Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

+36
folder
blesava008
s...
ноунејм
Jordison
Џајко
мирАл
Tweety
П.
Наташа
Gallowsraven
*UnIqUe*
Лејди ин ред
sokol
noviot
pankerishte
slatkish
Angelic
KaTeRiNcE
lela
Bleak
Ivana
Ane
malina
TONI
комшивка
Lastojca
корун
TL
The Breaking Dawn
RoTkViCa
REGINA
METALBOY
Рокси
kojgode
Болиглава
40 posters

Страна 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 2 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Angelic Саб Апр 25, 2009 9:03 pm

Не би.

Мувањето е убо само во моментот ко ќе се муваш. се е момент. Дали вредит да се муваш со зафатени личности поради задоволство шо трајт неколку моменти? Поубо барај друг/а.
Зш да е комплицирано ко можит да е едноставно.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 2 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by slatkish Нед Мај 03, 2009 10:20 pm

јас би се измувала ама доколку то останит меѓу нас.... не е толку страшно колку шо го прајте ...

slatkish
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 22

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 2 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by slatkish Нед Мај 03, 2009 10:20 pm

кејфот е голем хахаха

slatkish
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 22

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 2 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мај 03, 2009 10:23 pm

а тебе некој то да ти го напрајт исто нема да е страшно?
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 2 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by комшивка Нед Мај 03, 2009 11:57 pm

абе валда знајш со шо чоек си во врска.. мислам.. се познават. немат да ти е убо партнерот да дознајш дека се муват со други, ама сепак јас мислам.. до партнерот е. ако те сакат или барем те почитуват, немат да го напрајт то. а ако го напрајт, барај друг/а.. шо да речам. не е за тебе..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 2 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by slatkish Чет Мај 07, 2009 8:59 pm

pa ako se izmuvat toj so druga ne znacit deka ne me sakat .... sega muvanje niso ne e, tepanje na dosada :D

slatkish
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 22

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 2 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by комшивка Чет Мај 07, 2009 9:27 pm

мојт тој и да се ебит со други, ево со твојата најдобра другарка, па пак да те сакат.. мислам.. имат разлика и не е сеедно Exclamation
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 2 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by pankerishte Чет Мај 07, 2009 10:15 pm

slatkish напиша:pa ako se izmuvat toj so druga ne znacit deka ne me sakat .... sega muvanje niso ne e, tepanje na dosada :D
да бе тепање досада.Немат врска дали типот е во врска или не...нека тепат време.
Колку лош пост,уште не ми се вервит дека некој вака размислува.Јас би ти дал 13 години тебе.
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 2 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by lela Чет Мај 07, 2009 10:29 pm

slatkish напиша:pa ako se izmuvat toj so druga ne znacit deka ne me sakat .... sega muvanje niso ne e, tepanje na dosada :D
Јас го множам твоево мислење Smile

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 2 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Angelic Чет Мај 07, 2009 10:30 pm

lela напиша:
slatkish напиша:pa ako se izmuvat toj so druga ne znacit deka ne me sakat .... sega muvanje niso ne e, tepanje na dosada :D
Јас го множам твоево мислење Smile

образложи ЗОШТО? affraid
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 2 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Рокси Чет Мај 07, 2009 10:49 pm

шо се’ не крепит 3емјава lol!
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 2 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Angelic Чет Мај 07, 2009 10:49 pm

Рокси напиша:шо се’ не крепит 3емјава lol!

зш воопшто ги крепит? Shocked
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 2 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Рокси Чет Мај 07, 2009 10:52 pm

Абе не се нервирај, аку имат и такви.. требит од се’ по нешто, да не ни бидит досадно lol!
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 2 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Angelic Чет Мај 07, 2009 10:55 pm

Рокси напиша:Абе не се нервирај, аку имат и такви.. требит од се’ по нешто, да не ни бидит досадно lol!

да да -- едноставно -- Да ТЕПАМЕ ДОСАДА lol!
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 2 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Рокси Чет Мај 07, 2009 10:58 pm

Некој тепат досада на форум, некој со мување наоколу со кој ќе стигнит...
Малце отпојке 3абегавме офтопик...
ај демек онтопик: (одговор на прашањето во насловот) не
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 2 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by REGINA Чет Мај 07, 2009 11:09 pm

pankerishte напиша:
slatkish напиша:pa ako se izmuvat toj so druga ne znacit deka ne me sakat .... sega muvanje niso ne e, tepanje na dosada :D
да бе тепање досада.Немат врска дали типот е во врска или не...нека тепат време.
Колку лош пост,уште не ми се вервит дека некој вака размислува.Јас би ти дал 13 години тебе.
Дури 13? Laughing
еве прочитав и уш нешо шо мислев дека немат да го прочитам во теков на мојов живот... мување поради то да тепаш досада И ТО СО ЗАФАТЕН/А ТИП/КА. Laughing ам играј игри на компјутер ќе ти поминит досадата и не му наштетвиш на никој, најди некој друг начин за надминување на досадата ма Laughing
и уш ова... дека ако се муват типот/типката со други не значело дека не ја сакат...

ам то изгледа тој од љубов си се муват со други дури е во врска со некоја ???
а почит кон тој/таа шо си во врска? и оној делот за искреност?

Shocked СВАШТА Laughing неможам да се изначудам, дури 5 пати го прочитав коментарон си мислев нешо халуцинирам... ај ак не друго барем се насмеав на коментарон од слаткиш. шега шега... ти го признавам то Laughing

и то имат и некој шо уствари ја поддржвит... се крстам!!! Rolling Eyes
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 2 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by pankerishte Пет Мај 08, 2009 1:08 am

REGINA напиша:
pankerishte напиша:
slatkish напиша:pa ako se izmuvat toj so druga ne znacit deka ne me sakat .... sega muvanje niso ne e, tepanje na dosada :D
да бе тепање досада.Немат врска дали типот е во врска или не...нека тепат време.
Колку лош пост,уште не ми се вервит дека некој вака размислува.Јас би ти дал 13 години тебе.
Дури 13? Laughing
еве прочитав и уш нешо шо мислев дека немат да го прочитам во теков на мојов живот... мување поради то да тепаш досада И ТО СО ЗАФАТЕН/А ТИП/КА. Laughing ам играј игри на компјутер ќе ти поминит досадата и не му наштетвиш на никој, најди некој друг начин за надминување на досадата ма Laughing
и уш ова... дека ако се муват типот/типката со други не значело дека не ја сакат...

ам то изгледа тој од љубов си се муват со други дури е во врска со некоја ???
а почит кон тој/таа шо си во врска? и оној делот за искреност?

Shocked СВАШТА Laughing неможам да се изначудам, дури 5 пати го прочитав коментарон си мислев нешо халуцинирам... ај ак не друго барем се насмеав на коментарон од слаткиш. шега шега... ти го признавам то Laughing

и то имат и некој шо уствари ја поддржвит... се крстам!!! Rolling Eyes

Тоа е најчудното.Уште не ми се вервит дека некој ја подржа на Слаткиш.Свашта Evil or Very Mad
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 2 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by noviot Пет Мај 08, 2009 12:16 pm

Ништо нека не те изненадвит од реџина :D
(Џајко е)
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 2 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by RoTkViCa Саб Мај 09, 2009 2:08 pm

noviot напиша:Ништо нека не те изненадвит од реџина :D
(Џајко е)

ти ништо не свати Very Happy (до Џајко)
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 2 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by slatkish Нед Мај 10, 2009 5:48 pm

хахаха па сите иаме различни мислења!! а мување и курвање не е исто(појаснување за тие со не знает))) иии за разлика од некој на форумов,јас живеам во Модерен свет, XXI век!!!

...и мојш да се смејш на мојов коментар колку сакаш,ама знај дека и тебе ова ти се дешават зш на денешно време е секојдневие иии лујгево пораснале не игрет поке компјутерски игри имет попаметна работа,па сеа размисли малце .... и после смеј се :D:D:D!!!!!

slatkish
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 22

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 2 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by slatkish Нед Мај 10, 2009 5:50 pm

аку требит прочитај го појке пати да повервиш!! Со Среќа!

slatkish
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 22

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 2 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by kojgode Нед Мај 10, 2009 6:49 pm

Или појќепати прочитај го, за да се насмејш појќепати.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 2 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by sokol Нед Мај 10, 2009 7:12 pm

не не би го тоа направил
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 2 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Лејди ин ред Нед Мај 10, 2009 9:17 pm

Морам да признам, се изнасмеав.
Иначе и јас живам во XXI век, ама то немат да го напрам.
Дечкото ак барат само забава, ќе ја најт со друга. Ак ме сакат, нек свршит работа со женска му па нека ми јавит, мојт ќе сум тука.
Лејди ин ред
Лејди ин ред
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 17
Хоби(работа) : Ебиветрење.
Забавен? : Ногу сум забавна.

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 2 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Angelic Нед Мај 10, 2009 10:53 pm

ве молам оставете ме да се изнасмеаммммммм


Razz Razz Razz lol! lol! lol!
хахахаххаахаххаааа
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 2 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот