Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

На што најчесто мислите?

+25
Obibos
П.
pankerishte
комшивка
kojgode
fairy
L S D
Болиглава
Lastojca
корун
TONI
kisela krastavica
Odyssey
PhiLL * E
Ludi Milojko
Punk
Alexandra
The Breaking Dawn
мирАл
Mary Jane
hollow
grgrgr
Master
T&T
sokol
29 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

На што најчесто мислите? Empty На што најчесто мислите?

Пишување by sokol Нед Јан 25, 2009 6:08 pm

верувам дека секој си прави некој филм во кој сака да живее и слично
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by T&T Нед Јан 25, 2009 6:26 pm

Немат некоја работа на која мислам постојано... Секогаш мозоков си го замарам со многу филозофирање особено ко ќе одам сама по пат а најмногу ко ќе одам сабајле на школа. Често мислам на љубовта моја Wink
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by Master Нед Јан 25, 2009 6:28 pm

Ептен си во право за ова!!!
Јас најчесто мислам на она шо следуват, на пример ако одам нашкола си прам филмој за нашкола, како ќе бидит, шо ќе бидит и слично.
Некогаш си праам некој многу бед филмој и тоа често. Немат да кажам какви, ама имаат одлика на шизофренија.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by grgrgr Нед Јан 25, 2009 6:46 pm

на тебе сокол43

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by hollow Нед Јан 25, 2009 6:55 pm

Master напиша:Ептен си во право за ова!!!
Јас најчесто мислам на она шо следуват, на пример ако одам нашкола си прам филмој за нашкола, како ќе бидит, шо ќе бидит и слично.
Некогаш си праам некој многу бед филмој и тоа често. Немат да кажам какви, ама имаат одлика на шизофренија.
И јас нешто вака само со помалу бед филмој Very Happy
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by Mary Jane Пон Јан 26, 2009 12:10 am

Јас се нешто сум задлабочена по улица и зато се дешават да не поздравам некого (се извинувам ако сте биле непоздравени од моја страна). Обично и ко ќе прам муабет со некој шо идат со мене, мислам на други работи, ама успевам да се концентрирам и на муабетот.
Многу сум замислена ко ќе одам на школа, зато шо прам планој како да го преживеам денот. И се така...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by мирАл Пон Јан 26, 2009 12:21 am

На мн големи и недостижни работи, освојување на олимпијада во едрење, нешо мн јак гитара сум си се филмам хаха Very Happy Како и горе наведеното Како да се поминит уште еден ден нашкола.
Убо е малце да се одвојш од реалноста, ама малце tongue
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Јан 26, 2009 9:24 pm

хехе јас ич не мислам на тие работи....
шо знам јас најчесто зјапам во небово и му се дивам Wink
и на ништо не мислам....слушам музика и глеам шо порано да стигнам таму кај шо требит Wink
П.С. небо мн ме ранит не знам зш можам цела вечност да зјапам Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by Alexandra Пон Јан 26, 2009 9:31 pm

The Breaking Dawn напиша:П.С. небо мн ме ранит не знам зш можам цела вечност да зјапам Wink

Мене ѕвезди.Особени на лето покрај езеро да сум и да гледам ѕвезди ммммммм.....
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by sokol Пон Јан 26, 2009 9:45 pm

јас најчесто мислам на ракомет си се филмам
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by Master Пон Јан 26, 2009 10:51 pm

sokol напиша:јас најчесто мислам на ракомет си се филмам

То е нормално. Мислам дека сите спортисти на форумов ќе се согласат дека понекогаш си прајме филмој во врска со спортојте шо ги тренираме.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by Punk Пон Јан 26, 2009 11:20 pm

јас мислам на нешо шо сакам да се десит во иднина и како би се одвивал цел настан. исто и си прам филмој шо ќе сум во иднина и такви глупости
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by Mary Jane Вто Јан 27, 2009 12:41 am

Сега цело време мислам на другарка ми шо се враќат од Австралија...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by Ludi Milojko Вто Јан 27, 2009 1:08 pm

шо си пушташ филмови бе? абе ке ја пропаднеш фирмата на таткоти бе еј
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by PhiLL * E Вто Јан 27, 2009 8:16 pm

Ludi Milojko напиша:шо си пушташ филмови бе? абе ке ја пропаднеш фирмата на таткоти бе еј


Абе те гледам тебе... од 20 часа 21 пат ојш во то WCто....шо праиш ти таму ... шо е воа.... не те срам да ми се појавиш тука а?...

Ама иам проблем со бешиката ...


Епа ќе си пријавиш историја на болест бе...!

Шо е воа шприцови носиш на час?

Не си пуштај филмови бе алооооо ... че се уништиш и ти и фамилијата твоја!...
Copyrighted by: PI - SI (Анѓеле) Светско а сепак македонско!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by Odyssey Вто Јан 27, 2009 8:34 pm

На една лепотица,
на нештата шо ми се десиле преку денот или ден пред то, некогаш на глупи работи, некогаш на то кај грепам и
На Пантер и Бруце Sad и се шо ме научи Пантерон, и колку само двајцата влијаеја на мојов живот. Почивајте во мир браќа Sad Ќе ве памтам засекогаш
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by kisela krastavica Сре Јан 28, 2009 11:04 pm

jas najmnogu mislam kako da ja osvojam sakanata licnost
kisela krastavica
kisela krastavica
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 28

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by TONI Сре Јан 28, 2009 11:10 pm

Мислам на работи шо се убај за мислење и на работи шо не се убај за мислење.Си ги знајте и ваквите и таквите....
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by корун Сре Јан 28, 2009 11:13 pm

Не ми теквит.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by Lastojca Сре Јан 28, 2009 11:18 pm

ни мене...на глупости мислам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by Болиглава Сре Јан 28, 2009 11:25 pm

kisela krastavica напиша:jas najmnogu mislam kako da ja osvojam sakanata licnost
Со толку пари се чудам како не си успеал/а досеа.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by L S D Сре Јан 28, 2009 11:27 pm

Болиглава напиша:
kisela krastavica напиша:jas najmnogu mislam kako da ja osvojam sakanata licnost
Со толку пари се чудам како не си успеал/а досеа.

ne e se vo parite, trebit da imas i vo glata malce za takva rabota...Smile
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by Болиглава Сре Јан 28, 2009 11:27 pm

L S D напиша:
Болиглава напиша:
kisela krastavica напиша:jas najmnogu mislam kako da ja osvojam sakanata licnost
Со толку пари се чудам како не си успеал/а досеа.

ne e se vo parite, trebit da imas i vo glata malce za takva rabota...Smile
Така?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by Mary Jane Сре Јан 28, 2009 11:29 pm

L S D напиша:
Болиглава напиша:
kisela krastavica напиша:jas najmnogu mislam kako da ja osvojam sakanata licnost
Со толку пари се чудам како не си успеал/а досеа.

ne e se vo parite, trebit da imas i vo glata malce za takva rabota...Smile

Не само во глата, туку и во срцето.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by L S D Сре Јан 28, 2009 11:33 pm

Mary Jane напиша:
L S D напиша:
Болиглава напиша:
kisela krastavica напиша:jas najmnogu mislam kako da ja osvojam sakanata licnost
Со толку пари се чудам како не си успеал/а досеа.

ne e se vo parite, trebit da imas i vo glata malce za takva rabota...Smile

Не само во глата, туку и во срцето.
pfffffffffff golema si sramota e hhhhh
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

На што најчесто мислите? Empty Re: На што најчесто мислите?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот