Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaко се осеќате моментално?

+66
TL
Рокси
p4eli4ka
METALBOY
Golub-Samoubica
Џими
bojan_acm
Ivana
dzole
ноунејм
KaTeRiNcE
RoTkViCa
Gallowsraven
STIFLER
blesava008
PhiLL * E
TONI
grgrgr
Mule
FalcoN eYe
П.
Obibos
Bezan
Bleak
misticnata
pankerishte
tHeJunKy
Stefk0
A GiRL
psycho
zzz
xpert
Punk
REGINA
noviot
The Breaking Dawn
KikS
malina
L S D
Stavre Dzikov
Наташа
Jordison
nice
Odyssey
hollow
IL MIGLIORE
мирАл
корун
Lucybell
T&T
Ludi Milojko
folder
Marej
Fantom
Lastojca
fairy
sokol
Џајко
nance
Alexandra
комшивка
Mary Jane
Болиглава
mitan
Master
kojgode
70 posters

Страна 1 of 36 1, 2, 3 ... 18 ... 36  Next

Go down

Kaко се осеќате моментално? Empty Kaко се осеќате моментално?

Пишување by kojgode Вто Јан 20, 2009 2:15 am

уморно
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Master Вто Јан 20, 2009 2:24 am

kojgode напиша:уморно

и јас....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by mitan Вто Јан 20, 2009 2:30 am

мн мн мн уморно....и мн мн мн нервозно зш знам дека утре требит да станам во 6 и пол т.е. то е за 5 сати@@:@
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Болиглава Вто Јан 20, 2009 2:38 am

Кежуално.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Mary Jane Вто Јан 20, 2009 2:52 am

Многу бесно, заради почетокот на школското тероризирање...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by комшивка Вто Јан 20, 2009 2:54 am

Нервозно.. зш интернетов ми паѓат на една-две минути, зависит, и заспано. Ама сепак не станвам во 6 и пол сабајле туку кон 9.. не сум за жалење Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Болиглава Вто Јан 20, 2009 2:04 pm

Јас моментално не се осеќам.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by kojgode Вто Јан 20, 2009 6:28 pm

Посрано.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Alexandra Вто Јан 20, 2009 6:34 pm

Oukej.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by nance Вто Јан 20, 2009 8:27 pm

shitty зш прам проект матура на мојата драга професорка бизнис која се надевам ке ја прегазит кола и да ја фрлет во 3-4 црни вреќи негде онаму на депонијана Буково.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Џајко Вто Јан 20, 2009 8:35 pm

Јас не се осеќам а Тиле ко мамбаз се осеќал.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Mary Jane Вто Јан 20, 2009 8:48 pm

Во очекување сум да заврши 7 час...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Болиглава Вто Јан 20, 2009 8:54 pm

Озарено.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by sokol Вто Јан 20, 2009 9:13 pm

па уморно
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by fairy Вто Јан 20, 2009 10:18 pm

заспано...и се откажвам вечерва од се Very Happy
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Lastojca Вто Јан 20, 2009 10:19 pm

посТрано
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Fantom Вто Јан 20, 2009 10:23 pm

Евентуално.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Marej Вто Јан 20, 2009 10:27 pm

Еееех, онака.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Master Сре Јан 21, 2009 2:15 am

Ко деген меѓу зива ограда
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by комшивка Сре Јан 21, 2009 2:20 am

уморно.. цела вечер гости чекав. зш бе никој не дојдовте на визита? ве чекав и вас....
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Mary Jane Сре Јан 21, 2009 2:27 am

Многу ненаспано...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by folder Сре Јан 21, 2009 2:48 am

Crappy.. No
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by kojgode Сре Јан 21, 2009 8:21 am

Здробулдисано.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by mitan Сре Јан 21, 2009 10:21 am

Геберосан
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Ludi Milojko Сре Јан 21, 2009 1:38 pm

поспано
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Kaко се осеќате моментално? Empty Re: Kaко се осеќате моментално?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 36 1, 2, 3 ... 18 ... 36  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот