Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

+36
folder
blesava008
s...
ноунејм
Jordison
Џајко
мирАл
Tweety
П.
Наташа
Gallowsraven
*UnIqUe*
Лејди ин ред
sokol
noviot
pankerishte
slatkish
Angelic
KaTeRiNcE
lela
Bleak
Ivana
Ane
malina
TONI
комшивка
Lastojca
корун
TL
The Breaking Dawn
RoTkViCa
REGINA
METALBOY
Рокси
kojgode
Болиглава
40 posters

Страна 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 3 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 10, 2009 11:18 pm

slatkish напиша:хахаха па сите иаме различни мислења!! а мување и курвање не е исто(појаснување за тие со не знает))) иии за разлика од некој на форумов,јас живеам во Модерен свет, XXI век!!!

...и мојш да се смејш на мојов коментар колку сакаш,ама знај дека и тебе ова ти се дешават зш на денешно време е секојдневие иии лујгево пораснале не игрет поке компјутерски игри имет попаметна работа,па сеа размисли малце .... и после смеј се :D:D:D!!!!!


21век е МУВАЈТЕ СЕ да не ви е досадно !!!
заеби врска заеби компјутер заеби се друго бе... 21 век е Smile
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 3 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Болиглава Нед Мај 10, 2009 11:23 pm

slatkish напиша:хахаха па сите иаме различни мислења!! а мување и курвање не е исто(појаснување за тие со не знает))) иии за разлика од некој на форумов,јас живеам во Модерен свет, XXI век!!!

...и мојш да се смејш на мојов коментар колку сакаш,ама знај дека и тебе ова ти се дешават зш на денешно време е секојдневие иии лујгево пораснале не игрет поке компјутерски игри имет попаметна работа,па сеа размисли малце .... и после смеј се :D:D:D!!!!!
Сама си се етикетираш ко лесно пиче и ороспивче. Без навреда, само ти кажвам каков впечаток оставаш.
И не, не сме 21ви век во Македонијава. Глупо извинување ти е то.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 3 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 10, 2009 11:58 pm

Болиглава напиша:
slatkish напиша:хахаха па сите иаме различни мислења!! а мување и курвање не е исто(појаснување за тие со не знает))) иии за разлика од некој на форумов,јас живеам во Модерен свет, XXI век!!!

...и мојш да се смејш на мојов коментар колку сакаш,ама знај дека и тебе ова ти се дешават зш на денешно време е секојдневие иии лујгево пораснале не игрет поке компјутерски игри имет попаметна работа,па сеа размисли малце .... и после смеј се :D:D:D!!!!!
Сама си се етикетираш ко лесно пиче и ороспивче. Без навреда, само ти кажвам каков впечаток оставаш.
И не, не сме 21ви век во Македонијава. Глупо извинување ти е то.

Аплауз ве молам cheers
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 3 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by pankerishte Пон Мај 11, 2009 12:45 am

cheers
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 3 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Gallowsraven Пон Мај 11, 2009 8:49 am

Јас ја поддржвам бе неа! Само напред!!! Мувај шо појќе! cheers
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 3 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Наташа Пон Мај 11, 2009 11:30 am

slatkish напиша:хахаха па сите иаме различни мислења!! а мување и курвање не е исто(појаснување за тие со не знает))) иии за разлика од некој на форумов,јас живеам во Модерен свет, XXI век!!!

...и мојш да се смејш на мојов коментар колку сакаш,ама знај дека и тебе ова ти се дешават зш на денешно време е секојдневие иии лујгево пораснале не игрет поке компјутерски игри имет попаметна работа,па сеа размисли малце .... и после смеј се :D:D:D!!!!!

Да, имаш право, мување и курвање не е исто. А мување со различни луѓе секој ден, само зш сме биле 21 век, за да го задоволиш животинскиот нагон и да покажиш колку си модерна, и курвање е исто, да.
Мислам дек тро си помешала поими. Не покажвиш колку е развиено општествово со курвање, пошо то го имало и пред три века. Ме чудит шо вака образована и модерна особа не го знајт ова. Crying or Very sad
Па ти не мојш да се истајш ни на *секој имат свое мислење* картата, пошо за мисловна активност ти требит едно делче во глата, тука кај врвцата шо ти ги држит ушите шо требит да сејт. Се викат мозок и вака изглеат.

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 3 Wet_brain
Познато?
Фалачаопријатно.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 3 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by RoTkViCa Пон Мај 11, 2009 3:35 pm

хахаххаха не сте нормални....ама да ви кажам немаше да е интересно ако немаше секакви луѓе...така да...а и машкиве кај ке најдеа забава ако не беа некои луѓе? не знам шо да кажам хаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 3 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by комшивка Пон Мај 11, 2009 8:08 pm

RoTkViCa напиша:хахаххаха не сте нормални....ама да ви кажам немаше да е интересно ако немаше секакви луѓе...така да...а и машкиве кај ке најдеа забава ако не беа некои луѓе? не знам шо да кажам хаха

се сложвам Very Happy и то важит и за некои машки шо размислуваат слично како слаткиш..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 3 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by lela Пон Мај 11, 2009 9:11 pm

Мислам дека какви и да се коментари повеќе на темава се одвишни.И онака одамна избега од колосек...

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 3 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Болиглава Пон Мај 11, 2009 10:59 pm

lela напиша:Мислам дека какви и да се коментари повеќе на темава се одвишни.И онака одамна избега од колосек...
Баш си е на место темава и не глеам дека е избегана од колосек. А то дека ви го рекоја тебе и на другарка ти, е друг муабет.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 3 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by *UnIqUe* Пон Мај 11, 2009 11:09 pm

Болиглава напиша:
lela напиша:Мислам дека какви и да се коментари повеќе на темава се одвишни.И онака одамна избега од колосек...
Баш си е на место темава и не глеам дека е избегана од колосек. А то дека ви го рекоја тебе и на другарка ти, е друг муабет.

Ак мозит пак аплауз за закопвењево cheers cheers cheers
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 3 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Bleak Вто Мај 12, 2009 10:59 am

аплауз... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 3 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by REGINA Вто Мај 12, 2009 9:33 pm

slatkish напиша:хахаха па сите иаме различни мислења!! а мување и курвање не е исто(појаснување за тие со не знает))) иии за разлика од некој на форумов,јас живеам во Модерен свет, XXI век!!!

...и мојш да се смејш на мојов коментар колку сакаш,ама знај дека и тебе ова ти се дешават зш на денешно време е секојдневие иии лујгево пораснале не игрет поке компјутерски игри имет попаметна работа,па сеа размисли малце .... и после смеј се :D:D:D!!!!!
17 години напрајла и ќе ми кажвит за модерен свет... Laughing чекај да се изнасмеам прво Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ... е сега можам да пишам то шо сакав да напишам, вака сеа:
- не е секојдневие да се муваш со зафатени (т.е е секојдневие на една посебна група луѓе такозвани курви!).
- жалам ако те разочарам ама сеуште на луѓево ко ќе им е досадно игрет нешо се занимавет со компјутер Sad или прат нешо шо било друга занимација за да тепет досада.
- не е попаметна работа да се муваш до кај шо ќе стигниш зато шо можда од компјутерскине игри ќе поднаучиш нешо... мислев нешо различно од лижење.
...и ак сакаш појасни на кој мислеше од форумов дека живееле во некој век поназад од 21? Laughing
срамота е шо ти реплицирам на вакво мислење ама ај... Rolling Eyes веќе ти ставив етикета... и не е баш најуба етикетава... ама кој како си заслужил I love you
можда неам нишо против тебе, ама имам многу против ова вакво... ако можам да го наречам мислење... ама ќе остам на ова, не вредит да ја покажам мојата страна на пцовки овде на јавно место Razz
админи не ме опоменувајте за моево мислење дека е можда тро дирекно, готово оладив Smile
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 3 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by pankerishte Сре Мај 13, 2009 2:03 pm

REGINA напиша:
slatkish напиша:хахаха па сите иаме различни мислења!! а мување и курвање не е исто(појаснување за тие со не знает))) иии за разлика од некој на форумов,јас живеам во Модерен свет, XXI век!!!

...и мојш да се смејш на мојов коментар колку сакаш,ама знај дека и тебе ова ти се дешават зш на денешно време е секојдневие иии лујгево пораснале не игрет поке компјутерски игри имет попаметна работа,па сеа размисли малце .... и после смеј се :D:D:D!!!!!
17 години напрајла и ќе ми кажвит за модерен свет... Laughing чекај да се изнасмеам прво Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ... е сега можам да пишам то шо сакав да напишам, вака сеа:
- не е секојдневие да се муваш со зафатени (т.е е секојдневие на една посебна група луѓе такозвани курви!).
- жалам ако те разочарам ама сеуште на луѓево ко ќе им е досадно игрет нешо се занимавет со компјутер Sad или прат нешо шо било друга занимација за да тепет досада.
- не е попаметна работа да се муваш до кај шо ќе стигниш зато шо можда од компјутерскине игри ќе поднаучиш нешо... мислев нешо различно од лижење.
...и ак сакаш појасни на кој мислеше од форумов дека живееле во некој век поназад од 21? Laughing
срамота е шо ти реплицирам на вакво мислење ама ај... Rolling Eyes веќе ти ставив етикета... и не е баш најуба етикетава... ама кој како си заслужил I love you
можда неам нишо против тебе, ама имам многу против ова вакво... ако можам да го наречам мислење... ама ќе остам на ова, не вредит да ја покажам мојата страна на пцовки овде на јавно место Razz
админи не ме опоменувајте за моево мислење дека е можда тро дирекно, готово оладив Smile
cheers зш немат емоција нешто како Пиво онака cheers?
едно вакво за постов ондак cheers
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 3 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by П. Сре Мај 13, 2009 6:32 pm

НИКОГАШ !!!
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 3 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Tweety Чет Мај 14, 2009 12:08 pm

soznam...do nekade i slatkish e vo pravo:D:D
a so se rassilivte vie tolku?? ili nekoj/ja se navredi?? jas negledam nisto loso vo to da si kazit nekoj,na pr slatkish,so mislit vo vrska so ova zs sepak ova e sloboden forum i mojt da pisit so sakat:)))

Tweety
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 8
Забавен? : ehee..:P

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 3 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by pankerishte Пет Мај 15, 2009 1:24 am

Tweety напиша:soznam...do nekade i slatkish e vo pravo:D:D
a so se rassilivte vie tolku?? ili nekoj/ja se navredi?? jas negledam nisto loso vo to da si kazit nekoj,na pr slatkish,so mislit vo vrska so ova zs sepak ova e sloboden forum i mojt da pisit so sakat:)))
Точно,колку што е слободен форум да се изразуваме и да даваме мислење тогаш и ние можеме да навредвиме и даваме наше мислење.
Капираш?
Твое право е ако ја подржаваш а мое право е како ке те етикетирам,неја или тебе.ок?
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 3 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Tweety Пет Мај 15, 2009 10:22 am

Не ми е мене важна твојата етикета,јас овде дојдов да се забавувам а не да се карам и да навредвам!!
Зато уживај си со твојата етикета,ии за џабе немаш 20 години научи да си пољубезен!!!! позз..

Tweety
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 8
Забавен? : ehee..:P

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 3 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Лејди ин ред Пет Мај 15, 2009 11:41 am

@ Tweety:
Не е ова јас растам и станвам све пољубезна и пољубезна. Неговите 20 години немаат врска со неговата љубезност. Колку шо видов не беше ни груб ни некултурен, а ни тој не е крив шо живејме во земја шо ги етикетирвиме љугево по то со колку се искурвале досега. А и толкав е градов, муабети одма се ваѓет.
Лејди ин ред
Лејди ин ред
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 17
Хоби(работа) : Ебиветрење.
Забавен? : Ногу сум забавна.

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 3 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Tweety Пет Мај 15, 2009 12:58 pm

^
Да,да скрос си во право во врска со то за љубезноста,то не е до годините туку до домашното воспитуване Very Happy Very Happy Не ја знам ни слаткиш,не го знам ни него ама по пишуваново....немат врска да не бегаме од темава!
Јас би се мувала со некој шо знам дека имат женска,само ако женска му е од друг град и стварно да ми се свигат! Embarassed

Tweety
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 8
Забавен? : ehee..:P

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 3 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by *UnIqUe* Пет Мај 15, 2009 1:06 pm

^Љубезност немат врска со домашно воспитување, туку зависит од личноста на која и се обраќаш.
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 3 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by мирАл Пет Мај 15, 2009 5:32 pm

Би....
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 3 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Џајко Пет Мај 15, 2009 6:37 pm

Можеби да, можеби не.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 3 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Болиглава Пет Мај 15, 2009 6:54 pm

Ко Чачор си ебате. Патувам...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 3 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Џајко Пет Мај 15, 2009 7:01 pm

хахахахахахаха
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 3 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот