Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

+36
folder
blesava008
s...
ноунејм
Jordison
Џајко
мирАл
Tweety
П.
Наташа
Gallowsraven
*UnIqUe*
Лејди ин ред
sokol
noviot
pankerishte
slatkish
Angelic
KaTeRiNcE
lela
Bleak
Ivana
Ane
malina
TONI
комшивка
Lastojca
корун
TL
The Breaking Dawn
RoTkViCa
REGINA
METALBOY
Рокси
kojgode
Болиглава
40 posters

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 6 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by комшивка Сре Jул 29, 2009 7:54 pm

хахахаха е то ти е да не знајш кого да го жалиш, дали типката, дали типот, дали тебе!
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 6 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by katusch Сре Aвг 05, 2009 1:38 pm

ам ак не каменување за сите тројца... хахаха
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 6 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Angelic Сре Aвг 05, 2009 2:00 pm

Мувањето е само задоволство шо никој не можит да го порекнит. Финтата е само шо то трајт неколку минути. Тоа е само момент. Подобро е да почекаш да ти поминит напаленоста по некој/а врзан/а тип/ка па да размислиш, зш на некој можиш да му срушиш цел свет. Wink
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 6 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 12:34 am

Би ја метел до сабајле, к*р ме болит за дечко и!

Користи цензура, од модераторот
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 33
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 6 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by s... Пет Aвг 07, 2009 5:28 pm

Rainbow* напиша:Мувањето е само задоволство шо никој не можит да го порекнит. Финтата е само шо то трајт неколку минути. Тоа е само момент. Подобро е да почекаш да ти поминит напаленоста по некој/а врзан/а тип/ка па да размислиш, зш на некој можиш да му срушиш цел свет. Wink
за ова од мене имаш чиста десетка..стварно си во право ептен.. Wink
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 6 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 8:13 pm

Ок, незнаев дек се забранети срамниве зборој како к*р и п*чка. Отсеа
ќе внимавам, жими мајка.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 33
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 6 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот