Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

+56
s...
rihanna
hollow
Angelic
Наташа
sweet
METALBOY
p4eli4ka
Ivana
RoTkViCa
Рокси
KaTeRiNcE
The Breaking Dawn
REGINA
PhiLL * E
misticnata
Bleak
TONI
FalcoN eYe
Lastojca
lela
Lucybell
KikS
malina
pankerishte
Punk
folder
Жбафта
Ludi Milojko
mitan
Odyssey
karov
Alexandra
комшивка
fairy
Master
T&T
grgrgr
Fantom
Лана
Џајко
Jordison
Mary Jane
Golub-Samoubica
psycho
Blume
Bojancha
Џими
Marej
Karamba
корун
Пчелка
xpert
sokol
Болиглава
kojgode
60 posters

Страна 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 6 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Ivana Чет Мар 12, 2009 9:11 pm

lol!
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 6 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by KaTeRiNcE Чет Мар 12, 2009 10:03 pm

Не озбилно,не се лути ак кажам за хемијата меѓу тебе и онај :D
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 6 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by p4eli4ka Нед Мар 22, 2009 8:51 pm

хахах кажи кажи наш сме...а јас сум заљубена алии во кој.......неможам да кажам мн ке е директно.хахаха

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 6 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 8:56 pm

би требало да сум, ама не сум, а можда сум jocolor geek
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 6 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Џими Нед Мар 22, 2009 9:00 pm

p4eli4ka напиша:хахах кажи кажи наш сме...а јас сум заљубена алии во кој.......неможам да кажам мн ке е директно.хахаха
Кажи кажи наш сме.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 6 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Bleak Нед Мар 22, 2009 9:12 pm

Сум заљубен иам муда да кажам ама не сакам да кажам... е баш за инет... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 6 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by REGINA Нед Мар 22, 2009 9:14 pm

за инает од кој?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 6 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Џајко Нед Мар 22, 2009 9:19 pm

Bleak напиша:Сум заљубен иам муда да кажам ама не сакам да кажам... е баш за инет... Very Happy
да имаше ќе кажеше... Very Happy
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 6 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by kojgode Нед Мар 22, 2009 9:20 pm

Јас го делам истото мислење со Џајко.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 6 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Bleak Нед Мар 22, 2009 9:28 pm

Ќе кажам бе и шо ако кажам.... џабе... не е толку битно... бош информација е... Smile

Значи едно момиче Александра се викат доволно ...? Very Happy други информации не добивате... Very Happy

Друг некој со мадиња имат? affraid
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 6 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Marej Нед Мар 22, 2009 9:38 pm

:O jas sum uste pod impresii od gorenavedenata zapiska.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 6 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Bleak Нед Мар 22, 2009 9:55 pm

Еве ти трач бе ју виш ај рајт... Very Happy ти се исполна срцето Маринче а? I love you
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 6 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Bleak Пон Мар 23, 2009 9:07 pm

Лее никој немат ма***а хаха Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 6 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Џими Пон Мар 23, 2009 10:19 pm

Болигла те сакам.
flower
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 6 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Marej Пон Мар 23, 2009 10:27 pm

Слободнодушна с`м к`то птичка.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 6 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Bleak Вто Мар 24, 2009 11:47 am

Уште сум под импресии од двете горенаведени записки... Very HappyVery HappyVery Happy Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 6 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Ivana Сре Мар 25, 2009 1:57 pm

лелеееее не сум заљубена ама сакам да се заљубааааааааам Razz Embarassed Crying or Very sad
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 6 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Bleak Пет Мар 27, 2009 10:51 am

Ivana напиша:лелеееее не сум заљубена ама сакам да се заљубааааааааам Razz Embarassed Crying or Very sad

Јас сум слободен...
Во Гради иам срце за уш три света од девојки хех... Very Happy Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 6 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Рокси Пет Мар 27, 2009 11:52 am

Канго бее Very Happy
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 6 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Џими Пет Мар 27, 2009 3:38 pm

Рокси напиша:Канго бее Very Happy
NeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
Ииии, добар избор. Поштовање.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 6 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by sweet Саб Апр 04, 2009 1:07 am

јас свиѓам едно дете ама немам газ да признам то е живот можда ќе му кажам некој ден Very Happy

sweet
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 27
Хоби(работа) : чашитлама и исфрлање нервоза
Забавен? : пренајмногу

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 6 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Болиглава Саб Апр 04, 2009 1:08 am

sweet напиша:јас свиѓам едно дете ама немам газ да признам то е живот можда ќе му кажам некој ден Very Happy
Кажи му шо побрзо, дан останиш со таквата в рака ок?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 6 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by REGINA Саб Апр 04, 2009 1:41 am

Болиглава напиша:
sweet напиша:јас свиѓам едно дете ама немам газ да признам то е живот можда ќе му кажам некој ден Very Happy
Кажи му шо побрзо, дан останиш со таквата в рака ок?
sweet знајш дек во право е Болиглава? Не губиш нишо ак му кажиш. А ак мислиш на гордоста дек се губит така и слични срања заборај ја дека постојт (гордоста) пошо мн појќе ќе изгубиш ак не преземиш нешо. набрзо Smile

Камо да можев да си ги следам моиве совети пред да изгубам мн појќе и самата Very Happy (неам г`з и плус касно сватив) Laughing јбг Neutral
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 6 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Рокси Саб Апр 04, 2009 11:31 am

Џими напиша:
Рокси напиша:Канго бее Very Happy
NeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
Ииии, добар избор. Поштовање.

не не не. погрешно ме сфати... то канго беше насочено кон постот од блажо.. ако ја знајш песната, јасно ќе ти е

***

Sweet aко му е дојдено до тебе самиот ќе те побарат, вака само за џабе ќе „јадиш“ корпа.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 6 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Bleak Саб Апр 04, 2009 6:11 pm

sweet напиша:јас свиѓам едно дете ама немам газ да признам то е живот можда ќе му кажам некој ден Very Happy

Ајде сите по 50 ден да и купиме еден гз за да му кажит... Very Happy и Рокси до негде е во право али најчесто луѓето се губет ради гордост. Мој совет:

Размисли убо дали вредит да пробаш и дали заслужвит да му кажиш. Ако е така зш да не ако немат хемија поубо бркај друг или надевај се дека би се појавила... Razz
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 6 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот