Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате)

+4
PhiLL * E
tHeJunKy
kojgode
FalcoN eYe
8 posters

Go down

Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) Empty Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате)

Пишување by FalcoN eYe Пет Фед 13, 2009 4:51 am

јас имам правено...а ги праев претежно на комшивки...
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) Empty Re: Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате)

Пишување by kojgode Пет Фед 13, 2009 10:04 am

Мене расипан ми е апаратон иначе иам комшивки бомби.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) Empty Re: Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате)

Пишување by tHeJunKy Пет Фед 13, 2009 12:51 pm

на админиве...тука многу пари гледам Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) Empty Re: Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате)

Пишување by PhiLL * E Пет Фед 13, 2009 1:20 pm

Сакам папарацо фотки од Кар43!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) Empty Re: Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате)

Пишување by hollow Пет Фед 13, 2009 2:37 pm

На ова вкомсии коо ке се капит со отворено пенџере
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) Empty Re: Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате)

Пишување by T&T Пет Фед 13, 2009 8:26 pm

Би сакала папарацо фотки од професорине или професоркине ко ќе се напалени. посебно Звонко сакам да го видам во акција хаха
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) Empty Re: Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате)

Пишување by комшивка Саб Фед 14, 2009 3:26 am

Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) 21845009396743042032468ni8.th

не е моја, ама омилена ми е...
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) Empty Re: Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате)

Пишување by FalcoN eYe Саб Фед 14, 2009 4:48 am

комшивка напиша:Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) 21845009396743042032468ni8.th

не е моја, ама омилена ми е...

овај е Речко...?
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) Empty Re: Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате)

Пишување by комшивка Саб Фед 14, 2009 5:04 pm

FalcoN eYe напиша:
комшивка напиша:Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) 21845009396743042032468ni8.th

не е моја, ама омилена ми е...

овај е Речко...?

целиот Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) Empty Re: Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате)

Пишување by Angelic Саб Мај 23, 2009 10:07 pm

аааааааааа закооооооон хахха!


иначе ретко прам папарацо фотки.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате) Empty Re: Дали сакате да правите папарацо фотки?на кого?(ако сакате)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот