Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

+64
katusch
TL
ноунејм
*UnIqUe*
Батерфлај
Infected
Gallowsraven
rihanna
Ane
karov
NaTiChka
Angelic
RoTkViCa
METALBOY
Ivana
blesava008
KaTeRiNcE
Рокси
The Breaking Dawn
REGINA
lost girl
STIFLER
Bleak
The great
PhiLL * E
malina
Punk
misticnata
Obibos
Stefk0
П.
noviot
pankerishte
Golub-Samoubica
Fantom
grgrgr
sokol
tHeJunKy
Alexandra
nance
A GiRL
Џајко
TONI
nice
L S D
Jordison
hollow
Mary Jane
Master
fairy
Lucybell
корун
zzz
Ludi Milojko
kojgode
mitan
T&T
мирАл
Болиглава
folder
Odyssey
Marej
Lastojca
комшивка
68 posters

Страна 1 of 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? Empty Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by комшивка Сре Јан 21, 2009 5:10 pm

Намерно или ненамерно слушнавте некоја песна и сега иако не е ваша омилена песна, нејзините стихови ви се вртат низ глава...
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Lastojca Сре Јан 21, 2009 5:38 pm

македонија навива за вас пеат милиони како еден глас...во последниве два сати
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Marej Сре Јан 21, 2009 5:40 pm

bele ruzeee bele ruuuzee
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Odyssey Сре Јан 21, 2009 5:42 pm

Look into my eyes
Can't you see they're open wide
Would I lie to you baby??
Would I lie to you??...oh yeah
Don't you know it's true
Girl there's no-one else but you
Would I lie to you baby??
Would I lie to you??
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by folder Сре Јан 21, 2009 6:05 pm

Садаааааааааааааааааааааааааа пао сам на дно!
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Болиглава Сре Јан 21, 2009 6:11 pm

Don't remember where I was
I realized, life was a game
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Marej Сре Јан 21, 2009 6:35 pm

Keep me where the light is..
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by мирАл Сре Јан 21, 2009 7:26 pm

Она је лепша од ночи
Њен мирис у коси
до неба ме носи
тоооооооо заносииии!!!
не од шо сакам морам!!!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by T&T Сре Јан 21, 2009 7:40 pm

Мене ми се вртит музика без текст моментално во глава
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by mitan Сре Јан 21, 2009 8:08 pm

folder напиша:Садаааааааааааааааааааааааааа пао сам на дно!
бравооо влатчее....знам дека прајш за инет....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Odyssey Сре Јан 21, 2009 8:35 pm

mitan напиша:
folder напиша:Садаааааааааааааааааааааааааа пао сам на дно!
бравооо влатчее....знам дека прајш за инет....

Кафана је моја судбинааааААААаааААААааа, она мене све је узелаааааААааааААА
и
Хормона до плафона, опсдибгоиаснгосангсд, Гас гас, чагнаопснгаонгса
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by kojgode Сре Јан 21, 2009 8:38 pm

A tout le monde, a tout les amis, je vous aime, je dois partir.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Ludi Milojko Сре Јан 21, 2009 8:40 pm

Bum ti ne si me cul bum bum bum ti za mene nikogas ne si bil kul ke te napolnal so kursumi ful
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by zzz Сре Јан 21, 2009 8:42 pm

Слушам кај шумат шумите буките
Слушам кај шумат шумите.....
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Odyssey Сре Јан 21, 2009 8:42 pm

Ludi Milojko напиша:Bum ti ne si me cul bum bum bum ti za mene nikogas ne si bil kul ke te napolnal so kursumi ful

Од која песна ти е ова жити се?
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Болиглава Сре Јан 21, 2009 8:46 pm

Odyssey напиша:
Ludi Milojko напиша:Bum ti ne si me cul bum bum bum ti za mene nikogas ne si bil kul ke te napolnal so kursumi ful

Од која песна ти е ова жити се?
https://www.youtube.com/watch?v=1K3YgSDhmdw
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by folder Сре Јан 21, 2009 9:21 pm

mitan напиша:
folder напиша:Садаааааааааааааааааааааааааа пао сам на дно!
бравооо влатчее....знам дека прајш за инет....
Не бе шо ти е во моментот стварно та ми беше во глава најсериозно Shocked
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by корун Сре Јан 21, 2009 9:27 pm

Odyssey напиша:Од која песна ти е ова жити се?
https://www.youtube.com/watch?v=1K3YgSDhmdw
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Odyssey Сре Јан 21, 2009 9:29 pm

ОК
фалааааааа x2
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Lucybell Сре Јан 21, 2009 10:13 pm

Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 32
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by fairy Сре Јан 21, 2009 10:29 pm

mamma mia, here I go again, my my, how can i resist you........ lalalalala
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Master Сре Јан 21, 2009 10:47 pm

while my guitar gently weeps
ептен ми се упика овај дел во потсвеста
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Mary Jane Чет Јан 22, 2009 12:19 am

Let the rain come down and wash away my tears, let it fill my soul and drown my fears...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Odyssey Чет Јан 22, 2009 2:59 pm

Прати сеа
Погледни ме Во Очите
и кажи Че ме Обичаш
Не прикривај, там лажите
Како ли то ме обичаш!!!
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Lastojca Чет Јан 22, 2009 3:19 pm

енд ај мис јууу лајк д десртс мис сд рејн
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава? Empty Re: Кои стихови ви се врткаат моментално низ глава?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот