Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

+56
s...
rihanna
hollow
Angelic
Наташа
sweet
METALBOY
p4eli4ka
Ivana
RoTkViCa
Рокси
KaTeRiNcE
The Breaking Dawn
REGINA
PhiLL * E
misticnata
Bleak
TONI
FalcoN eYe
Lastojca
lela
Lucybell
KikS
malina
pankerishte
Punk
folder
Жбафта
Ludi Milojko
mitan
Odyssey
karov
Alexandra
комшивка
fairy
Master
T&T
grgrgr
Fantom
Лана
Џајко
Jordison
Mary Jane
Golub-Samoubica
psycho
Blume
Bojancha
Џими
Marej
Karamba
корун
Пчелка
xpert
sokol
Болиглава
kojgode
60 posters

Страна 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? Empty Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by kojgode Пет Јан 09, 2009 4:06 am

Јас сум заљубен али неам муда да кажам пер.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Болиглава Пет Јан 09, 2009 9:41 am

И јас неам муда.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by sokol Пет Јан 09, 2009 2:08 pm

jas ja sakam carevata 4erka
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by xpert Пет Јан 09, 2009 2:12 pm

Пиши латиница :D Ај сега нека решит некој не сум за Админ.
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by kojgode Пет Јан 09, 2009 2:19 pm

sokol напиша:jas ja sakam carevata 4erka
Ве молам следните постови да ги пишувате на кирилица. Затоа што ќе бидете санкционирани во спротивно.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Болиглава Пет Јан 09, 2009 4:54 pm

xpert напиша:Пиши латиница :D Ај сега нека решит некој не сум за Админ.
Знам дека е општо познато, ама изјасни се на темава. :D
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by xpert Пет Јан 09, 2009 5:37 pm

Јас сум заљубен во Магдалена :D ај сега и вие....
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Пчелка Пет Јан 09, 2009 7:33 pm

Болиглава напиша:И јас неам муда.

Знајме во која си....
А и за мене знајте во кој така да немат потреба да кажвам Embarassed
Пчелка
Пчелка
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 9

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Болиглава Пет Јан 09, 2009 7:34 pm

Пчелка напиша:
Болиглава напиша:И јас неам муда.

Знајме во која си....
А и за мене знајте во кој така да немат потреба да кажвам Embarassed
Фаќу.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by корун Пет Јан 09, 2009 7:36 pm

Од кај да знајме? Rolling Eyes
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by xpert Пет Јан 09, 2009 7:55 pm

Која си прво кажи па после и за љубовта...скоро за сите знјаме ама ај да се исповедаме пред сите јавно.
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Karamba Саб Јан 10, 2009 3:33 am

NEAM MUDA!
Karamba
Karamba
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 10

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by корун Саб Јан 10, 2009 3:59 am

Абе а женскиве како требит да кажет дек им е срам, пошо секако немет муда?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Marej Саб Јан 10, 2009 3:05 pm

..Неам цицки?
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Џими Саб Јан 10, 2009 5:28 pm

Ја сакам царевата ќерка
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Bojancha Саб Јан 10, 2009 7:49 pm

Значи целиов муабет е за сите да се искажат дека немаат муде или цицки ? епа браво за којгоде шо ја реализира темава Razz и очекувам топло добредојде на форумов! : )
Bojancha
Bojancha
Сакам ѕвездички
Сакам ѕвездички

Age : 31
Број на мислења : 31
Хоби(работа) : dremenje

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by kojgode Саб Јан 10, 2009 7:52 pm

Bojancha напиша:Значи целиов муабет е за сите да се искажат дека немаат муде или цицки ? епа браво за којгоде шо ја реализира темава Razz и очекувам топло добредојде на форумов! : )
Јас мислев топло предјадење очекуваш.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by корун Саб Јан 10, 2009 7:55 pm

Bojancha напиша:Значи целиов муабет е за сите да се искажат дека немаат муде или цицки ? епа браво за којгоде шо ја реализира темава Razz и очекувам топло добредојде на форумов! : )

Освен то, да се пофалит кој имат женска/дечко.....


sunny ево ти топло добредојде Smile
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Blume Саб Јан 10, 2009 8:22 pm

YES да иам муда, ама џабе ко не сакам никоја. Рано ми е уште за такви љубави Embarassed :D
БТЊ. И јас знам која ја сакат Болиглава. Тој е... Aj остај те го него не го чепкајте уш млаце свадби стројој ово оно дечиња мечиња вамте тамте. Razz
Blume
Blume
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 12

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Болиглава Саб Јан 10, 2009 8:23 pm

Blume напиша:YES да иам муда, ама џабе ко не сакам никоја. Рано ми е уште за такви љубави Embarassed :D
БТЊ. И јас знам која ја сакат Болиглава. Тој е... Aj остај те го него не го чепкајте уш млаце свадби стројој ово оно дечиња мечиња вамте тамте. Razz
Јас се кладам дек не знајш. Куров на клада ак требит ќе го клам.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Blume Саб Јан 10, 2009 8:24 pm

:D Добро добро признавам не знам Embarassed Ем крв ем ме ебават не кажвит.... Wink
Blume
Blume
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 12

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by sokol Саб Јан 10, 2009 8:33 pm

ако кажам која ја сакам многу ќе ми се наљутит админов sry..
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Blume Саб Јан 10, 2009 8:37 pm

sokol напиша:ако кажам која ја сакам многу ќе ми се наљутит админов sry..

Ајде пуцај сеа не се ваѓај админ ова она. Кажи!!!
Оф:А кој е админот? :D
Blume
Blume
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 12

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by kojgode Саб Јан 10, 2009 8:41 pm

sokol напиша:ако кажам која ја сакам многу ќе ми се наљутит админов sry..

Koj aдмин?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by psycho Саб Јан 10, 2009 9:36 pm

Хоули шит! Витаут Боллс!
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 103
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот