Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што читате моментално?

+53
katusch
Азра
П.
ноунејм
*UnIqUe*
Ane
Angelic
Infected
Џими
blesava008
METALBOY
Odyssey
Рокси
Gallowsraven
Ivana
PhiLL * E
Punk
Lastojca
lost girl
Bleak
noviot
grgrgr
A GiRL
Mule
ThUnDeR
комшивка
МаКсач
REGINA
Obibos
Таа...
xpert
pankerishte
tHeJunKy
Azranogota
misticnata
hollow
nance
TONI
Marej
psycho
корун
Ludi Milojko
L S D
malina
The Breaking Dawn
fairy
Болиглава
kojgode
Џајко
Mary Jane
мирАл
Master
T&T
57 posters

Страна 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Што читате моментално? - Page 8 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Апр 21, 2009 11:19 pm

Агонија и екстаза I - Ервинг Стоун
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 8 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Рокси Вто Апр 21, 2009 11:28 pm

kojgode напиша:Нарцис и златоуст - Херман Хесе

ааааа Хесе ми е фејворит автор. имаш + од мене 3а книгава Smile
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 8 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by REGINA Сре Апр 22, 2009 5:59 pm

п.с те сакам - сесилија ахерн
пак ја зедов, морав.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 8 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by fairy Чет Апр 23, 2009 6:05 pm

папата јована, ама многу бавно ја читам, ме смрзи хаха
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 8 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Ivana Чет Апр 23, 2009 10:25 pm

Conspiradcy of Fools
мн тешка книга ама мн помагат во избор на факултет...
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 8 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by grgrgr Саб Апр 25, 2009 8:08 pm

fairy напиша:папата јована, ама многу бавно ја читам, ме смрзи хаха
мене ми се чинит дек та книга најбрзо ја прочитав...мн ми беше интересна

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 8 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by fairy Саб Апр 25, 2009 8:26 pm

и мене ми е интересна, ама не седвам да читам, то е работата Razz иначе брзо се читат...
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 8 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Ane Нед Апр 26, 2009 7:01 pm

Ја читам моментално Силјан штркот зш утре ни е за лектира,само незнам зш ни е ко вејке ја имаме обработено во осмо...
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 8 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by корун Нед Апр 26, 2009 7:45 pm

Ногу е поучна излеа зато study Sleep
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 8 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Апр 26, 2009 7:50 pm

за утре ни е таа???аман
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 8 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by *UnIqUe* Саб Мај 09, 2009 4:37 pm

Дванаесетиот ангел .....преуба е Smile
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 8 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Infected Саб Мај 09, 2009 8:58 pm

Шерлок Холмс - Скандал во Полска Cool
Infected
Infected
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 40

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 8 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Рокси Нед Мај 10, 2009 12:41 pm

Infected напиша:Шерлок Холмс - Скандал во Полска Cool

не беше Скандал во Чешка?
Ја иам читано, добра е
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 8 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мај 10, 2009 6:40 pm

Вероника реши да умре.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 8 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Рокси Пон Мај 11, 2009 9:36 pm

Владетелот - Николо Макијавели
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 8 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Ivana Вто Мај 26, 2009 9:18 pm

Neutral од шо иаме ненормално ногу за учење моментално немам време за книгичка
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 8 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by ноунејм Пон Јун 01, 2009 8:05 pm

Масони Бревијар за древното братство - Јован Бригиски
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 8 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Рокси Пон Јун 01, 2009 9:59 pm

Покрај то шо морав да ги читам тристан и изолда и панонски легенди за нашколо, паралелно си читам и Новиот ден - Антони де Мело
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 8 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by tHeJunKy Пон Јун 01, 2009 10:08 pm

Digital Camera, шо мојт друго да читам Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 8 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Џајко Пон Јун 01, 2009 11:10 pm

ја почнав степски волк
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 8 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Болиглава Пон Јун 01, 2009 11:15 pm

Јас прашумски тигар ја почнав.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 8 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by П. Чет Јун 04, 2009 12:29 am

Антони де Мело-Будење
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 8 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Odyssey Чет Јун 04, 2009 9:12 am

Дива свиња ака Вепар
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 8 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Ivana Чет Јун 11, 2009 5:49 pm

Будењето на Офелија- Проф. Д-р Мери Пајфер, ногу потресна книга за адолесцентски живот на едно момиченце.... Sad
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 8 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Ivana Сре Јун 24, 2009 1:18 am

Surprised Девојката со портокали , при крај сум
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 8 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот