Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што мислите за хомосексуалноста?

+35
ноунејм
Angelic
METALBOY
sweet
Lastojca
Џими
fairy
noviot
folder
Bleak
PhiLL * E
Gangi
Obibos
sokol
Stefk0
Џајко
DamjanMitreski
The Breaking Dawn
L S D
Punk
pankerishte
hollow
Master
Fantom
Ludi Milojko
Mary Jane
Odyssey
комшивка
mitan
kojgode
xpert
корун
Marej
Болиглава
T&T
39 posters

Страна 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Што мислите за хомосексуалноста? Empty Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 3:42 pm

Моето омилено прашање. Јас искрено ги поддржувам, доколку не е тоа ради имиџ. Сепак, тоа е нивни личен избор. Го отфрлам одговот дека е тоа болест, зошто тогаш ќе постоеше и лечење и ссодветни лекови.
А вие шо мислите?
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Болиглава Нед Јан 18, 2009 3:58 pm

T&T напиша:Моето омилено прашање. Јас искрено ги поддржувам, доколку не е тоа ради имиџ. Сепак, тоа е нивни личен избор. Го отфрлам одговот дека е тоа болест, зошто тогаш ќе постоеше и лечење и ссодветни лекови.
А вие шо мислите?
Ако е за така и за сидата нема лекови и соодветно лечење па пак е болест нели? Тврдењево не ти држит вода.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Marej Нед Јан 18, 2009 4:01 pm

Болиглава напиша:
T&T напиша:Моето омилено прашање. Јас искрено ги поддржувам, доколку не е тоа ради имиџ. Сепак, тоа е нивни личен избор. Го отфрлам одговот дека е тоа болест, зошто тогаш ќе постоеше и лечење и ссодветни лекови.
А вие шо мислите?
Ако е за така и за сидата нема лекови и соодветно лечење па пак е болест нели? Тврдењево не ти држит вода.

Се сложуем.
И плус е научно докажано дека во гените на хомосексуалците имат некое пореметување шо се повторвит во секоја таква единка.
Иначе, немам ништо против оние шо се такви родени, а имам многу против оние шо го прает то колку од беслаци, ко на пример Линдзи Лохан шо стана лезбејка преку ноќ.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 4:44 pm

Болиглава напиша:
T&T напиша:Моето омилено прашање. Јас искрено ги поддржувам, доколку не е тоа ради имиџ. Сепак, тоа е нивни личен избор. Го отфрлам одговот дека е тоа болест, зошто тогаш ќе постоеше и лечење и ссодветни лекови.
А вие шо мислите?
Ако е за така и за сидата нема лекови и соодветно лечење па пак е болест нели? Тврдењево не ти држит вода.


Не ме разбравте. Сидата биолошки и научно е докажана како болест, то шо немат лек е дискутабилна тема и прашање на време. Хомосексуалноста не се пренесува, сидата да. А то за гените прв пат го слушам. Хомосексуалноста кај машките најчесто резултира од приврзаноста со мајката.
Сепак, јас тоа го сфаќам како животен стил и лична определба. А сидата не е лична определба. Ех да беше, светов ќе беше поубав.
А ти Болиглава не го кажа твоето мислење
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by корун Нед Јан 18, 2009 5:04 pm

Јас би ги прифатил, се дур не почнеет да ширет пропагнади, или да ми кажвет мене или на другиве колку било пубо да си педер и такви ми ти муабети. Ако е толку поврзано со гените како сите педери шо викет дек е то во нив, како со либерализацијава и ширењето на медиумиве, наеднаш многу гени мутираја.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 5:10 pm

Ако е толку поврзано со гените како сите педери шо викет дек е то во нив, како со либерализацијава и ширењето на медиумиве, наеднаш многу гени мутираја.[/quote]

хехе, да во право си
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by xpert Нед Јан 18, 2009 5:22 pm

Za zensko so zensko sum ramnodusen, ali maski pederi to mi e mnogu neprirodno i gadno mi e ko ke vidam.

neam kirilica
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 5:35 pm

Јас ги подржвам и шо сакет нека прает. Али мшки не можам да глеам многу гадно ми е, а женски јеееа.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by mitan Нед Јан 18, 2009 5:36 pm

абе еден да не останит...гнасни луге....педериве јас ги глеам ко болни луге...тие страдет од некоја болест со е за мене неопислива гнасна и грда и немојт да имат полоша болест....имаше пред 1 2 год геј парада во русија...мн јако русине ко шо се луди ги турија од чотек на тие со беа излезени педеристата.....краен заклучок е дека не заслужвет да живеет

а пак од д руга сттрана женски обозавам....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 6:04 pm

Ех сега и вие не сте фер. Женските ви се убај за гледање а? Не е фер.
Јас се согласувам дека е неприродно, ама не е болест а и не заслужвет ќотек.
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by корун Нед Јан 18, 2009 6:06 pm

Паради? Заслужвет ито како...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 6:07 pm

Неам нишо против нив, секој својот живот, ама сепак шо појќе лезбејки, појќе мажи за нас.. Very Happy Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 6:17 pm

комшивка напиша:Неам нишо против нив, секој својот живот, ама сепак шо појќе лезбејки, појќе мажи за нас.. Very Happy Very Happy
И Vice versa.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 6:25 pm

комшивка напиша:шо појќе лезбејки, појќе мажи за нас.. Very Happy Very Happy


хахахаха
Колку позитивно размислување. Алал ти вера Wink
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Odyssey Нед Јан 18, 2009 7:20 pm

T&T напиша:
комшивка напиша:шо појќе лезбејки, појќе мажи за нас.. Very Happy Very Happy


хахахаха
Колку позитивно размислување. Алал ти вера Wink


И шо поќе педери, поќе женски за нас!
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Mary Jane Нед Јан 18, 2009 11:13 pm

Ам таквата математика не е арна...а геј луѓето се навистина пореметени...Во Скопје во WC во ГТЦ правеле дупки помеѓу кабините за да се задоволат (за педери, не за лезбејки)...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 11:22 pm

Mary Jane напиша:Во Скопје во WC во ГТЦ правеле дупки помеѓу кабините за да се задоволат (за педери, не за лезбејки)...

Е то е веќе пореметено....
А зш да не за лезбејки? То е дискриминација :S
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Mary Jane Нед Јан 18, 2009 11:34 pm

T&T напиша:
Mary Jane напиша:Во Скопје во WC во ГТЦ правеле дупки помеѓу кабините за да се задоволат (за педери, не за лезбејки)...

Е то е веќе пореметено....
А зш да не за лезбејки? То е дискриминација :S

Биле во машките вецеа, ам за лезбејки нема ефект дупка, треба поголем простор...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by T&T Нед Јан 18, 2009 11:42 pm

Зш бе не дупка? Ќе си пикнет вибраторче.. :D Razz
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 11:56 pm

T&T напиша:Зш бе не дупка? Ќе си пикнет вибраторче.. :D Razz
Или некоја со подолг јазик мојт да се појавит. А ако напрает и за лезбејки јас ќе се упикам таму.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Mary Jane Пон Јан 19, 2009 12:11 am

kojgode напиша:Или некоја со подолг јазик мојт да се појавит. А ако напрает и за лезбејки јас ќе се упикам таму.

Гадни се тоалетине во ГТЦ...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by xpert Пон Јан 19, 2009 12:37 am

Da mu svetea ocite da pederite Skopje ke bese Las Vegaz. Nek ne se ljutet Skopjani ako imat na forumov takov e vicot Laughing
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by T&T Пон Јан 19, 2009 12:43 am

хехе

Вицот е смешен, ама ти мораш да пишиш на кирилица. Не се вреѓај, ама такви се правилата Wink
pozzz
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by mitan Пон Јан 19, 2009 12:46 am

T&T напиша:хехе

Вицот е смешен, ама ти мораш да пишиш на кирилица. Не се вреѓај, ама такви се правилата Wink
pozzz
опоменвиш а и ти пишиш "pozzz" без лутење Smile
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by T&T Пон Јан 19, 2009 1:25 am

Појако е позз на латиница. на македонски се губит feeling-от.
Wink
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот