Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што мислите за хомосексуалноста?

+35
ноунејм
Angelic
METALBOY
sweet
Lastojca
Џими
fairy
noviot
folder
Bleak
PhiLL * E
Gangi
Obibos
sokol
Stefk0
Џајко
DamjanMitreski
The Breaking Dawn
L S D
Punk
pankerishte
hollow
Master
Fantom
Ludi Milojko
Mary Jane
Odyssey
комшивка
mitan
kojgode
xpert
корун
Marej
Болиглава
T&T
39 posters

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 4 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Master Пон Јан 26, 2009 4:38 pm

Fantom напиша:Кој филинг им е на педериве не знам, да те плескат некој в чмар, да ти го напрајт газот ко јапонско знаме.

А вас кој филинг ви е да им ги прајте на женскиве газојве ко јапонски знамиња?
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 4 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by комшивка Пон Јан 26, 2009 4:58 pm

хахахахахахаха lol!
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 4 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Fantom Пон Јан 26, 2009 6:10 pm

Master напиша:
Fantom напиша:Кој филинг им е на педериве не знам, да те плескат некој в чмар, да ти го напрајт газот ко јапонско знаме.

А вас кој филинг ви е да им ги прајте на женскиве газојве ко јапонски знамиња?
Не знам шо им е на тие шо ги прает, мене лично ебање в дуп ми е нехигиенски, остај ти куртони такви работи. Иначе, едно е женско да ебиш в дуп, друго е машко да ебиш в дуп, да се разбериме.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 4 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by pankerishte Пон Јан 26, 2009 9:13 pm

Fantom напиша:
Master напиша:
Fantom напиша:Кој филинг им е на педериве не знам, да те плескат некој в чмар, да ти го напрајт газот ко јапонско знаме.

А вас кој филинг ви е да им ги прајте на женскиве газојве ко јапонски знамиња?
Не знам шо им е на тие шо ги прает, мене лично ебање в дуп ми е нехигиенски, остај ти куртони такви работи. Иначе, едно е женско да ебиш в дуп, друго е машко да ебиш в дуп, да се разбериме.
мн јасно...не хигиенски е.
а вие што се буните цело време дека подржавате педеришта мн ме интересира како би реагирале по дома да си ги имате кога ке порасните.
Пошто сите демек ауу нешто подржаваат али брат,сестра,дете или сл. да им е хомо ке им е страв да го прифатет.
јас уште еднаш ке речам...смрт ПЕДЕРЛАНА.... Twisted Evil Evil or Very Mad
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 4 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by T&T Пон Јан 26, 2009 11:22 pm

Колку само не! Фала Богу ќе ја прифатиш личноста каква шо е посебно ако ти е дете. А ако не ја прифатиш, проблемот е со тебе, а не со личноста шо знајт шо сакат иако то е различно од то шо го сакет другите
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 4 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by sokol Пон Јан 26, 2009 11:24 pm

шо сакет нека прает ако им е нив убо ок
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 4 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Master Вто Јан 27, 2009 5:40 pm

pankerishte напиша:
Fantom напиша:
Master напиша:
Fantom напиша:Кој филинг им е на педериве не знам, да те плескат некој в чмар, да ти го напрајт газот ко јапонско знаме.

А вас кој филинг ви е да им ги прајте на женскиве газојве ко јапонски знамиња?
Не знам шо им е на тие шо ги прает, мене лично ебање в дуп ми е нехигиенски, остај ти куртони такви работи. Иначе, едно е женско да ебиш в дуп, друго е машко да ебиш в дуп, да се разбериме.
мн јасно...не хигиенски е.
а вие што се буните цело време дека подржавате педеришта мн ме интересира како би реагирале по дома да си ги имате кога ке порасните.
Пошто сите демек ауу нешто подржаваат али брат,сестра,дете или сл. да им е хомо ке им е страв да го прифатет.
јас уште еднаш ке речам...смрт ПЕДЕРЛАНА.... Twisted Evil Evil or Very Mad


Јас брат ми го убедвам педер да станит, модерно е денес What a Face
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 4 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by pankerishte Вто Јан 27, 2009 10:57 pm

Master напиша:
pankerishte напиша:
Fantom напиша:
Master напиша:
Fantom напиша:Кој филинг им е на педериве не знам, да те плескат некој в чмар, да ти го напрајт газот ко јапонско знаме.

А вас кој филинг ви е да им ги прајте на женскиве газојве ко јапонски знамиња?
Не знам шо им е на тие шо ги прает, мене лично ебање в дуп ми е нехигиенски, остај ти куртони такви работи. Иначе, едно е женско да ебиш в дуп, друго е машко да ебиш в дуп, да се разбериме.
мн јасно...не хигиенски е.
а вие што се буните цело време дека подржавате педеришта мн ме интересира како би реагирале по дома да си ги имате кога ке порасните.
Пошто сите демек ауу нешто подржаваат али брат,сестра,дете или сл. да им е хомо ке им е страв да го прифатет.
јас уште еднаш ке речам...смрт ПЕДЕРЛАНА.... Twisted Evil Evil or Very Mad


Јас брат ми го убедвам педер да станит, модерно е денес What a Face
ахаххахахаха cyclops Evil or Very Mad
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 4 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by комшивка Пон Фед 02, 2009 2:11 am

јас само да им го честитам празников на тие шо си го славет.. за многу години да е, шо е убо сегде..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 4 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Punk Пон Фед 02, 2009 2:15 am

а така... и поотпорно гзето да ви е Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 4 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by kojgode Пон Фед 02, 2009 2:28 am

Фала шо ни го честитавте празников.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 4 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by T&T Пон Фед 02, 2009 2:31 am

kojgode напиша:Фала шо ни го честитавте празников.
Laughing
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 4 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by комшивка Пон Фед 02, 2009 2:34 am

утре ќе идате нашкола или ќе празнувате?
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 4 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Fantom Пон Фед 02, 2009 2:46 am

Ќе идаме и ќе празнуваме.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 4 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Obibos Пон Фед 02, 2009 2:55 am

Фала на сите шо го честитавте празников и да дајт господ и за синој да си исчекате празников lol!
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 4 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Marej Пон Фед 02, 2009 2:56 am

Mu davam 1000 (so zborovi ILJADA denari) na toj so na sred test ke mu cestitat praznik na Cacor.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 4 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by pankerishte Пон Фед 02, 2009 4:23 pm

Obibos напиша:Фала на сите шо го честитавте празников и да дајт господ и за синој да си исчекате празников lol!
Убаво им рече Cool
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 4 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Mary Jane Пон Фед 02, 2009 9:31 pm

Одвај го чекам 3.3 да дојт...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 4 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Gangi Сре Фед 04, 2009 9:44 am

цитат од едно другарче:I like my beer cold , my TV loud and my homosexuals FLAMING!
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 34
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 4 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by комшивка Пон Фед 16, 2009 6:16 pm

Mary Jane напиша:Одвај го чекам 3.3 да дојт...

зш шо? ќе објавуваш нешто или? Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 4 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by PhiLL * E Пон Фед 16, 2009 6:38 pm

супер е
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 4 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Mary Jane Вто Фед 17, 2009 1:00 am

комшивка напиша:
Mary Jane напиша:Одвај го чекам 3.3 да дојт...

зш шо? ќе објавуваш нешто или? Smile

Па празникот бе паше и плус математика тест иам.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 4 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Bleak Вто Фед 17, 2009 1:15 am

Па право на избор е хомосексуалноста ...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 4 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by kojgode Вто Фед 17, 2009 2:01 pm

Mary Jane напиша:
комшивка напиша:
Mary Jane напиша:Одвај го чекам 3.3 да дојт...

зш шо? ќе објавуваш нешто или? Smile

Па празникот бе паше и плус математика тест иам.
Maтематичариве само на хомосексуални празници тестој давет. Ние на 2.2 праевме.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 4 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by folder Вто Фед 17, 2009 3:28 pm

kojgode напиша:
Mary Jane напиша:
комшивка напиша:
Mary Jane напиша:Одвај го чекам 3.3 да дојт...

зш шо? ќе објавуваш нешто или? Smile

Па празникот бе паше и плус математика тест иам.
Maтематичариве само на хомосексуални празници тестој давет. Ние на 2.2 праевме.
Ни 2.2 ни 3.3 не е празник на хомосексуалци Twisted Evil
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 4 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот