Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку мислите дека е важна предиграта?

+9
Lucybell
Bleak
TONI
Master
PhiLL * E
комшивка
mitan
The Breaking Dawn
T&T
13 posters

Go down

Колку мислите дека е важна предиграта? Empty Колку мислите дека е важна предиграта?

Пишување by T&T Пет Фед 13, 2009 8:21 pm

Мислите дека е важна предиграта пред сексот или повеќе сакате директно на главното да се ојт?
Кажете и некои сексуални желби да ја видиме вашата сексуална креативност, ама не копирајте од идивиди Smile
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Колку мислите дека е важна предиграта? Empty Re: Колку мислите дека е важна предиграта?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Фед 13, 2009 9:44 pm

сестро мор....
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Колку мислите дека е важна предиграта? Empty Re: Колку мислите дека е важна предиграта?

Пишување by mitan Пет Фед 13, 2009 9:55 pm

па предиграта е мн битно...ама е мн битно да е некоја мн јака девојка во смисла да знајт мн јако да те полудит....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Колку мислите дека е важна предиграта? Empty Re: Колку мислите дека е важна предиграта?

Пишување by комшивка Саб Фед 14, 2009 3:32 am

мене ми е доста битна. шо знам.. Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Колку мислите дека е важна предиграта? Empty Re: Колку мислите дека е важна предиграта?

Пишување by PhiLL * E Саб Фед 14, 2009 3:36 am

предиграта е исто толку важна како и играта ... ако нема Intro тогаш џабе главниве ѕвезди се мачат да ги покорат боговите на љубовта и да успеат со помош на катодните зраци и оценката по физика да уживаат во благодетите дадени од страна на спектралното зрачење кое што во месечината во ноќта свети !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Колку мислите дека е важна предиграта? Empty Re: Колку мислите дека е важна предиграта?

Пишување by Master Саб Фед 14, 2009 3:43 am

Јој! Прашањево ко за мене.
Јас мислам дека предиграта некогаш можит и подобра да е од сексот. То зависит од личноста. Важно е да знајш шо е то шо го возбудуват партнерот и да се обидеш да му го пружиш то задоволство како еден вид предјадење. Тогаш сексот би бил повозбудлив. Е на крајот може да се додаде уште некое возбудување како десерт, сигурно секој има нешто што му е убаво после секс.
Предиграта неморат секогаш да е иста, добро е и малку да се импровизира, се додека не се најде она најдоброто.......итн итн, ај да не продолжвам.Јас сакам крв, МНОГУ крв.............
Т ти имам објаснето....да не ги плашам сега децава.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Колку мислите дека е важна предиграта? Empty Re: Колку мислите дека е важна предиграта?

Пишување by PhiLL * E Саб Фед 14, 2009 3:45 am

Ама ти имаш некои (само)убиствени идеи а ?
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Колку мислите дека е важна предиграта? Empty Re: Колку мислите дека е важна предиграта?

Пишување by Master Саб Фед 14, 2009 3:46 am

PhiLL * E напиша:Ама ти имаш некои (само)убиствени идеи а ?


Ито да знајш колку...............
Имам такви најмрачни фантазии кои многу сакам да ги остварам Very Happy
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Колку мислите дека е важна предиграта? Empty Re: Колку мислите дека е важна предиграта?

Пишување by PhiLL * E Саб Фед 14, 2009 3:52 am

и јас сум во темница моментално ... ај подели ... можеш и по прајвет месаж!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Колку мислите дека е важна предиграта? Empty Re: Колку мислите дека е важна предиграта?

Пишување by Master Саб Фед 14, 2009 3:56 am

PhiLL * E напиша:и јас сум во темница моментално ... ај подели ... можеш и по прајвет месаж!

Хаха! Малолетен си за такви работи! Ај друг пат! Ко ќе порасниш....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Колку мислите дека е важна предиграта? Empty Re: Колку мислите дека е важна предиграта?

Пишување by PhiLL * E Саб Фед 14, 2009 4:00 am

Аку де ... иам лична карта!
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Колку мислите дека е важна предиграта? Empty Re: Колку мислите дека е важна предиграта?

Пишување by TONI Саб Фед 14, 2009 4:56 am

Master напиша:
PhiLL * E напиша:Ама ти имаш некои (само)убиствени идеи а ?


Ито да знајш колку...............
Имам такви најмрачни фантазии кои многу сакам да ги остварам Very Happy
А да се фукниме дан сакаш на гробишта.И јас вака сакам Wink Very Happy
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Колку мислите дека е важна предиграта? Empty Re: Колку мислите дека е важна предиграта?

Пишување by Bleak Саб Фед 14, 2009 11:30 am

Некоја мачка го набљудуват некое врапче на гранка на некое дрво.
- Да го јадам.... ај не ке го остам да се најајт... се најадвит и мачкава пак
- Да го јадам.... не бе сеа гавран4ено ќе го изејт врапчено и појке за јадење ке иам.... го јајт гавранчево на врапчево и скокнала мачкава по гавранчево и промашила се лизнала и долу в река пљас....

Епа то е... (морат на српски за да се доловит идејата Smile)
Шта је дужа предигра... то је маца влазнија Smile
Сепак поинтересно е предигра да се имат хаха Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку мислите дека е важна предиграта? Empty Re: Колку мислите дека е важна предиграта?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Фед 14, 2009 2:03 pm

Master напиша:Јој! Прашањево ко за мене.
Јас мислам дека предиграта некогаш можит и подобра да е од сексот. То зависит од личноста. Важно е да знајш шо е то шо го возбудуват партнерот и да се обидеш да му го пружиш то задоволство како еден вид предјадење. Тогаш сексот би бил повозбудлив. Е на крајот може да се додаде уште некое возбудување како десерт, сигурно секој има нешто што му е убаво после секс.
Предиграта неморат секогаш да е иста, добро е и малку да се импровизира, се додека не се најде она најдоброто.......итн итн, ај да не продолжвам.Јас сакам крв, МНОГУ крв.............
Т ти имам објаснето....да не ги плашам сега децава.

за тебе само онаа сценана од филмон за "Doors" ко ке немојт да му се кренит на типон и тоаш ке сечет вени и пиет крв после уф хаха ко животни ке се....
извинете за перверзниов муабет ама шо да прам таква ко е темава Very Happy Very Happy Razz Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Колку мислите дека е важна предиграта? Empty Re: Колку мислите дека е важна предиграта?

Пишување by Master Саб Фед 14, 2009 3:45 pm

TONI напиша:
Master напиша:
PhiLL * E напиша:Ама ти имаш некои (само)убиствени идеи а ?


Ито да знајш колку...............
Имам такви најмрачни фантазии кои многу сакам да ги остварам Very Happy
А да се фукниме дан сакаш на гробишта.И јас вака сакам Wink Very Happy

Кога сакаш!!!!!

И ја обожавам та сцена од Дорс, ептен ме палит.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Колку мислите дека е важна предиграта? Empty Re: Колку мислите дека е важна предиграта?

Пишување by Lucybell Нед Фед 15, 2009 12:53 am

Доволно
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 32
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Колку мислите дека е важна предиграта? Empty Re: Колку мислите дека е важна предиграта?

Пишување by STIFLER Нед Фед 15, 2009 4:56 pm

cyclops cyclops
Master напиша:
TONI напиша:
Master напиша:
PhiLL * E напиша:Ама ти имаш некои (само)убиствени идеи а ?


Ито да знајш колку...............
Имам такви најмрачни фантазии кои многу сакам да ги остварам Very Happy
А да се фукниме дан сакаш на гробишта.И јас вака сакам Wink Very Happy

Кога сакаш!!!!!

И ја обожавам та сцена од Дорс, ептен ме палит.
Имат Св Јован Бигорски за вакви лудаци ојте лечетесе Razz Razz Razz
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Колку мислите дека е важна предиграта? Empty Re: Колку мислите дека е важна предиграта?

Пишување by корун Пон Мар 02, 2009 1:02 am

Исто колку и задиграта...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Колку мислите дека е важна предиграта? Empty Re: Колку мислите дека е важна предиграта?

Пишување by kojgode Пон Мар 02, 2009 1:47 am

A надиграта?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку мислите дека е важна предиграта? Empty Re: Колку мислите дека е важна предиграта?

Пишување by корун Пон Мар 02, 2009 11:49 am

Важна е.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Колку мислите дека е важна предиграта? Empty Re: Колку мислите дека е важна предиграта?

Пишување by Master Пон Мар 02, 2009 12:55 pm

Ја заборајвте и подиграта.....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Колку мислите дека е важна предиграта? Empty Re: Колку мислите дека е важна предиграта?

Пишување by sokol Пон Мар 02, 2009 1:13 pm

шо знам мојт и со предигра и без немат проблем
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Колку мислите дека е важна предиграта? Empty Re: Колку мислите дека е важна предиграта?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот