Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што мислите за хомосексуалноста?

+35
ноунејм
Angelic
METALBOY
sweet
Lastojca
Џими
fairy
noviot
folder
Bleak
PhiLL * E
Gangi
Obibos
sokol
Stefk0
Џајко
DamjanMitreski
The Breaking Dawn
L S D
Punk
pankerishte
hollow
Master
Fantom
Ludi Milojko
Mary Jane
Odyssey
комшивка
mitan
kojgode
xpert
корун
Marej
Болиглава
T&T
39 posters

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 3 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by hollow Пон Јан 19, 2009 2:05 pm

За лезбејки неам ништо против ама сите педери требет да се оперет:D
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 3 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by pankerishte Сре Јан 21, 2009 7:33 pm

Искрено мразам хомосексуалност.Го мислам и за женски и на машки тоа.
Исти патлак,ташак е тоа дали бил педер или лезбејка. Suspect Evil or Very Mad
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 3 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Punk Пет Јан 23, 2009 2:51 pm

pankerishte напиша:Искрено мразам хомосексуалност.Го мислам и за женски и на машки тоа.
Исти патлак,ташак е тоа дали бил педер или лезбејка. Suspect Evil or Very Mad
исто...
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 3 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by L S D Пет Јан 23, 2009 3:07 pm

haha so pojke pederi pojke zeni za nas
daj boze site neka se pederi ne mi smetat.... Smile
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 3 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by T&T Пет Јан 23, 2009 5:22 pm

L S D напиша:haha so pojke pederi pojke zeni za nas
daj boze site neka se pederi ne mi smetat.... SmileТо би те праело и тебе педер.. Razz:P
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 3 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by L S D Пет Јан 23, 2009 5:26 pm

T&T напиша:
L S D напиша:haha so pojke pederi pojke zeni za nas
daj boze site neka se pederi ne mi smetat.... SmileТо би те праело и тебе педер.. Razz:P

site osven mene aloooo... lee decava niso ne svaket :S
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 3 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by T&T Пет Јан 23, 2009 5:31 pm

L S D напиша:
T&T напиша:
L S D напиша:haha so pojke pederi pojke zeni za nas
daj boze site neka se pederi ne mi smetat.... SmileТо би те праело и тебе педер.. Razz:P

site osven mene aloooo... lee decava niso ne svaket :S


Леле децава не сфаќет ко ќе се зезаш. Алоооо
Razz
Иначе гледај да пишиш на кирилица, то го пишит во правилана....
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 3 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by L S D Пет Јан 23, 2009 5:36 pm

am mn e osetliva temava inace... sfaket ko ke se zezas.. alooo Smile
inace ne gi citam pravilana i jas mislam ne se pravila ako nekoj ne gi krsit Razz:P:P hhh
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 3 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by T&T Пет Јан 23, 2009 5:39 pm

L S D напиша:am mn e osetliva temava inace... sfaket ko ke se zezas.. alooo Smile
inace ne gi citam pravilana i jas mislam ne se pravila ako nekoj ne gi krsit Razz:P:P hhh

Хаха, само гледај да не налутиш некој од админиве
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 3 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Болиглава Пет Јан 23, 2009 5:48 pm

T&T напиша:
L S D напиша:am mn e osetliva temava inace... sfaket ko ke se zezas.. alooo Smile
inace ne gi citam pravilana i jas mislam ne se pravila ako nekoj ne gi krsit Razz:P:P hhh

Хаха, само гледај да не налутиш некој од админиве
Laughing
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 3 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by L S D Пет Јан 23, 2009 5:49 pm

more admin ne se stegaj mnogu Razz:P hhh
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 3 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Јан 23, 2009 9:52 pm

T&T напиша:Не ме разбравте. Сидата биолошки и научно е докажана како болест, то шо немат лек е дискутабилна тема и прашање на време. Хомосексуалноста не се пренесува, сидата да. А то за гените прв пат го слушам. Хомосексуалноста кај машките најчесто резултира од приврзаноста со мајката.
Сепак, јас тоа го сфаќам како животен стил и лична определба. А сидата не е лична определба. Ех да беше, светов ќе беше поубав.
А ти Болиглава не го кажа твоето мислење
една глупа забелешка - од сида се умират од хомосексуалност не silent silent silent

бај д веј - мене јаки ми се хомосексуалцине....зш се различни и си терет по свое без разлика то шо љуѓево не ги прифаќет-то го ценам Smile bounce

иначе сериозно јаки се
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 3 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by корун Пет Јан 23, 2009 9:59 pm

И педофили во Холандија имет партија, си терет по свое без разлика то шо љугево не ги прифаќет, немој да ми речиш дека и нив ги цениш Very Happy
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 3 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by mitan Пет Јан 23, 2009 10:09 pm

The Breaking Dawn напиша:
T&T напиша:Не ме разбравте. Сидата
биолошки и научно е докажана како болест, то шо немат лек е
дискутабилна тема и прашање на време. Хомосексуалноста не се пренесува,
сидата да. А то за гените прв пат го слушам. Хомосексуалноста кај
машките најчесто резултира од приврзаноста со мајката.
Сепак, јас тоа го сфаќам како животен стил и лична определба. А сидата не е лична определба. Ех да беше, светов ќе беше поубав.
А ти Болиглава не го кажа твоето мислење
една глупа забелешка - од сида се умират од хомосексуалност не silent silent silent

бај
д веј - мене јаки ми се хомосексуалцине....зш се различни и си терет по
свое без разлика то шо љуѓево не ги прифаќет-то го ценам Smile bounce

иначе сериозно јаки се
педериве се болни да знајте...болест е она шо го прает...и незнам зш
не го свакате то дека она е болест....ментално нарушување имет....и да
не се умират со е битно ко јас ги глеам ко мртви чим се определиле да
се то....мн гнасна работа да видам и ми се повракат и зато дајте админи
темава избришетеја ми се лошит
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 3 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by T&T Саб Јан 24, 2009 2:26 pm

mitan напиша:
The Breaking Dawn напиша:
T&T напиша:Не ме разбравте. Сидата
биолошки и научно е докажана како болест, то шо немат лек е
дискутабилна тема и прашање на време. Хомосексуалноста не се пренесува,
сидата да. А то за гените прв пат го слушам. Хомосексуалноста кај
машките најчесто резултира од приврзаноста со мајката.
Сепак, јас тоа го сфаќам како животен стил и лична определба. А сидата не е лична определба. Ех да беше, светов ќе беше поубав.
А ти Болиглава не го кажа твоето мислење
една глупа забелешка - од сида се умират од хомосексуалност не silent silent silent

бај
д веј - мене јаки ми се хомосексуалцине....зш се различни и си терет по
свое без разлика то шо љуѓево не ги прифаќет-то го ценам Smile bounce

иначе сериозно јаки се
педериве се болни да знајте...болест е она шо го прает...и незнам зш
не го свакате то дека она е болест....ментално нарушување имет....и да
не се умират со е битно ко јас ги глеам ко мртви чим се определиле да
се то....мн гнасна работа да видам и ми се повракат и зато дајте админи
темава избришетеја ми се лошитТемава не е за наметнување на мислење дека хомосексуалноста е ок. Како и секоја тема, се прифаќаат разни мислења. Ако ти не ги оправдуваш, тоа е твое мислење и јас го почитувам како и сите на форумов. За тебе ако е болест, за мене не е и се отварат дискусија од која секој можит да научит по нешто. Зато е интересно, да беа сите истомисленици ќе беше монотоно. Razz
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 3 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by DamjanMitreski Саб Јан 24, 2009 8:41 pm

ne tresete zeleni, ne e bolest, od tolku so ste vie bolni za da ste sovrseni se sto ne e kako vas go tretirate, narekuvate, kako bolest (ina4e komentar4evo e vo ova smisla zasto polno veruvam vo celosnoto pravo i sloboda na izbor na ,sekoj, bilo koj covek) i nesakam zamerki na ova za da ne ve merkam posle :D

DamjanMitreski
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 6
Хоби(работа) : Ucam, zasega i uzivam
Забавен? : da

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 3 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by kojgode Саб Јан 24, 2009 8:44 pm

DamjanMitreski напиша:ne tresete zeleni, ne e bolest, od tolku so ste vie bolni za da ste sovrseni se sto ne e kako vas go tretirate, narekuvate, kako bolest (ina4e komentar4evo e vo ova smisla zasto polno veruvam vo celosnoto pravo i sloboda na izbor na ,sekoj, bilo koj covek) i nesakam zamerki na ova za da ne ve merkam posle :D
Глеај да ги прочиташ правилава на форумов. Имат посебна тема. Да не се користет 4ки место ч и пиши кирилици. Бест вишис.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 3 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Џајко Саб Јан 24, 2009 9:36 pm

Како мојт да не е болест море ко научно е докажано дека се работит за пореметување на гените!!!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 3 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by pankerishte Саб Јан 24, 2009 10:11 pm

Колку со душа чекам да напрает тука во МКД некоја парада па шо ке им се десит не се свесни.
Смрт педерлана...
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 3 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by T&T Нед Јан 25, 2009 4:16 am

Џајко напиша:Како мојт да не е болест море ко научно е докажано дека се работит за пореметување на гените!!!

Гените сигурно не им се пореметени. Зошто за се шо не е најчесто прифатливо од средината велите дека е до гените? Зш то е најлесното оправдување? Немат врска. Тие се нормални луѓе, и свесни за нивниот вкус и определба шо останвит на то а не на болест.
Почитувам секакви мислења на темава, ама не и наметнувања. Со извинение, ама тврдењето дека хомосексуалноста е болест е ограничено и без поткрепа.
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 3 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Џајко Нед Јан 25, 2009 4:58 am

100% гарантирам дека е со поткрепа имам гледано документарна емисија на некој од каналиве миљарда посто дека геј љугето се со пореметување на еден ген таму незнам кој сеа ме мрзит ама утре сабајле ке ти најдам факти и ке ти дам линк овде Wink
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 3 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Stefk0 Пон Јан 26, 2009 2:15 pm

T&T напиша:
Џајко напиша:Како мојт да не е болест море ко научно е докажано дека се работит за пореметување на гените!!!

Гените сигурно не им се пореметени. Зошто за се шо не е најчесто прифатливо од средината велите дека е до гените? Зш то е најлесното оправдување? Немат врска. Тие се нормални луѓе, и свесни за нивниот вкус и определба шо останвит на то а не на болест.
Почитувам секакви мислења на темава, ама не и наметнувања. Со извинение, ама тврдењето дека хомосексуалноста е болест е ограничено и без поткрепа.

Тој ти велит научно докажано е .. а и е.. се имет праено тестирање на гени на животни и со смена на генине ги праеле педери животинине...( Нов вид контрацепција за зајаци?).. А не некој си педер у америка знам дек му напрајле таму некој тестој господ знајт шо и од тогаш типов ебел се без разлика на машко женско... Т.е си станал Bi типон...

А иначе за тие шо се педери.. па педери се ебаго нек одет негде в некој град гејланд ил нешто и нек си прает вовчиња таму...
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 3 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by T&T Пон Јан 26, 2009 2:38 pm

Stefk0 напиша:
T&T напиша:
Џајко напиша:Како мојт да не е болест море ко научно е докажано дека се работит за пореметување на гените!!!

Гените сигурно не им се пореметени. Зошто за се шо не е најчесто прифатливо од средината велите дека е до гените? Зш то е најлесното оправдување? Немат врска. Тие се нормални луѓе, и свесни за нивниот вкус и определба шо останвит на то а не на болест.
Почитувам секакви мислења на темава, ама не и наметнувања. Со извинение, ама тврдењето дека хомосексуалноста е болест е ограничено и без поткрепа.

Тој ти велит научно докажано е .. а и е.. се имет праено тестирање на гени на животни и со смена на генине ги праеле педери животинине...( Нов вид контрацепција за зајаци?).. А не некој си педер у америка знам дек му напрајле таму некој тестој господ знајт шо и од тогаш типов ебел се без разлика на машко женско... Т.е си станал Bi типон...

А иначе за тие шо се педери.. па педери се ебаго нек одет негде в некој град гејланд ил нешто и нек си прает вовчиња таму...


Значит според тебе требит да имаме и град со металци, град со турбо фолкери, со сликари, уметници и сето то да се посебни градови зш не может да опстоет едно со друго? Колку само не..
То шо сме различни не прајт една целина
И бисексуалци, и хомо, и транс и хетеро...се е дел од едно
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 3 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by xpert Пон Јан 26, 2009 2:40 pm

Да беше нормално и деца ке можеа да прает. Twisted Evil
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 3 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Fantom Пон Јан 26, 2009 3:25 pm

Кој филинг им е на педериве не знам, да те плескат некој в чмар, да ти го напрајт газот ко јапонско знаме.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 3 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот