Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што читате моментално?

+53
katusch
Азра
П.
ноунејм
*UnIqUe*
Ane
Angelic
Infected
Џими
blesava008
METALBOY
Odyssey
Рокси
Gallowsraven
Ivana
PhiLL * E
Punk
Lastojca
lost girl
Bleak
noviot
grgrgr
A GiRL
Mule
ThUnDeR
комшивка
МаКсач
REGINA
Obibos
Таа...
xpert
pankerishte
tHeJunKy
Azranogota
misticnata
hollow
nance
TONI
Marej
psycho
корун
Ludi Milojko
L S D
malina
The Breaking Dawn
fairy
Болиглава
kojgode
Џајко
Mary Jane
мирАл
Master
T&T
57 posters

Страна 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Што читате моментално? - Page 6 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by hollow Вто Мар 03, 2009 4:14 pm

Fight Club - Chuck Palahniuk
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 6 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by PhiLL * E Вто Мар 03, 2009 8:28 pm

Летот 800
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 6 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Azranogota Чет Мар 12, 2009 9:45 pm

kojgode напиша:
Azranogota напиша:posledna kniga so ja procitav bese CEKORI NA SEKAVANJE
preuba avtobiografija
Oд?

od Nikolas Sparks
Azranogota
Azranogota
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 27

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 6 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Azranogota Чет Мар 12, 2009 9:46 pm

T&T напиша:
kojgode напиша:
Azranogota напиша:posledna kniga so ja procitav bese CEKORI NA SEKAVANJE
preuba avtobiografija
Oд?


Никола Спаркс и е многу глупа и филмон е глуп.

ne e glupa, zalna e
Azranogota
Azranogota
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 27

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 6 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Punk Чет Мар 12, 2009 9:57 pm

Степскиот волк по втор пат неделава
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 6 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Ivana Чет Мар 12, 2009 10:04 pm

Дора - Фројд мн психолошка книга
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 6 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Gallowsraven Чет Мар 12, 2009 10:58 pm

Harry Potter and the Half Blood Prince Rolling Eyes
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 6 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Мар 13, 2009 1:42 am

Azranogota напиша:
T&T напиша:
kojgode напиша:
Azranogota напиша:posledna kniga so ja procitav bese CEKORI NA SEKAVANJE
preuba avtobiografija
Oд?


Никола Спаркс и е многу глупа и филмон е глуп.

ne e glupa, zalna e

филмот е сепак поубав
а то е реткост Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 6 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by pankerishte Пет Мар 13, 2009 2:35 am

Дајте предлог за книга.И така не знам периодов што да читам.
Трилер! Cool
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 6 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Мар 13, 2009 2:40 am

јас мн читам книги за духој
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 6 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Рокси Саб Мар 14, 2009 9:58 pm

Сеа ја читам „Значењето на Масонеријата“
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 6 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by kojgode Пон Мар 16, 2009 2:20 am

Сидарта - Херман Хесе
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 6 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Рокси Пон Мар 16, 2009 9:12 am

kojgode напиша:Сидарта - Херман Хесе

Мммм прекрасна книга!
По втор пат ја прочитав сеа пред некој ден... по втор пат ме воодушеви и ме остави без зборови... како и секоја друга книга шо ја иам читано од Хесе
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 6 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by kojgode Сре Мар 18, 2009 10:32 pm

Најголемиот успех на светот - Ог Мандино
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 6 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by мирАл Сре Мар 18, 2009 10:39 pm

Недоразбирање за утре лектира ми е Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 6 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by REGINA Сре Мар 18, 2009 11:03 pm

Дванаесеттиот Aнгел - Ог Мандино
денес ја најдов, се надевам немат да е разочарувачка содржината.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 6 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Lastojca Сре Мар 18, 2009 11:15 pm

REGINA напиша:Дванаесеттиот Aнгел - Ог Мандино
денес ја најдов, се надевам немат да е разочарувачка содржината.

мене нешо посебно не ме фасцинира
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 6 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Marej Сре Мар 18, 2009 11:17 pm

Ни мене.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 6 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Bleak Чет Мар 19, 2009 12:14 am

Големата Вода - Живко Чинго... професоркана ми рече уба била и уба е... до 54 стр сум... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 6 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Рокси Чет Мар 19, 2009 12:17 am

Дванаесеттиот Aнгел - Ог Мандино

Ако имаме ист вкус за книги ќе ја баталиш книгата... Ог Мандино воопшто не ми се свига како писател.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 6 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Мар 19, 2009 12:30 am

Рокси напиша:
Дванаесеттиот Aнгел - Ог Мандино

Ако имаме ист вкус за книги ќе ја баталиш книгата... Ог Мандино воопшто не ми се свига како писател.


affraid affraid affraid affraid
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 6 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Odyssey Чет Мар 19, 2009 12:37 am

Everything You Need To Know About Dj'ing & Success
by Danny Ramplingхахахаххаа
морав
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 6 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by REGINA Чет Мар 19, 2009 12:49 am

Bleak напиша:Големата Вода - Живко Чинго... професоркана ми рече уба била и уба е... до 54 стр сум... Smile

големата вода уба книга била... иуууу не е. На крајот ќе се попрајт таму домот не се секирај, иначе џабе ќе ја читаш. мн непотребни детали се кажвени.

иначе шо знам за Мандино.... почетоков е солиден од книгава. ај ваљда ќе ја дочитам.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 6 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Bleak Чет Мар 19, 2009 2:16 am

^ Морам да ја прочитам за петок иам реферат... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 6 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by kojgode Чет Мар 19, 2009 8:49 pm

Вештицата од Портобело - Пауло Коелјо
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? - Page 6 Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот