Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

+56
s...
rihanna
hollow
Angelic
Наташа
sweet
METALBOY
p4eli4ka
Ivana
RoTkViCa
Рокси
KaTeRiNcE
The Breaking Dawn
REGINA
PhiLL * E
misticnata
Bleak
TONI
FalcoN eYe
Lastojca
lela
Lucybell
KikS
malina
pankerishte
Punk
folder
Жбафта
Ludi Milojko
mitan
Odyssey
karov
Alexandra
комшивка
fairy
Master
T&T
grgrgr
Fantom
Лана
Џајко
Jordison
Mary Jane
Golub-Samoubica
psycho
Blume
Bojancha
Џими
Marej
Karamba
корун
Пчелка
xpert
sokol
Болиглава
kojgode
60 posters

Страна 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 5 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by TONI Пон Мар 02, 2009 11:49 am

Ко ќе сум пијан во секоја втора Smile
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 5 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Master Пон Мар 02, 2009 12:54 pm

^ ПЕДОФИЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 5 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by TONI Пон Мар 02, 2009 1:51 pm

Master напиша:^ ПЕДОФИЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Немој сега вака,знам дека ти е тешко.Љубомората може да те изеде Wink Very Happy Very Happy Laughing
И не те прави изгледот педофил туку годините.Зато кулирај си таму зш не мојш ни да ми се фатиш за алатов (иако сакаш) tongue
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 5 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Master Пон Мар 02, 2009 2:01 pm

Така е Тони, неможам да си помогнам, умрев од љубомора, само на тебе мислам, дури и депресии ме фаќет, а ти ни да ме погледниш, се по помалечки трчаш, а јас умирам од љубомора секој викенд..... Sad Sad Sad
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 5 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by TONI Вто Мар 03, 2009 12:54 am

Master напиша:Така е Тони, неможам да си помогнам, умрев од љубомора, само на тебе мислам, дури и депресии ме фаќет, а ти ни да ме погледниш, се по помалечки трчаш, а јас умирам од љубомора секој викенд..... Sad Sad Sad
Девојко со црвеното праменче,јас мислам дека не си целосно во право.
Виде денес шо поглед ти фрлив на почетокот.Јас редовно ти фрлам такви погледи само шо и редовно носам и наочари и не мојш да видиш Cool
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 5 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Master Вто Мар 03, 2009 12:59 am

Ех сега не ми давај лажна надеж, па после петок пак да ми го скршиш срцево...
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 5 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Bleak Вто Мар 03, 2009 1:37 am

Дали сум заљубен...? Мојт да се кажит дека се мрднаф.... ми се мена
репертоарот на песни шо го слушам... не знам ко да сум менат тро... а
заљубен сум мнооогу... а во која не е битно... Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 5 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Мар 03, 2009 7:33 pm

TONI напиша:
Master напиша:Така е Тони, неможам да си помогнам, умрев од љубомора, само на тебе мислам, дури и депресии ме фаќет, а ти ни да ме погледниш, се по помалечки трчаш, а јас умирам од љубомора секој викенд..... Sad Sad Sad
Девојко со црвеното праменче,јас мислам дека не си целосно во право.
Виде денес шо поглед ти фрлив на почетокот.Јас редовно ти фрлам такви погледи само шо и редовно носам и наочари и не мојш да видиш Cool

о тони не ти е мн во корист да знам вакви работи tongue
се зезам нормално bounce
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 5 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by KaTeRiNcE Чет Мар 05, 2009 8:34 pm

Да,заљубена сум,за жал не е возвратена љубовта,беше некогаш возвратена ама би сакала пак да е :D
Во еден Филип :D, за жал големо женкарче :D
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 5 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Мар 05, 2009 8:56 pm

KaTeRiNcE напиша:Да,заљубена сум,за жал не е возвратена љубовта,беше некогаш возвратена ама би сакала пак да е :D
Во еден Филип :D, за жал големо женкарче :D

зато тебе филип омилено име ха?? Laughing
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 5 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by KaTeRiNcE Саб Мар 07, 2009 2:26 pm

хехе па да :D
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 5 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Рокси Саб Мар 07, 2009 4:58 pm

не сум
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 5 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by RoTkViCa Саб Мар 07, 2009 6:55 pm

не сум и моментално не ни сакам да сум....најубо ми е вака одмарам од машкиов род хехехе


а инаку некогаш ме фаќет точки и сакам да сум прееееееееееемногу заљубена, да не знам кај се наоѓам....се надевам ќе бидит во право време bounce bounce bounce tongue
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 5 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Marej Нед Мар 08, 2009 3:21 am

Имаааам симпатијааа :D Embarassed
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 5 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Џајко Нед Мар 08, 2009 4:35 am

Marej напиша:Имаааам симпатијааа :D Embarassed

ууууууу Suspect
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 5 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Marej Нед Мар 08, 2009 4:43 am

И после јас сум лоша? И каснеше на работа преска!
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 5 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Џајко Нед Мар 08, 2009 4:52 am

Marej напиша:И после јас сум лоша? И каснеше на работа преска!
незнам како го свати она ууууу ама не мислев лошо да е...

Она уууу демек изненадено ама мистериозно (така нешо)


Последната промена е направена од Џајко на Нед Мар 08, 2009 4:53 am. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : саав)
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 5 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Bleak Нед Мар 08, 2009 4:38 pm

Лее гарантирам дека сум најзатрескан на форумоф ... да беф пијан ќе напишеф и во која.... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 5 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Болиглава Нед Мар 08, 2009 4:40 pm

^Ха бе Блажо бе Very Happy
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 5 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мар 08, 2009 11:02 pm

Bleak напиша:Лее гарантирам дека сум најзатрескан на форумоф ... да беф пијан ќе напишеф и во која.... Smile

ова е мн точно Laughing Laughing Laughing Laughing
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 5 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Marej Нед Мар 08, 2009 11:54 pm

Ај напиши од коа неам трач дознаено
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 5 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Ivana Чет Мар 12, 2009 8:06 pm

ма каква љубоф то нешчо не постојт и ушче пубо :D
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 5 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by KaTeRiNcE Чет Мар 12, 2009 8:54 pm

хахаха Бејби просветлиго форумоф и кажи во кој си заљубена
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 5 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Ivana Чет Мар 12, 2009 9:01 pm

ммммммммммммммммммммм
те убиф не тук ме издавај мор... не бе џоук...
кате не сум зањубенааа
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 5 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by KaTeRiNcE Чет Мар 12, 2009 9:07 pm

зањубена знам дек не си а заЉубена си ?
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 5 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот