Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што читате моментално?

+53
katusch
Азра
П.
ноунејм
*UnIqUe*
Ane
Angelic
Infected
Џими
blesava008
METALBOY
Odyssey
Рокси
Gallowsraven
Ivana
PhiLL * E
Punk
Lastojca
lost girl
Bleak
noviot
grgrgr
A GiRL
Mule
ThUnDeR
комшивка
МаКсач
REGINA
Obibos
Таа...
xpert
pankerishte
tHeJunKy
Azranogota
misticnata
hollow
nance
TONI
Marej
psycho
корун
Ludi Milojko
L S D
malina
The Breaking Dawn
fairy
Болиглава
kojgode
Џајко
Mary Jane
мирАл
Master
T&T
57 posters

Страна 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Што читате моментално? Empty Што читате моментално?

Пишување by T&T Сре Јан 21, 2009 1:53 pm

Славе Ѓорго Димсоки-Поле.Бојно поле?

а вие?
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Master Сре Јан 21, 2009 2:02 pm

One hundred years of solitude-Marques Very Happy
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by мирАл Сре Јан 21, 2009 3:06 pm

Тајна од Ронда Бирн
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Mary Jane Сре Јан 21, 2009 3:14 pm

Моментално, ја читам лекцијата за Чајковски...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Џајко Сре Јан 21, 2009 4:51 pm

Вчера дома едно дестина души се собравме и седнавме да читаме и прочитавме цело шише ракија!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Master Сре Јан 21, 2009 5:30 pm

Џајко напиша:Вчера дома едно дестина души се собравме и седнавме да читаме и прочитавме цело шише ракија!


а да се задржевме на зборот моментално?
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by kojgode Сре Јан 21, 2009 9:00 pm

Злосторство и казна - Достоевски
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by мирАл Сре Јан 21, 2009 9:47 pm

kojgode напиша:Злосторство и казна - Достоевски
Мн безвезе книга барем за мене!!! Валда и ти имаш сватено од ко ги помина првите 100 страни!!!
ама сепак принудени заради полагање на матура хех
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Master Сре Јан 21, 2009 10:09 pm

мирАл напиша:
kojgode напиша:Злосторство и казна - Достоевски
Мн безвезе книга барем за мене!!! Валда и ти имаш сватено од ко ги помина првите 100 страни!!!
ама сепак принудени заради полагање на матура хех

е првите страни се вистина глупи ама после книгана е......
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by kojgode Сре Јан 21, 2009 10:17 pm

Meне пак тие 100 страни ми се најјаки досеа.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Master Сре Јан 21, 2009 10:49 pm

Како и да е книгана не е за потценвење Very Happy
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Болиглава Сре Јан 21, 2009 11:04 pm

А да ми ја дајт некој?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by fairy Сре Јан 21, 2009 11:11 pm

Болиглава напиша:А да ми ја дајт некој?
и мене??? Neutral
а моментално ја почнав чичко горио
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by мирАл Сре Јан 21, 2009 11:37 pm

fairy напиша:
Болиглава напиша:А да ми ја дајт некој?
и мене??? Neutral
а моментално ја почнав чичко горио
Ќе ја побарам утре и ќе ве исвестам!! две ќе побарам!!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by fairy Сре Јан 21, 2009 11:42 pm

jejejejeje:D tenk ju
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Јан 22, 2009 1:17 pm

Stephenie Meyer - Twilight Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by мирАл Чет Јан 22, 2009 4:35 pm

мирАл напиша:
fairy напиша:
Болиглава напиша:А да ми ја дајт некој?
и мене??? Neutral
а моментално ја почнав чичко горио
Ќе ја побарам утре и ќе ве исвестам!! две ќе побарам!!!
Сите од економски ја зеле од библиотека гимназија и јас исто, па видите ако имат?? мишон анкомплишд сори Very Happy
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by malina Чет Јан 22, 2009 9:55 pm

Ja citam "Angelski Pubis" od Manuel Puig i sum mnogu zadovolna
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by L S D Чет Јан 22, 2009 9:57 pm

Kamasutra-stignav do poza 69 XD
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Ludi Milojko Пет Јан 23, 2009 12:16 am

MAKEDONSKI NARODNI EROCKI PRIKAZNI
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by корун Пет Јан 23, 2009 12:39 am

Почни хумористични да читаш
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by psycho Пет Јан 23, 2009 1:42 pm

1.Зоки Поки и жолтите Карпузи
2.Касни порасни, умри.
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 103
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Marej Пет Јан 23, 2009 5:21 pm

Ај бе некој прочитајте ја Кога Ниче плачеше заедно да свршаваме на книгана.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by T&T Пет Јан 23, 2009 5:24 pm

Marej напиша:Ај бе некој прочитајте ја Кога Ниче плачеше заедно да свршаваме на книгана.


Јaс свршавам само ко ќе се спомнит НИЧЕ а пак ако ја прочитам.............
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Marej Пет Јан 23, 2009 5:35 pm

Обавезно да ја прочиташ - психологија, филозофија, драма, дури и романтика во едно. Незнам какви критики имат добиено, ама јас ја обожавам!
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Што читате моментално? Empty Re: Што читате моментално?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот