Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што мислите за хомосексуалноста?

+35
ноунејм
Angelic
METALBOY
sweet
Lastojca
Џими
fairy
noviot
folder
Bleak
PhiLL * E
Gangi
Obibos
sokol
Stefk0
Џајко
DamjanMitreski
The Breaking Dawn
L S D
Punk
pankerishte
hollow
Master
Fantom
Ludi Milojko
Mary Jane
Odyssey
комшивка
mitan
kojgode
xpert
корун
Marej
Болиглава
T&T
39 posters

Страна 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 5 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by kojgode Вто Фед 17, 2009 3:52 pm

folder напиша:
kojgode напиша:
Maтематичариве само на хомосексуални празници тестој давет. Ние на 2.2 праевме.
Ни 2.2 ни 3.3 не е празник на хомосексуалци Twisted Evil
sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 5 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by noviot Вто Фед 17, 2009 3:54 pm

ејјјј авиооооооооооооон
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 5 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Obibos Вто Фед 17, 2009 3:57 pm

ееееј Авионка alien
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 5 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by комшивка Вто Фед 17, 2009 8:48 pm

Mary Jane напиша:
комшивка напиша:
Mary Jane напиша:Одвај го чекам 3.3 да дојт...

зш шо? ќе објавуваш нешто или? Smile

Па празникот бе паше и плус математика тест иам.

тестот го признавам хаха ама празникот.. ти ако толку си сакаш женски неморат тој ден да го чекаш слави си секој ден Razz
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 5 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Mary Jane Сре Фед 18, 2009 12:44 am

комшивка напиша:
Mary Jane напиша:
комшивка напиша:
Mary Jane напиша:Одвај го чекам 3.3 да дојт...

зш шо? ќе објавуваш нешто или? Smile

Па празникот бе паше и плус математика тест иам.

тестот го признавам хаха ама празникот.. ти ако толку си сакаш женски неморат тој ден да го чекаш слави си секој ден Razz

Не сакам женски на тој начин, да се разбериме, а ова за празников е македонска зафрканција, денот на хомосексуалците е нeгде на есен.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 5 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Obibos Сре Фед 18, 2009 2:01 am

Mary Jane напиша:
Не сакам женски на тој начин, да се разбериме, а ова за празников е македонска зафрканција, денот на хомосексуалците е нeгде на есен.
Аха да уживај на есен е ..за малце... зш ко така на втори втори на фешн давет педерски ревии? мажи облечени ко жени( да не речам ко бојан 13ка). Или само ради мода ги давет? lol!
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 5 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by PhiLL * E Сре Фед 18, 2009 2:47 am

Master напиша:
Fantom напиша:Кој филинг им е на педериве не знам, да те плескат некој в чмар, да ти го напрајт газот ко јапонско знаме.

А вас кој филинг ви е да им ги прајте на женскиве газојве ко јапонски знамиња?
хахахаахахахаха не можам хахахахах

бај д вејјјјјјјј
најјак филинг...
стајте бе и вие стреп-он па ќе се наместиме и ние ...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 5 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Bleak Сре Фед 18, 2009 1:42 pm

folder напиша:
kojgode напиша:
Mary Jane напиша:
комшивка напиша:
Mary Jane напиша:Одвај го чекам 3.3 да дојт...

зш шо? ќе објавуваш нешто или? Smile

Па празникот бе паше и плус математика тест иам.
Maтематичариве само на хомосексуални празници тестој давет. Ние на 2.2 праевме.
Ни 2.2 ни 3.3 не е празник на хомосексуалци Twisted Evil

Ам ти како хомосексуалец ак не славиш некој можда си славит Razz
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 5 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Bleak Сре Фед 18, 2009 1:53 pm

комшивка напиша:Неам нишо против нив, секој својот живот, ама сепак шо појќе лезбејки, појќе мажи за нас.. Very Happy Very Happy

Море лакома... Laughing

P.S. после олку педери ... не знам природно осветлување ќе имат македонија за некое време ... аким светет очине наравно Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 5 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by комшивка Сре Фед 18, 2009 2:39 pm

Mary Jane напиша:
Не сакам женски на тој начин, да се разбериме,
а ова за празников е македонска зафрканција, денот на хомосексуалците е
нeгде на есен.

уживај се зезав Wink

Bleak напиша:
комшивка напиша:Неам нишо против нив, секој својот живот, ама сепак шо појќе лезбејки, појќе мажи за нас.. Very Happy Very Happy

Море лакома... Laughing

P.S. после олку педери ... не знам природно осветлување ќе имат македонија за некое време ... аким светет очине наравно Laughing

не бе немат во македонија толку.. добро сеа скопјани во се сакет да се први па водат.... (со исклучоци)
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 5 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Bleak Нед Фед 22, 2009 7:35 pm

Абе ко шо врвит времево побрзо ќе ги прифатет хомосексуалциве како нормални љуѓе отколку пушачине... абе катастрофи живи... Shocked
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 5 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by fairy Нед Фед 22, 2009 8:35 pm

мене лично воопшто не ми сметет....секој различно е настроен, и не мојме ние против чувствата така? :D и ако си се сакет женски, или машки слободно, нека си живеат и заедно и се шо следит...ама само едно не признавам и ми е невероватно глупо и одвратно- да посвојат дете...искрено, не ми се свиѓат то воопшто, незнам зш, можда зато шо нема да имат вистински родители, мајка и татко, туку ке имат две мајки или татковци...хммм
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 5 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Џими Нед Мар 01, 2009 8:51 pm

Мислам дека хомосексуалците треба да се истребат! Поздрав.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 5 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Мар 03, 2009 10:58 pm

Џими напиша:Мислам дека хомосексуалците треба да се истребат! Поздрав.

а зш стварно?? Shocked
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 5 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by комшивка Вто Мар 03, 2009 11:12 pm

абе помина празников и никој не ни го честита... ццц No
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 5 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Мар 03, 2009 11:16 pm

комшивка напиша:абе помина празников и никој не ни го честита... ццц No

јас си славев Laughing
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 5 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Lastojca Вто Мар 03, 2009 11:36 pm

јас сосем заборајв на датумов...
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 5 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Mary Jane Сре Мар 04, 2009 12:53 am

The Breaking Dawn напиша:
комшивка напиша:абе помина празников и никој не ни го честита... ццц No

јас си славев Laughing

Јас славев на втор час во четворкана study (со тестот прославив) . Не бев во црвено облечена, ама ранецот ми надополна расположение. afro
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 5 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by sweet Саб Апр 04, 2009 8:14 pm

ја прифаќам хомосексуалноста ама не онаја шо е исфорсирана само ради пажња

sweet
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 27
Хоби(работа) : чашитлама и исфрлање нервоза
Забавен? : пренајмногу

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 5 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by METALBOY Саб Апр 04, 2009 8:17 pm

Болест на умот!!!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 5 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Апр 04, 2009 8:31 pm

METALBOY напиша:Болест на умот!!!

ај образложи го ова.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 5 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Angelic Саб Апр 04, 2009 8:43 pm

Хомосексуалноста.. хм... јас мислам дека то не е здраво.. не е природно.. Мажот е создаден за жената и обратно.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 5 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by METALBOY Саб Апр 04, 2009 9:31 pm

The Breaking Dawn напиша:
METALBOY напиша:Болест на умот!!!

ај образложи го ова.
(метафорички мислев) се занесвет, го уништуваат природниот процес ево горе е образлогено
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 5 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Mary Jane Нед Апр 05, 2009 2:18 am

METALBOY напиша:
The Breaking Dawn напиша:
METALBOY напиша:Болест на умот!!!

ај образложи го ова.
(метафорички мислев) се занесвет, го уништуваат природниот процес ево горе е образлогено

Не е метафорички. Има психолози шо тврдет дека е то болест. И јас се согласвам со нив.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 5 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Апр 05, 2009 2:53 pm

Mary Jane напиша:
METALBOY напиша:
The Breaking Dawn напиша:
METALBOY напиша:Болест на умот!!!

ај образложи го ова.
(метафорички мислев) се занесвет, го уништуваат природниот процес ево горе е образлогено

Не е метафорички. Има психолози шо тврдет дека е то болест. И јас се согласвам со нив.

јас не.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за хомосексуалноста? - Page 5 Empty Re: Што мислите за хомосексуалноста?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот