Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што мислите за хомосексуалноста?

+35
ноунејм
Angelic
METALBOY
sweet
Lastojca
Џими
fairy
noviot
folder
Bleak
PhiLL * E
Gangi
Obibos
sokol
Stefk0
Џајко
DamjanMitreski
The Breaking Dawn
L S D
Punk
pankerishte
hollow
Master
Fantom
Ludi Milojko
Mary Jane
Odyssey
комшивка
mitan
kojgode
xpert
корун
Marej
Болиглава
T&T
39 posters

Страна 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 2 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Ludi Milojko Пон Јан 19, 2009 1:36 am

Абе се шо е двоцефка да се оперит по хитно!!!!!!!!
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 2 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by T&T Пон Јан 19, 2009 1:40 am

Ludi Milojko напиша:Абе се шо е двоцефка да се оперит по хитно!!!!!!!!:D :D :D :D :D :D
патос....
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 2 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Mary Jane Пон Јан 19, 2009 1:41 am

Ludi Milojko напиша:Абе се шо е двоцефка да се оперит по хитно!!!!!!!!

Ам ти обезбеџење си, мојш да си дозволиш такви луксузи...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 2 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by mitan Пон Јан 19, 2009 1:41 am

јас мислам секој педер
шо сакат да го дупет еднаш да му дајт на тошо и ке си речит ексик и
педерлуков и све(не ке мојт цел живот на газон да седнит)...
тошо не се лути се ова со го пишиме ти е плус кај женскине верви ме:D:D
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 2 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by T&T Пон Јан 19, 2009 1:44 am

Хехе, лелеее
То би требало да е комплимент?
А од кај знајш? Од искуство кажвиш? Wink
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 2 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by mitan Пон Јан 19, 2009 1:49 am

па не знам дека секое женско еднаш во животот сакат да имат секс со особа со имат по енормен полов орган...а уствари со еднаш имат девојки копнеет за таква работа....а башка ова со го прам јас со тошо е шала...а не неам такво искуство да зборвел некој за мене...мислам имет зборвено ама не во пошироки кругој...во основно беше то...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 2 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Odyssey Пон Јан 19, 2009 1:53 am

Еј искрено ќе ви кажам многу се палам на лезбејки, баш завчера едни две емпорио можда не беа лезбејки ама се фаќаја за пи...(бииип) УУУУх
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 2 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by T&T Пон Јан 19, 2009 1:53 am

Мислев искуство дан имаш имано со Тошо шо знајш за него?
Wink Шала...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 2 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by T&T Пон Јан 19, 2009 1:54 am

Odyssey напиша:Еј искрено ќе ви кажам многу се палам на лезбејки, баш завчера едни две емпорио можда не беа лезбејки ама се фаќаја за пи...(бииип) УУУУх

А кое машко не се палит?
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 2 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Odyssey Пон Јан 19, 2009 2:01 am

Па изгледат сите се палиме на лезбејки, значит најубо женскиве да си прает такви глупости, за да не запалет, значит во одредени дози, без претервење, а и женскиве сигурно се палите ко ќе се фаќате со некоја, хехехе. А после то работата да преминит на МАШКО со ЖЕНСКО, а не ..ууух блак грозно
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 2 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by T&T Пон Јан 19, 2009 2:02 am

Хехехе
Е сега да или не
Одлучи се
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 2 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by mitan Пон Јан 19, 2009 2:05 am

T&T напиша:Мислев искуство дан имаш имано со Тошо шо знајш за него?
Wink Шала...
хах сега видов....не немам имано а мн се пишит на форумов за тошо и за ова јас со го наведов...не баш многу ама доволно да забележиш...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 2 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by T&T Пон Јан 19, 2009 2:08 am

Фала шо ми разјасни во голема недоумица бев
Wink
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 2 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by mitan Пон Јан 19, 2009 2:09 am

хахах
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 2 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Odyssey Пон Јан 19, 2009 2:13 am

T&T напиша:Хехехе
Е сега да или не
Одлучи се

Ова шо го напишав ти како го свати незнам јас! Убо објаснав погоре
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 2 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Болиглава Пон Јан 19, 2009 2:28 am

T&T напиша:хехе

Вицот е смешен, ама ти мораш да пишиш на кирилица. Не се вреѓај, ама такви се правилата Wink
pozzz
Нов админ а?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 2 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by T&T Пон Јан 19, 2009 2:30 am

Само ве поддржавам.
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 2 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by mitan Пон Јан 19, 2009 2:32 am

да не ви идат лошо малце подршка???
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 2 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Болиглава Пон Јан 19, 2009 2:33 am

Не лошо, ама ваљда не сум ќор и неписмен за да увидам дека напишаното е на кирилица или latinica.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 2 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by mitan Пон Јан 19, 2009 2:35 am

ам не беше тука во моментот....не си земај насрце толку и ти...ја искара за помош шо даде:S:S
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 2 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by mitan Пон Јан 19, 2009 3:15 am

иако не е темава за вицој еден добар виц да се насмејте и да заборајте на карајнциве:D:D
Зошто мравките толку брзо се размножуваат?
- Затоа што ниедна фабрика не произведува толку мали кондоми

Што е разликата меѓу АААААХХХХХ и ОООООХХХХХХ????
-10 сантиметри!
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 2 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Fantom Пон Јан 19, 2009 5:24 am

Си биле двајца педери, и се потскарале нешо, ама јако... И едно време едниов му викат: УУууу да те ебам! И другиов: Ааааа, сеа сакаш да се смириме.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 2 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Master Пон Јан 19, 2009 6:13 am

Мене искрено ме палит да гледам лезбејки и сакам да пробан некад каков е филингот.
Неам нишо против хомосексуалци,ама машко со машко не биват.....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 2 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Fantom Пон Јан 19, 2009 6:19 am

Master напиша:Мене искрено ме палит да гледам лезбејки и сакам да пробан некад каков е филингот.
Ко ќе пробвиш викни ме да снимам, по потреба и ќе се вкључам ак ви требит помош.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 2 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Master Пон Јан 19, 2009 6:23 am

Fantom напиша:
Master напиша:Мене искрено ме палит да гледам лезбејки и сакам да пробан некад каков е филингот.
Ко ќе пробвиш викни ме да снимам, по потреба и ќе се вкључам ак ви требит помош.

Ухуху! Уште поубо! Две женски и едно машко-фантазија!!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 2 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот