Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што мислите за турбо фолкот?

+38
*UnIqUe*
Ane
METALBOY
Рокси
Gallowsraven
Ivana
kirce
malina
grgrgr
Bleak
Наташа
комшивка
STIFLER
TONI
МаКсач
folder
Obibos
noviot
корун
Punk
The Breaking Dawn
Mary Jane
PhiLL * E
Marej
zzz
REGINA
мирАл
L S D
Болиглава
kojgode
Џајко
hollow
Master
mitan
pankerishte
tHeJunKy
Odyssey
T&T
42 posters

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Што мислите за турбо фолкот? - Page 4 Empty Re: Што мислите за турбо фолкот?

Пишување by grgrgr Пон Фед 09, 2009 11:43 pm

se kladam deka 90 % od ovdeka so pisite za turbofolkov vaka taka,pola od pesnite napamet gi znajte a drugata pola doprva ke ja usovrsite.nemat coek barem vo ohrid so ne bil minimum 5 pati na takva zabava,A za takvite pesni dosta e i ednas da gi slusnis za da gi zapamtis.Mene licno mn mi se smesni i ko ke sum pijana najako mi e na takvi...textojne se mn patalski ko kujznajt so da im se imat desavano na pevaljkine

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за турбо фолкот? - Page 4 Empty Re: Што мислите за турбо фолкот?

Пишување by grgrgr Пон Фед 09, 2009 11:45 pm

i tebe saaaaam sit kafanoooooooooooo:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за турбо фолкот? - Page 4 Empty Re: Што мислите за турбо фолкот?

Пишување by STIFLER Вто Фед 10, 2009 12:32 am

grgrgr напиша:se kladam deka 90 % od ovdeka so pisite za turbofolkov vaka taka,pola od pesnite napamet gi znajte a drugata pola doprva ke ja usovrsite.nemat coek barem vo ohrid so ne bil minimum 5 pati na takva zabava,A za takvite pesni dosta e i ednas da gi slusnis za da gi zapamtis.Mene licno mn mi se smesni i ko ke sum pijana najako mi e na takvi...textojne se mn patalski ko kujznajt so da im se imat desavano na pevaljkine
fala na podrskata ova sakav da go objasnam cuti nekoj svati:)
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за турбо фолкот? - Page 4 Empty Re: Што мислите за турбо фолкот?

Пишување by T&T Вто Фед 10, 2009 2:05 am

grgrgr напиша:se kladam deka 90 % od ovdeka so pisite za turbofolkov vaka taka,pola od pesnite napamet gi znajte a drugata pola doprva ke ja usovrsite.

Зш би ги знаеле песните напамет ако не иритирет?
Јас изгледа спаѓам во тие 10

Наташа, не се караме и не наметвиме мислење. Темава се викат ШТО МИСЛИТЕ ЗА ТУРБО ФОЛКОТ . То доволно кажвит. Вкус си е вкус, секој е прифатен, ова се само мислења.
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за турбо фолкот? - Page 4 Empty Re: Што мислите за турбо фолкот?

Пишување by STIFLER Сре Фед 11, 2009 7:47 pm

T&T напиша:
grgrgr напиша:se kladam deka 90 % od ovdeka so pisite za turbofolkov vaka taka,pola od pesnite napamet gi znajte a drugata pola doprva ke ja usovrsite.

Зш би ги знаеле песните напамет ако не иритирет?
Јас изгледа спаѓам во тие 10

Наташа, не се караме и не наметвиме мислење. Темава се викат ШТО МИСЛИТЕ ЗА ТУРБО ФОЛКОТ . То доволно кажвит. Вкус си е вкус, секој е прифатен, ова се само мислења.
ahahah mislam deka spajgash vo tie 90%
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за турбо фолкот? - Page 4 Empty Re: Што мислите за турбо фолкот?

Пишување by T&T Чет Фед 12, 2009 12:46 am

STIFLER напиша:
T&T напиша:
grgrgr напиша:se kladam deka 90 % od ovdeka so pisite za turbofolkov vaka taka,pola od pesnite napamet gi znajte a drugata pola doprva ke ja usovrsite.

Зш би ги знаеле песните напамет ако не иритирет?
Јас изгледа спаѓам во тие 10

Наташа, не се караме и не наметвиме мислење. Темава се викат ШТО МИСЛИТЕ ЗА ТУРБО ФОЛКОТ . То доволно кажвит. Вкус си е вкус, секој е прифатен, ова се само мислења.
ahahah mislam deka spajgash vo tie 90%

Не ни ме знајш. Запознај ме, па коменитај
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за турбо фолкот? - Page 4 Empty Re: Што мислите за турбо фолкот?

Пишување by malina Чет Фед 12, 2009 12:49 am

Не ја сакам турбо фолк музиката ама не можам да речам дека не знам некој песни пошто сите знајме барем по една
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за турбо фолкот? - Page 4 Empty Re: Што мислите за турбо фолкот?

Пишување by корун Чет Фед 12, 2009 12:53 am

Појке од една, не се лоши тие ама остатоков им кварет просек Smile
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за турбо фолкот? - Page 4 Empty Re: Што мислите за турбо фолкот?

Пишување by STIFLER Чет Фед 12, 2009 10:01 pm

T&T напиша:
STIFLER напиша:
T&T напиша:
grgrgr напиша:se kladam deka 90 % od ovdeka so pisite za turbofolkov vaka taka,pola od pesnite napamet gi znajte a drugata pola doprva ke ja usovrsite.

Зш би ги знаеле песните напамет ако не иритирет?
Јас изгледа спаѓам во тие 10

Наташа, не се караме и не наметвиме мислење. Темава се викат ШТО МИСЛИТЕ ЗА ТУРБО ФОЛКОТ . То доволно кажвит. Вкус си е вкус, секој е прифатен, ова се само мислења.
ahahah mislam deka spajgash vo tie 90%

Не ни ме знајш. Запознај ме, па коменитај
haha te znam i te gledav emporio kako densash na turbo folk
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за турбо фолкот? - Page 4 Empty Re: Што мислите за турбо фолкот?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Фед 13, 2009 12:52 am

STIFLER напиша:
T&T напиша:
STIFLER напиша:
T&T напиша:
grgrgr напиша:se kladam deka 90 % od ovdeka so pisite za turbofolkov vaka taka,pola od pesnite napamet gi znajte a drugata pola doprva ke ja usovrsite.

Зш би ги знаеле песните напамет ако не иритирет?
Јас изгледа спаѓам во тие 10

Наташа, не се караме и не наметвиме мислење. Темава се викат ШТО МИСЛИТЕ ЗА ТУРБО ФОЛКОТ . То доволно кажвит. Вкус си е вкус, секој е прифатен, ова се само мислења.
ahahah mislam deka spajgash vo tie 90%

Не ни ме знајш. Запознај ме, па коменитај
haha te znam i te gledav emporio kako densash na turbo folk

а ти шо праеше ја шмекаше??
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за турбо фолкот? - Page 4 Empty Re: Што мислите за турбо фолкот?

Пишување by folder Пет Фед 13, 2009 1:20 am

The Breaking Dawn напиша:
STIFLER напиша:
T&T напиша:
STIFLER напиша:
T&T напиша:
grgrgr напиша:se kladam deka 90 % od ovdeka so pisite za turbofolkov vaka taka,pola od pesnite napamet gi znajte a drugata pola doprva ke ja usovrsite.

Зш би ги знаеле песните напамет ако не иритирет?
Јас изгледа спаѓам во тие 10

Наташа, не се караме и не наметвиме мислење. Темава се викат ШТО МИСЛИТЕ ЗА ТУРБО ФОЛКОТ . То доволно кажвит. Вкус си е вкус, секој е прифатен, ова се само мислења.
ahahah mislam deka spajgash vo tie 90%

Не ни ме знајш. Запознај ме, па коменитај
haha te znam i te gledav emporio kako densash na turbo folk

а ти шо праеше ја шмекаше??
Емпорио најшит плејс никој да не ојт таму Suspect
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за турбо фолкот? - Page 4 Empty Re: Што мислите за турбо фолкот?

Пишување by T&T Пет Фед 13, 2009 1:29 am

STIFLER напиша:haha te znam i te gledav emporio kako densash na turbo folk

??????? Laughing Laughing Laughing affraid

Да бе, да... Омилена пејачка ми е Цеца и животен сон ми е еден ден да си стам силикони ама исти ко нејзините и на усниве исто. Не гледам поуба причина за живеење...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за турбо фолкот? - Page 4 Empty Re: Што мислите за турбо фолкот?

Пишување by Master Пет Фед 13, 2009 4:37 am

ВТФ!?!?!? affraid
Т и Емпорио??? Никад. Побрзо јас ќе се самоубијам отколку Т Емоприо да ојт и турбофолк да слушат.


И јас спаѓам во тие 10%.
И немојш да докажиш дека сите слушет турбофолк.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за турбо фолкот? - Page 4 Empty Re: Што мислите за турбо фолкот?

Пишување by grgrgr Саб Фед 14, 2009 1:37 pm

ubo vie site teski metalci i pankeri ste zaborajv

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за турбо фолкот? - Page 4 Empty Re: Што мислите за турбо фолкот?

Пишување by STIFLER Саб Фед 14, 2009 3:52 pm

The Breaking Dawn напиша:
STIFLER напиша:
T&T напиша:
STIFLER напиша:
T&T напиша:
grgrgr напиша:se kladam deka 90 % od ovdeka so pisite za turbofolkov vaka taka,pola od pesnite napamet gi znajte a drugata pola doprva ke ja usovrsite.

Зш би ги знаеле песните напамет ако не иритирет?
Јас изгледа спаѓам во тие 10

Наташа, не се караме и не наметвиме мислење. Темава се викат ШТО МИСЛИТЕ ЗА ТУРБО ФОЛКОТ . То доволно кажвит. Вкус си е вкус, секој е прифатен, ова се само мислења.
ahahah mislam deka spajgash vo tie 90%

Не ни ме знајш. Запознај ме, па коменитај
haha te znam i te gledav emporio kako densash na turbo folk

а ти шо праеше ја шмекаше??
hahahahah ne ne samo ja vidov taka slucajno Wink
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за турбо фолкот? - Page 4 Empty Re: Што мислите за турбо фолкот?

Пишување by T&T Нед Фед 15, 2009 7:50 pm

grgrgr напиша:ubo vie site teski metalci i pankeri ste zaborajv

Очигледно не разбираш шо значит металец, панкер, турбо фолкер и сл...
Еве јас на пример сум тешка металка зш ги слушам дорс а дорс ко шо се дед метал.... И така... Laughing
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за турбо фолкот? - Page 4 Empty Re: Што мислите за турбо фолкот?

Пишување by Odyssey Нед Фед 15, 2009 8:16 pm

T&T напиша:
grgrgr напиша:ubo vie site teski metalci i pankeri ste zaborajv

Очигледно не разбираш шо значит металец, панкер, турбо фолкер и сл...
Еве јас на пример сум тешка металка зш ги слушам дорс а дорс ко шо се дед метал.... И така... Laughing

Ко така јас сум рапериште пошо го слушам Penn...
хахахаха
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за турбо фолкот? - Page 4 Empty Re: Што мислите за турбо фолкот?

Пишување by Punk Нед Фед 15, 2009 9:23 pm

Master напиша:ВТФ!?!?!? affraid
Т и Емпорио??? Никад. Побрзо јас ќе се самоубијам отколку Т Емоприо да ојт и турбофолк да слушат.


И јас спаѓам во тие 10%.
И немојш да докажиш дека сите слушет турбофолк.
а шо дан немате ич слушнато ни една песна турбофолк? прво од фоторекс ја научив напамет од лепа брена една
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за турбо фолкот? - Page 4 Empty Re: Што мислите за турбо фолкот?

Пишување by T&T Нед Фед 15, 2009 9:25 pm

Можно е и јас да сум рапер зш дорс се метал рап, како и сите џез или какви било изведувачи шо ги сакам
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за турбо фолкот? - Page 4 Empty Re: Што мислите за турбо фолкот?

Пишување by STIFLER Нед Фед 15, 2009 10:27 pm

T&T напиша:Можно е и јас да сум рапер зш дорс се метал рап, како и сите џез или какви било изведувачи шо ги сакам
Слушајки ги дорс посакуваш секс на гробишта?
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за турбо фолкот? - Page 4 Empty Re: Што мислите за турбо фолкот?

Пишување by T&T Пон Фед 16, 2009 1:55 am

STIFLER напиша:
T&T напиша:Можно е и јас да сум рапер зш дорс се метал рап, како и сите џез или какви било изведувачи шо ги сакам
Слушајки ги дорс посакуваш секс на гробишта?

Laughing Laughing Не, не.... Немам такви сексуални фантазии
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за турбо фолкот? - Page 4 Empty Re: Што мислите за турбо фолкот?

Пишување by Master Пон Фед 16, 2009 1:57 am

T&T напиша:
STIFLER напиша:
T&T напиша:Можно е и јас да сум рапер зш дорс се метал рап, како и сите џез или какви било изведувачи шо ги сакам
Слушајки ги дорс посакуваш секс на гробишта?

Laughing Laughing Не, не.... Немам такви сексуални фантазии


Јас имам.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за турбо фолкот? - Page 4 Empty Re: Што мислите за турбо фолкот?

Пишување by Master Пон Фед 16, 2009 1:58 am

Punk напиша:
Master напиша:ВТФ!?!?!? affraid
Т и Емпорио??? Никад. Побрзо јас ќе се самоубијам отколку Т Емоприо да ојт и турбофолк да слушат.


И јас спаѓам во тие 10%.
И немојш да докажиш дека сите слушет турбофолк.
а шо дан немате ич слушнато ни една песна турбофолк? прво од фоторекс ја научив напамет од лепа брена една

Да ама друго е слушање турбофолк а друго пролазно слушање.
Ак не тампони да носам ко ќе одам по чаршија.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за турбо фолкот? - Page 4 Empty Re: Што мислите за турбо фолкот?

Пишување by PhiLL * E Пон Фед 16, 2009 2:32 am

јас сите ги знам од турбофолк сцената ... ама само коа ке се заседнам со пиење пеам и свирам ...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за турбо фолкот? - Page 4 Empty Re: Што мислите за турбо фолкот?

Пишување by Punk Пон Фед 16, 2009 11:28 am

Master напиша:
Punk напиша:
Master напиша:ВТФ!?!?!? affraid
Т и Емпорио??? Никад. Побрзо јас ќе се самоубијам отколку Т Емоприо да ојт и турбофолк да слушат.


И јас спаѓам во тие 10%.
И немојш да докажиш дека сите слушет турбофолк.
а шо дан немате ич слушнато ни една песна турбофолк? прво од фоторекс ја научив напамет од лепа брена една

Да ама друго е слушање турбофолк а друго пролазно слушање.
Ак не тампони да носам ко ќе одам по чаршија.
објасна ко да клаваш тампони кај шо се слушат турбо фолк зато така напишав
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за турбо фолкот? - Page 4 Empty Re: Што мислите за турбо фолкот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот