Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што читате моментално?

+53
katusch
Азра
П.
ноунејм
*UnIqUe*
Ane
Angelic
Infected
Џими
blesava008
METALBOY
Odyssey
Рокси
Gallowsraven
Ivana
PhiLL * E
Punk
Lastojca
lost girl
Bleak
noviot
grgrgr
A GiRL
Mule
ThUnDeR
комшивка
МаКсач
REGINA
Obibos
Таа...
xpert
pankerishte
tHeJunKy
Azranogota
misticnata
hollow
nance
TONI
Marej
psycho
корун
Ludi Milojko
L S D
malina
The Breaking Dawn
fairy
Болиглава
kojgode
Џајко
Mary Jane
мирАл
Master
T&T
57 posters

Страна 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Што читате моментално? - Page 7 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by REGINA Чет Мар 26, 2009 8:57 pm

Ог Мандино па и не бил толку лош вака ко автор. Ја завршив 12тиот ангел со читање, сега ке видам по некоја препорака и друга негова книга... онака колку за споредба.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 7 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Рокси Чет Мар 26, 2009 9:01 pm

Ти ја препорачувам „Дар на ѕвездата Акабар“(од истиов автор), мене ми се свигаше, лесна книга - во еден здив се чита. Не е нешто посебно, но има интересно болна приказна. Други книги шо иам почнато од Мандино воопшто не ми се свигет.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 7 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by METALBOY Чет Мар 26, 2009 9:15 pm

Моментално Автостоперски водич низ галаксијата од Адам Даглас - комедии Laughing
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 7 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by kojgode Чет Мар 26, 2009 9:33 pm

Толстој за Мухамед
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 7 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by blesava008 Чет Мар 26, 2009 9:54 pm

моментално Тристан и Изолда Smile
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 7 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Mary Jane Чет Мар 26, 2009 11:46 pm

Заробена вистина. Политичка е.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 7 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Bleak Пет Мар 27, 2009 10:45 am

Црнила - Коле Чашуле
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 7 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Џими Пет Мар 27, 2009 7:17 pm

Кама сутра.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 7 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by kojgode Пет Мар 27, 2009 8:02 pm

Кама данас.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 7 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Bleak Саб Мар 28, 2009 3:59 am

Парадоксот на Диоген
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 7 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Џими Саб Мар 28, 2009 2:10 pm

Citam msn logovi.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 7 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Infected Саб Мар 28, 2009 7:27 pm

Последна книга ми беше Дигитална тврдина пред 1 месец ја прочитав, па сеа чекам да заврчет советиве и пак ќе си зеам некоја детективска Џејмс Бонд
Infected
Infected
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 40

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 7 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by kojgode Саб Апр 04, 2009 9:03 pm

Патот на волшебникот - Дипак Чопра
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 7 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Punk Саб Апр 04, 2009 9:19 pm

Вероника реши да умре - Пауло Коелјо
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 7 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Апр 04, 2009 9:20 pm

вештицата од портобело - пауло коелјо
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 7 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by kojgode Чет Апр 09, 2009 7:50 pm

Демијан - Херман Хесе
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 7 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Angelic Чет Апр 09, 2009 10:10 pm

Печалбари. Многу тажна драма од Антон Панов.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 7 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Punk Пет Апр 10, 2009 12:09 am

Антихрист- Ниче
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 7 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by blesava008 Пет Апр 10, 2009 12:21 am

Крпен Живот- Стале Попов
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 7 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Апр 12, 2009 10:36 pm

седев крај реката педра и плачев-Пауло Коелјо
во филм сум со типов влезена.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 7 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Рокси Пон Апр 13, 2009 10:56 am

Мајсторот и Маргарита - Михаил Булгаков
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 7 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Punk Сре Апр 15, 2009 11:30 pm

Демонот и госпоѓица Прим - Коелјо
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 7 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Odyssey Чет Апр 16, 2009 7:35 pm

Статија, за то шо се искарале Paris Hilton и откачениот, и многу забеганиот Steve Angello, Респекат
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 7 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by A GiRL Пон Апр 20, 2009 5:33 pm

THE LAST OF THE MOHICANS-J.F.COOPER
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 7 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by kojgode Вто Апр 21, 2009 11:14 pm

Нарцис и златоуст - Херман Хесе
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 7 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот