Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Доколку би биле во можност дали би му се посериле на ноќниот живот во нашиот град?

2 posters

Go down

Дали?

Да
 
Можеби
 
Не
 
 
 
Види ги резултатите

Доколку би биле во можност дали би му се посериле на ноќниот живот во нашиот град? Empty Доколку би биле во можност дали би му се посериле на ноќниот живот во нашиот град?

Пишување by корун Нед Aвг 01, 2010 8:07 pm

Да
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Доколку би биле во можност дали би му се посериле на ноќниот живот во нашиот град? Empty Re: Доколку би биле во можност дали би му се посериле на ноќниот живот во нашиот град?

Пишување by Болиглава Нед Aвг 01, 2010 9:06 pm

Серам за 100 денари.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот