Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја)

+23
hollow
grgrgr
sk1t
Stefk0
mitan
Џими
Кирил
L S D
Punk
Mary Jane
комшивка
мирАл
Ludi Milojko
Master
sokol
Lastojca
Џајко
Marej
корун
Gangi
kojgode
Болиглава
Odyssey
27 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја) Empty Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја)

Пишување by Odyssey Пет Јан 16, 2009 9:52 pm

хахахахаха
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја) Empty Re: Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја)

Пишување by Odyssey Пет Јан 16, 2009 9:54 pm

Заборајв и подстил да си напишите(автобиогравска, љубовна, кафанска....) хахахаха
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја) Empty Re: Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја)

Пишување by Болиглава Пет Јан 16, 2009 9:55 pm

Лична Карта од Аца Лукас
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја) Empty Re: Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја)

Пишување by kojgode Пет Јан 16, 2009 9:56 pm

Доказ - Цеца
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја) Empty Re: Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја)

Пишување by Odyssey Пет Јан 16, 2009 9:57 pm

Кафана је моја судбина

Автобиографска
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја) Empty Re: Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја)

Пишување by Gangi Саб Јан 17, 2009 5:36 am

уууф каква тема од сите што ги знам фаворит ми е:
Склоните чаше са стола - Синан Сакич
која патетика.....:D:D:D:D
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 34
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја) Empty Re: Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја)

Пишување by корун Саб Јан 17, 2009 5:36 am

Аспирина - Сека мислам беше
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја) Empty Re: Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја)

Пишување by Marej Саб Јан 17, 2009 5:38 am

Београд од Цеца без конкуренција.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја) Empty Re: Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја)

Пишување by Џајко Саб Јан 17, 2009 6:11 am

Косачи!!!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја) Empty Re: Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја)

Пишување by Lastojca Саб Јан 17, 2009 2:45 pm

удара у главу ко шампањац...нешо така беше не знам чива е
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја) Empty Re: Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја)

Пишување by sokol Саб Јан 17, 2009 3:17 pm

ово је моја куча живео сам ту.... и тако даље
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја) Empty Re: Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја)

Пишување by Master Саб Јан 17, 2009 6:25 pm

бла бла бла.........неам таква
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја) Empty Re: Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја)

Пишување by Master Саб Јан 17, 2009 6:41 pm

еј ми текна една -да то сам ја празна постеља, мислам коприва дек се викат......
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја) Empty Re: Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја)

Пишување by Ludi Milojko Саб Јан 17, 2009 7:08 pm

Od CECA : Dragane moj , a druga Fenomenomenalno
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја) Empty Re: Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја)

Пишување by Odyssey Саб Јан 17, 2009 8:49 pm

Vozi Boro - Kawasaki
нешто многу посебно... хахахахахахаха
спотот е многу крвав!
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја) Empty Re: Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја)

Пишување by мирАл Саб Јан 17, 2009 8:55 pm

Доџи узми ме- Цеца хаха
Она је лепша од ночи- Сако Полумента
и нормално Циганин је најлепши хаха ха
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја) Empty Re: Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја)

Пишување by комшивка Нед Јан 18, 2009 3:25 am

хаа онаја од Џеј - мислам беше Имати па немати.. како и да е ме ранит Very Happy Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја) Empty Re: Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја)

Пишување by Gangi Нед Јан 18, 2009 7:32 pm

Пијем на екс - Синан Сакич легендарен патетичар заебан од некоја циганка 100% :D:D
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 34
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја) Empty Re: Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја)

Пишување by корун Нед Јан 18, 2009 7:37 pm

Феноменоменално, вчера фтакси ја слушав
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја) Empty Re: Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја)

Пишување by Mary Jane Пон Јан 19, 2009 1:15 am

Онаа Луче моје од Драгана Миркович, ептен трокират певаљкана...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја) Empty Re: Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја)

Пишување by Punk Чет Јан 22, 2009 1:28 pm

Миле Китич тил дееет! Плава циганко се разбират =)
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја) Empty Re: Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја)

Пишување by L S D Чет Јан 22, 2009 8:29 pm

хахахаха нована од цеца нормално... ххх
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја) Empty Re: Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја)

Пишување by Punk Чет Јан 22, 2009 11:20 pm

а не..од лепа брена имат една нова доста добра не ми теквит како се викаше
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја) Empty Re: Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја)

Пишување by Кирил Саб Јан 24, 2009 1:15 pm

Ацо Пејович- Опуштено

Кирил
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја) Empty Re: Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја)

Пишување by Џими Чет Јан 29, 2009 5:12 pm

Миле Китич - Шанкеру
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја) Empty Re: Омилена турбо песна (пр: од Цеца некоја)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот