Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

+56
s...
rihanna
hollow
Angelic
Наташа
sweet
METALBOY
p4eli4ka
Ivana
RoTkViCa
Рокси
KaTeRiNcE
The Breaking Dawn
REGINA
PhiLL * E
misticnata
Bleak
TONI
FalcoN eYe
Lastojca
lela
Lucybell
KikS
malina
pankerishte
Punk
folder
Жбафта
Ludi Milojko
mitan
Odyssey
karov
Alexandra
комшивка
fairy
Master
T&T
grgrgr
Fantom
Лана
Џајко
Jordison
Mary Jane
Golub-Samoubica
psycho
Blume
Bojancha
Џими
Marej
Karamba
корун
Пчелка
xpert
sokol
Болиглава
kojgode
60 posters

Страна 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 8 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by kojgode Саб Апр 11, 2009 8:51 pm

Јас сум заљубен ама не кажвам во која. Embarassed Embarassed Embarassed
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 8 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by METALBOY Саб Апр 11, 2009 8:54 pm

Нажалост не сум.....можда малце.... Neutral
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 8 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Апр 11, 2009 9:42 pm

малце Embarassed
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 8 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Odyssey Саб Апр 11, 2009 11:49 pm

kojgode напиша:Јас сум заљубен ама не кажвам во која. Embarassed Embarassed Embarassed

Да им кажам јас?
А и знајш шо те следуват после ова...
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 8 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by комшивка Нед Апр 12, 2009 1:28 am

kojgode напиша:Јас сум заљубен ама не кажвам во која. Embarassed Embarassed Embarassed

ауууу анкета ај отворете да погодвиме...

инаку јас сеуште не сум.. за жал или среќа.. или можеби "најдобро е вака кога љубам без да сакам...." Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 8 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Lastojca Нед Апр 12, 2009 9:52 pm

мислам дек имам пишано на темава ама така ми дојде и пак ке напишам дек сум мн заљубена,,и се радвам мн bounce
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 8 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by kojgode Пон Апр 13, 2009 3:24 pm

Секој ден сум се позаљубен. Незнам што ми е.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 8 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Angelic Пон Апр 13, 2009 3:24 pm

kojgode напиша:Секој ден сум се позаљубен. Незнам што ми е.

леле душаааа cheers камо јас да бев !
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 8 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Болиглава Пон Апр 13, 2009 5:07 pm

kojgode напиша:Секој ден сум се позаљубен. Незнам што ми е.
Обрати се кај Џими во темана за сонојте, тој воедно делуват и како психолог на љуѓево.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 8 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Апр 13, 2009 5:53 pm

kojgode sema stana.Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 8 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Marej Вто Апр 21, 2009 11:40 pm

Не, и никогаш нема.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 8 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by KaTeRiNcE Сре Апр 22, 2009 12:26 pm

Не сум заљубена ама по 4 месеци иам нова симпатијаааа,јеиии Smile
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 8 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by s... Нед Апр 26, 2009 3:00 pm

sum zaljubena veke dologo vreme vo edna licnost, od edna strana me radvit so sum zaljubena ama od druga ne zs ne sum so nego.. a inace kojgode izvini na direktno prasanje od ohrid si ti? cisto onaka prasvam dan si pomislis neso
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 8 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Болиглава Нед Апр 26, 2009 5:19 pm

s... напиша:sum zaljubena veke dologo vreme vo edna licnost, od edna strana me radvit so sum zaljubena ama od druga ne zs ne sum so nego.. a inace kojgode izvini na direktno prasanje od ohrid si ti? cisto onaka prasvam dan si pomislis neso
По потекло е од Гвинеја, ама во Охрид живит од својата 5та година.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 8 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by kojgode Нед Апр 26, 2009 5:24 pm

Од Скопје сум јас, но живеам во Охрид од својата седма година.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 8 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by s... Нед Апр 26, 2009 7:32 pm

hehe nzm zs se mislev deka si od ohrid poso i jas sum ama aj nvm nema vrska to..
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 8 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by корун Нед Апр 26, 2009 7:43 pm

:O
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 8 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Болиглава Нед Апр 26, 2009 7:54 pm

ХахахаахаххххХАХАУХАУХАУХА
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 8 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Bleak Нед Апр 26, 2009 8:39 pm

Се откажаф од љубоф... од неделата... и кул ми е... Very HappyVery HappyVery Happy
И не планирам да се премислам за подолг временски период... ќе требит да ме премислет значит... Very Happy Ак се потрудет... Razz
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 8 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by корун Нед Апр 26, 2009 8:47 pm

Ке ти пуштам приватна порака како да снимиш...

https://adapter.forummk.com/forum-f7/topic-t684.htm ево како се влегвит во приватни пораки
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 8 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Master Чет Апр 30, 2009 3:54 am

Не сум заљубена, ама имам симпатија........и тоа малолетна!!! cheers
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 8 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Ангелина Нед Мај 03, 2009 5:43 pm

Јас имам само една, ама за жал невозможна и неостварлива љубов.... и да, имам муда да ви кажам во кој! Cool
Типот се викат Колин Фарел! Wink
Ангелина
Ангелина
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 10
Забавен? : како музика хахаха

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 8 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by REGINA Пет Мај 08, 2009 9:40 pm

колку само не сум била заљубена пооооооооо...
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 8 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Punk Пет Мај 08, 2009 9:44 pm

ногу сум заљубена беее Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 8 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by kojgode Пет Мај 08, 2009 9:56 pm

Не мораш да кријаш дек си во корун заљубена.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)? - Page 8 Empty Re: Дали сте заљубен/а и во кого(ако имате муда да кажете)?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот