 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by kojgode Нед Јан 25, 2009 5:03 am

Master напиша:Се заљубив!!!! Во чадорон на Ненад I love you
Платонска љубов?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 4 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Master Нед Јан 25, 2009 5:05 am

kojgode напиша:
Master напиша:Се заљубив!!!! Во чадорон на Ненад I love you
Платонска љубов?


Сега засега платонска е.
Па ко немат во кој да се вљубам ќе почнам и во чадори да се вљубвам....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 4 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Marej Нед Јан 25, 2009 5:19 am

E jas stvarno ke da sum, duri mi e cudno.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 4 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by T&T Нед Јан 25, 2009 5:41 am

Marej напиша:E jas stvarno ke da sum, duri mi e cudno.

И мене ми е чудно, ама почвам да се навиквам, шо ми е исто така чудно
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 4 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Punk Нед Јан 25, 2009 1:27 pm

Marej напиша:E jas stvarno ke da sum, duri mi e cudno.
Зш да ти е чудно? Прва љубов ти сум? I love you
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 4 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by lela Сре Јан 28, 2009 10:53 pm

Ako jas znam sto znaci lubov togas mozebi bev zalubena!A da bev sigurna deka na nikoj nacin nikogas nema da znaete koja sum bi vi kazala citko so golemi bukvi! Smile

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 4 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Lastojca Сре Јан 28, 2009 11:21 pm

јас немам овде нишо напишано? можда имам пак...како и да е сум заљубена да енд ајм прауд оф ит Very Happy cheers !
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 4 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by FalcoN eYe Вто Фед 03, 2009 3:09 am

не шо неам муда да кажам...туку не сакам никоја толку многу,а ако случајно се заљубам(шо не очекувам),тогаш накнадно ке бидете обавестени...
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 4 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by TONI Вто Фед 03, 2009 12:17 pm

можда Shocked Shocked Shocked
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 4 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Bleak Вто Фед 03, 2009 4:38 pm

Беф заљубен али престанаф да мисља на то ми испука филм ау и така и не сум заљубен појќе малучка ми олесна на душава Smile иначе за свигање да свижда едно момичеали не кажвам и то иначе синглкор(single-core) сум Smile т.е. брачна состојба: слободен без женска или дечко хаха. за дечково заебанција беше Wink поздраФи Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 4 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by misticnata Вто Фед 03, 2009 5:38 pm

можеби Embarassed I love you
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 4 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by pankerishte Вто Фед 03, 2009 7:56 pm

Bleak напиша:Беф заљубен али престанаф да мисља на то ми испука филм ау и така и не сум заљубен појќе малучка ми олесна на душава Smile иначе за свигање да свижда едно момичеали не кажвам и то иначе синглкор(single-core) сум Smile т.е. брачна состојба: слободен без женска или дечко хаха. за дечково заебанција беше Wink поздраФи Smile
ахахахаххаха...абе блажо ептен си забегал ти. Razz Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 4 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by grgrgr Вто Фед 03, 2009 9:00 pm

заљубена сум Very Happy

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 4 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Џајко Вто Фед 03, 2009 11:01 pm

Заљубен сум во една ватрена девојчица!!!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 4 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Marej Вто Фед 03, 2009 11:24 pm

Оооооо Џаџии!
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 4 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by grgrgr Сре Фед 04, 2009 1:04 am

Џајко напиша:Заљубен сум во една ватрена девојчица!!!
Те молам не го откривај јавно нејзиното име.Причината преска ти ја посочив

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 4 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Џајко Сре Фед 04, 2009 1:36 am

grgrgr напиша:
Џајко напиша:Заљубен сум во една ватрена девојчица!!!
Те молам не го откривај јавно нејзиното име.Причината преска ти ја посочив
во ред
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 4 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Golub-Samoubica Сре Фед 25, 2009 9:15 pm

Master напиша:
kojgode напиша:
Master напиша:Се заљубив!!!! Во чадорон на Ненад I love you
Платонска љубов?


Сега засега платонска е.
Па ко немат во кој да се вљубам ќе почнам и во чадори да се вљубвам....

А во Гулаб?
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 4 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Master Сре Фед 25, 2009 11:33 pm

Golub-Samoubica напиша:
Master напиша:
kojgode напиша:
Master напиша:Се заљубив!!!! Во чадорон на Ненад I love you
Платонска љубов?


Сега засега платонска е.
Па ко немат во кој да се вљубам ќе почнам и во чадори да се вљубвам....

А во Гулаб?


Shocked

Се разбира cheers
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 4 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by malina Чет Фед 26, 2009 9:53 pm

Во Иво
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 4 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Bleak Чет Фед 26, 2009 10:02 pm

Се заљубиф ама малку... Very Happy али се наголемвит од ден на ден... Razz Embarassed
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 4 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Punk Чет Фед 26, 2009 10:03 pm

во никој.. се барат некоја жртва сеа зш ми станвит досадно вака
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 4 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by PhiLL * E Пет Фед 27, 2009 1:10 pm

неам појма ... се ми е blurry не знам кај сум ...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 4 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by REGINA Нед Мар 01, 2009 2:20 am

ц! далеку од заљубена, исчезнаја тие шо можат да ми го свртат паметов.. засега хехе
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 4 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот