Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

+56
s...
rihanna
hollow
Angelic
Наташа
sweet
METALBOY
p4eli4ka
Ivana
RoTkViCa
Рокси
KaTeRiNcE
The Breaking Dawn
REGINA
PhiLL * E
misticnata
Bleak
TONI
FalcoN eYe
Lastojca
lela
Lucybell
KikS
malina
pankerishte
Punk
folder
Жбафта
Ludi Milojko
mitan
Odyssey
karov
Alexandra
комшивка
fairy
Master
T&T
grgrgr
Fantom
Лана
Џајко
Jordison
Mary Jane
Golub-Samoubica
psycho
Blume
Bojancha
Џими
Marej
Karamba
корун
Пчелка
xpert
sokol
Болиглава
kojgode
60 posters

Страна 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 7 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Наташа Саб Апр 04, 2009 6:37 pm

Рокси напиша:
Sweet aко му е дојдено до тебе самиот ќе те побарат, вака само за џабе ќе „јадиш“ корпа.
Не заебавај ма, дотичниот како прво не знајт дек го свиѓат, а како второ како рече ко да е ружна Лети дотичнава и ко посекако да ќе јајт корпа. Лошо.
Ју гоу грл! cheers
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 7 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Angelic Саб Апр 04, 2009 7:56 pm

ај хев биин ин лов лонг тајм агоу...

и сега заборавив како изгледа сето тоа.. ај нид а мирикал!! !!
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 7 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by REGINA Саб Апр 11, 2009 12:46 am

Јас сум заљубена во моментов. И сакам шо побрзо да се одзаљубам.
т.е незнам ни дали вистина сум заљубена или е шмекање во поголема доза Shocked
е ај сеа?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 7 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Џими Саб Апр 11, 2009 11:25 am

REGINA напиша:
е ај сеа?
E ajde de.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 7 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by sokol Саб Апр 11, 2009 6:10 pm

ја су заљубен...
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 7 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by hollow Саб Апр 11, 2009 6:11 pm

Не не ЈА су заљубен
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 32
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 7 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Џајко Саб Апр 11, 2009 6:11 pm

sokol напиша:ја су заљубен...
не, ја су заљубен!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 32
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 7 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by sokol Саб Апр 11, 2009 6:12 pm

не не не ја су заљубен
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 7 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Џајко Саб Апр 11, 2009 6:13 pm

Кај си бил ти заљубен, ја су заљубен.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 32
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 7 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by hollow Саб Апр 11, 2009 6:13 pm

НЕЕЕ ЈА СУ ЗАЉУБЕН
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 32
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 7 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by sokol Саб Апр 11, 2009 6:15 pm

ти си заљубен??
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 7 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Џајко Саб Апр 11, 2009 6:15 pm

Пак и ја со вас че се расправам.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 32
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 7 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by hollow Саб Апр 11, 2009 6:15 pm

Ја су заљубен.
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 32
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 7 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by sokol Саб Апр 11, 2009 6:16 pm

ела кај мини маркет да се разбериме
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 7 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by hollow Саб Апр 11, 2009 6:19 pm

Че дојда и че ти кажа убо тебе мајмун еден тој бил заљубен
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 32
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 7 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Џајко Саб Апр 11, 2009 6:19 pm

Чекај, ја мислите носа тренерки од мода??? Ја од комфорт ги носа, да су пофлексибилен ко че мава.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 32
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 7 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by hollow Саб Апр 11, 2009 6:26 pm

Абре не ломоти многу оти то муцето че ти го напра ко 3 дена пинџур да имаш јадено
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 32
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 7 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Angelic Саб Апр 11, 2009 6:27 pm

хаххах ме пресмеавте со муабетиве Very Happy Very Happy Very Happy

иначе не сум заљубенаа.. всушност заборавив како изгледат тооо... Suspect
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 7 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by hollow Саб Апр 11, 2009 6:29 pm

Нње а?
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 32
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 7 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by sokol Саб Апр 11, 2009 7:10 pm

Rainbow* напиша:хаххах ме пресмеавте со муабетиве Very Happy Very Happy Very Happy

иначе не сум заљубенаа.. всушност заборавив како изгледат тооо... Suspect
ами како да не не постојт женско шо не е заљубено
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 7 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Angelic Саб Апр 11, 2009 7:11 pm

aууу јас сум жив пример. 1 година ништо ич. Neutral
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 7 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Рокси Саб Апр 11, 2009 7:14 pm

ве лажит Very Happy
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 7 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Angelic Саб Апр 11, 2009 7:16 pm

Рокси напиша:ве лажит Very Happy

Рокси Рокси... шо им вртиш памет сега а? Shocked

ајде сега кажи ти.. заљубена си? (знам имаш муда.. па кажи во кој) Cool
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 7 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Рокси Саб Апр 11, 2009 7:18 pm

не сум
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 7 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by rihanna Саб Апр 11, 2009 8:08 pm

да да сум заљубена Very Happy ама не кажвам во кој Embarassed
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 7 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот