Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

+36
folder
blesava008
s...
ноунејм
Jordison
Џајко
мирАл
Tweety
П.
Наташа
Gallowsraven
*UnIqUe*
Лејди ин ред
sokol
noviot
pankerishte
slatkish
Angelic
KaTeRiNcE
lela
Bleak
Ivana
Ane
malina
TONI
комшивка
Lastojca
корун
TL
The Breaking Dawn
RoTkViCa
REGINA
METALBOY
Рокси
kojgode
Болиглава
40 posters

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 5 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Angelic Чет Мај 21, 2009 1:40 pm

ама во право си Wink I love you
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 5 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by RoTkViCa Чет Мај 21, 2009 1:42 pm

Rainbow* напиша:ама во право си Wink I love you


зато ќе се бориме.........знајш Wink
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 5 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by lela Чет Мај 21, 2009 5:45 pm

blesava008 напиша:
Рокси напиша:
s... напиша:
slatkish напиша:pa ako se izmuvat toj so druga ne znacit deka ne me sakat .... sega muvanje niso ne e, tepanje na dosada :D
МОЛИМММММ!!!! Shocked Shocked affraid ... ТИ СЕ СЛУШАШ?!?!ЛЕЛЕ не ми се вервит епа од вакви ко вас пропагет убај врски ке го видите пијан или како и да е и му се пикате и заебвите се..знам мене ми се деси то.. коментаров ти е за на психијатар... ТЕПАЊЕ ДОСАДА хххххххххххххххх

Малце офтопик сеа ќе сум, ама морам да речам нешо.
Убајте врски не пропаѓет заради такви типки, всушност, ако пропаднале поради то и не биле убај врски туку срање-врски.
по3драв

попаѓет и то на големо!!

Едит:
s... знјаш шо е најтрагично???? то шо и ти да си со дечко ти тие пак му одат и пред тебе му се фрлет ко некој запечени!!! Mad
пффффффффффффффффф

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 5 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Рокси Чет Мај 21, 2009 9:34 pm

RoTkViCa напиша:јаас мислам дека Рокси не е во право...пошо машко ко машко, во никој случај не мојт да одбиет женско, после ќе имат кошмари цел живот, ако е некој паметен ќе се тргнит настрана или ќе заминит...ама да и речит не НИКОГАШ . Да ми го слушате зборов, пошо то е то. А и колку и да си ја сакат женската, имат и толку покварени женски личности , шо без да сакат тој го заведвит и толку им требит на машкиве, само за половина да фатат женско (а не пак на др место) и им се креват притисокиот...то е...лесно запаллива материја...и после шо да прајме ние шо тие не знает да се контреолирет???

абе чоече не ми кажви такви приказни пошо иам видено машки кај шо ги одјебвет таквите пачаври пошо имет женски.
Еден другар летото фатен е со моја другарка дрн дрн, типов вечерта беше излезен со другари, таму имаше едни убај момичиња ама к*рви опрани, едната цеееело време му се упикаваше, на типов му ск*рчи и и’ рече нешо во стилот: еј дај тргни се женска иам.
Не се машкиве ко шо велиш - само некоја да му се понудит и демек ај одма со неа без да го болит к*р 2 посто ни за женска ни за ништо.
Значи, ова за другаров беше само пример, ги имат многу такви, знам. Мојт тие ќе се запалет на некоја таква ама ги имат многу шо размислувет со глата, а не со к*рот.
(м’шки потврдете бее!) Laughing
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 5 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Болиглава Чет Мај 21, 2009 9:43 pm

Рокси за прецедник.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 5 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by *UnIqUe* Чет Мај 21, 2009 9:52 pm

Рокси напиша:
RoTkViCa напиша:јаас мислам дека Рокси не е во право...пошо машко ко машко, во никој случај не мојт да одбиет женско, после ќе имат кошмари цел живот, ако е некој паметен ќе се тргнит настрана или ќе заминит...ама да и речит не НИКОГАШ . Да ми го слушате зборов, пошо то е то. А и колку и да си ја сакат женската, имат и толку покварени женски личности , шо без да сакат тој го заведвит и толку им требит на машкиве, само за половина да фатат женско (а не пак на др место) и им се креват притисокиот...то е...лесно запаллива материја...и после шо да прајме ние шо тие не знает да се контреолирет???

абе чоече не ми кажви такви приказни пошо иам видено машки кај шо ги одјебвет таквите пачаври пошо имет женски.
Еден другар летото фатен е со моја другарка дрн дрн, типов вечерта беше излезен со другари, таму имаше едни убај момичиња ама к*рви опрани, едната цеееело време му се упикаваше, на типов му ск*рчи и и’ рече нешо во стилот: еј дај тргни се женска иам.
Не се машкиве ко шо велиш - само некоја да му се понудит и демек ај одма со неа без да го болит к*р 2 посто ни за женска ни за ништо.
Значи, ова за другаров беше само пример, ги имат многу такви, знам. Мојт тие ќе се запалет на некоја таква ама ги имат многу шо размислувет со глата, а не со к*рот.
(м’шки потврдете бее!) Laughing

И јас те поддржавам Рокси ептен си во право.... Имат и паметни машки не се сите клошари шо изневервет женска ради една полојна или цицка или гола нога и шо знам јас....Односно имат и неповршни машки на кој им значит женската појќе од горенаведените работи. Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 5 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Angelic Чет Мај 21, 2009 9:58 pm

погрешно сте ја сфатиле.

Знаете како, колку и да е клошар ТОЈ, да немат карактер, да е непредвидлив и само да сакат да си поминит убо таа вечер.. а од друга страна ТАА да е девојка која е вљубена во него го сакат онаков каков шо е, но од друга страна се плашит да не е повредена.. сепак еден негов допир би ја освоил, некои нежни зборови би биле доволни за да таа заборајт во кој свет се наоѓат. Тогаш тој момент е кога ТАА попуштат.
Различни луѓе, различни животни приказни и искуства.


и ај да не ојме оффтопик.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 5 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by lela Чет Мај 21, 2009 10:20 pm

Дали по целава дискусија на темава сеуште се прави разлика помеѓу курва и девојка што се мува со некој што има женска???!!!

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 5 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Angelic Чет Мај 21, 2009 10:21 pm

Jaс прам разлика.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 5 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Болиглава Чет Мај 21, 2009 11:10 pm

Не не... ЈАС прам разлика!
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 5 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Џајко Чет Мај 21, 2009 11:11 pm

Ти прајш разлика?
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 5 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Болиглава Чет Мај 21, 2009 11:16 pm

Ја прам.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 5 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Angelic Пет Мај 22, 2009 12:26 pm

грешка сте. Јас прам разлика.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 5 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by grgrgr Пет Мај 22, 2009 1:26 pm

budali ste be?ja pra razlika

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 5 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by sokol Пет Мај 22, 2009 3:38 pm

не не не јас сум најгрдиот!!!
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 5 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Џајко Пет Мај 22, 2009 8:11 pm

Ја мислите овде со вас че се расправа
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 5 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Рокси Пет Мај 22, 2009 8:18 pm

А јас сум прецедник
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 5 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Angelic Пет Мај 22, 2009 9:32 pm

ја че кажа кој е кој
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 5 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by REGINA Саб Мај 23, 2009 4:54 am

lela напиша:Дали по целава дискусија на темава сеуште се прави разлика помеѓу курва и девојка што се мува со некој што има женска???!!!
на курвине барем ги плаќет?
освен та разлика не глеам друга Rolling Eyes
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 5 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Punk Саб Мај 23, 2009 11:49 am

Ако курва е некоја шо се муват со некој шо имат девојка тоаш јас сум комбајн.
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 5 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by комшивка Саб Мај 23, 2009 2:06 pm

REGINA напиша:
lela напиша:Дали по целава дискусија на темава сеуште се прави разлика помеѓу курва и девојка што се мува со некој што има женска???!!!
на курвине барем ги плаќет?
освен та разлика не глеам друга Rolling Eyes


хахахахахах се сложвам, И ЈАС НЕ ГЛЕДАМ ДРУГА РАЗЛИКА Very Happy Very Happy Very Happy

грев
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 5 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by slatkish Чет Мај 28, 2009 1:19 am

s... напиша:ој тебе цело време нек му се пикат него тој да ја тргат та упорна да е и ке те прасам после...и плус знает тие кога да искористет џокер за то паметни се...
a ti ako si tolku pametna nemat da dozvolish da se skaras so partnerot i pokraj toa sto gledash deka toj ja odbiva!!! nemat pricina za skarvenje ako toj ja odbivat taa kolku i da mu se pustat ....znacit ti so nego se karash za glupost No

slatkish
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 22

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 5 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by s... Чет Мај 28, 2009 1:47 pm

^
не беше на мое место..зш болит то нешто да го гледас по цел ден..нетребит да дозволиш то точно ама да го гледаш то цело време ке ти пукнит филмот..барем мене така ми се седи..
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 5 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by katusch Сре Jул 01, 2009 5:41 pm

јас се иам мувано со тип женска шо имат. и ич не ми беше ни тогаш гајле, а ни сеа неам грижа на совест пошо ако немат тој, не глеам причина зш јас да иам. иначе то беше пред 2 год. а тој и ден денес е со таја типката и таја не знајт нишо.
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 5 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Angelic Сре Jул 01, 2009 5:43 pm

^ Wow!
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? - Page 5 Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот