Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

+56
s...
rihanna
hollow
Angelic
Наташа
sweet
METALBOY
p4eli4ka
Ivana
RoTkViCa
Рокси
KaTeRiNcE
The Breaking Dawn
REGINA
PhiLL * E
misticnata
Bleak
TONI
FalcoN eYe
Lastojca
lela
Lucybell
KikS
malina
pankerishte
Punk
folder
Жбафта
Ludi Milojko
mitan
Odyssey
karov
Alexandra
комшивка
fairy
Master
T&T
grgrgr
Fantom
Лана
Џајко
Jordison
Mary Jane
Golub-Samoubica
psycho
Blume
Bojancha
Џими
Marej
Karamba
корун
Пчелка
xpert
sokol
Болиглава
kojgode
60 posters

Страна 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 9 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by sokol Нед Мај 10, 2009 7:16 pm

јас се двоумам помеѓу којгоде и корун
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 9 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by hollow Нед Мај 10, 2009 10:22 pm

Не се вади сега кажи си
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 32
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 9 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by sokol Пон Мај 11, 2009 2:30 pm

а не неможам јавно
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 9 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by kojgode Пон Мај 11, 2009 5:46 pm

Пушти ми приватна порака срце. Wink
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 9 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by sokol Вто Мај 12, 2009 5:54 pm

е сеа шо си ваков ме издаде
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 9 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by grgrgr Вто Мај 12, 2009 7:53 pm

kar43 jas znam vo koj si zaljuben hahahahhah s....................ti tekvit?

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 9 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by sokol Вто Мај 12, 2009 10:12 pm

хахах да како мојт да не ми теквит:D
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 9 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Tweety Пет Мај 15, 2009 1:04 pm

Да,заљубена сум!!!...ама..немам муда да казам во кого x)))

Tweety
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 8
Забавен? : ehee..:P

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 9 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by мирАл Пет Мај 15, 2009 5:29 pm

Јас сум лудо заљубен Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 9 Icon_biggrin
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 9 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by s... Пет Мај 15, 2009 9:32 pm

сум заљубена...си го сакам филип најпојќе...
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 9 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Ivana Саб Мај 16, 2009 12:02 pm

kojgode напиша:Секој ден сум се позаљубен. Незнам што ми е.
шо да ти е ќе ја чешниш малце кј вратон и ќе ја фатиш и после да не те учам голем си Very Happy хехех џоук rabbit
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 9 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Angelic Вто Мај 19, 2009 11:29 pm

бев.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 9 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by RoTkViCa Чет Мај 21, 2009 1:24 pm

хммм...сега почвам...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 9 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Angelic Чет Мај 21, 2009 1:25 pm

Rainbow* напиша:бев.
или сум?!

Rolling Eyes
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 9 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by RoTkViCa Чет Мај 21, 2009 1:26 pm

Rainbow* напиша:
Rainbow* напиша:бев.
или сум?!

Rolling Eyes

БЕШЕ....многу пати Wink РИМЕМБР шо ти зборвев? Wink
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 9 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Angelic Чет Мај 21, 2009 1:32 pm

=D абе и бев и сум... ... . . .. .. .. . ....... .. .. .. . . . . . . . .. . . . . .
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 9 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by RoTkViCa Чет Мај 21, 2009 1:39 pm

Rainbow* напиша:=D абе и бев и сум... ... . . .. .. .. . ....... .. .. .. . . . . . . . .. . . . . .

хмм може да се каже Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 9 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Jordison Пет Мај 22, 2009 10:09 pm

Да, ама неам муда
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 9 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Angelic Саб Мај 23, 2009 3:49 pm

Rainbow* напиша:=D абе и бев и сум... ... . . .. .. .. . ....... .. .. .. . . . . . . . .. . . . . .

и пред некое време имав муда да кажам. сега немам некако.. scratch
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 9 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by James Bomb Вто Мај 26, 2009 10:53 pm

Не сум и олкај ми се !
James Bomb
James Bomb
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 29
Хоби(работа) : Gradenje Brodoj
Забавен? : OOoO

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 9 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Angelic Вто Сеп 01, 2009 6:22 pm

Не сум. (уф шубо ми еееее) sunny
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 9 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by RoTkViCa Сре Сеп 02, 2009 9:21 am

малце....во тој шо би требало Smile
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 9 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Сеп 05, 2009 4:01 pm

не сум веќе цело лето чак и појќе и сеа барем глата не ме болит. Smile


Последната промена е направена од The Breaking Dawn на Саб Сеп 05, 2009 4:02 pm. Мислењето е променето 1 пати
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 9 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Punk Саб Сеп 05, 2009 4:02 pm

сум ама неам муда сеуште.
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 9 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Рокси Нед Сеп 06, 2009 12:56 pm

^ 3аљубена си ти и одвеана по жена ти
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 9 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот