Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

+36
folder
blesava008
s...
ноунејм
Jordison
Џајко
мирАл
Tweety
П.
Наташа
Gallowsraven
*UnIqUe*
Лејди ин ред
sokol
noviot
pankerishte
slatkish
Angelic
KaTeRiNcE
lela
Bleak
Ivana
Ane
malina
TONI
комшивка
Lastojca
корун
TL
The Breaking Dawn
RoTkViCa
REGINA
METALBOY
Рокси
kojgode
Болиглава
40 posters

Страна 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? Empty Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Болиглава Чет Апр 16, 2009 2:33 pm

Образложете.
Јас покасно, сеа морам да одам.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by kojgode Чет Апр 16, 2009 2:34 pm

Никако. Јас не би сакал то да ми го напрает ќе полудам. Така да и јас не би го напрајл истото.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Рокси Чет Апр 16, 2009 2:42 pm

Не, никогаш, пошо би била ставена во втор план. Ако му значам - ќе раскине, ако не му значам - тогаш зошто би се мувала со него.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by METALBOY Чет Апр 16, 2009 2:58 pm

И јас сум за не, немам некое посебно образложение, имам мислено на оваа тема и пак ке речам не.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by REGINA Чет Апр 16, 2009 3:03 pm

Не.
Зш да им се мешам во врската на таков начин? То е курвински и за то некој некој да го прајт, требит да немат потсвест и да е ептен загреота.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by RoTkViCa Чет Апр 16, 2009 3:27 pm

неееее...никако....прво, мразам мување секако, значит и да не е во врска....а пак ако е во врска, тој е забрането овошје за мене, хаха само ќе го гледам скришно...а потака ако нешто е судено....ќе бидит...ЗДРАВЈЕ само Cool
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Апр 16, 2009 7:49 pm

јас мразам такви работи и мене да ми се дешавет така да не. во никој случај. мн е ниско Evil or Very Mad
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by TL Чет Апр 16, 2009 9:00 pm

Никогаш!Нема шанси затоа што после и мене можат истото да ми го направат тоа е премногу подло...
TL
TL
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 28

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by корун Чет Апр 16, 2009 9:03 pm

Да, та ак ми предложит - ваљда е свесна за последиците. Ак е пијана не.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Lastojca Чет Апр 16, 2009 9:04 pm

не би!
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by комшивка Чет Апр 16, 2009 10:45 pm

само под некој услови на пример ако знам дека не сум му колку да му поминит времето или да свртит шо појќе женски, или ако не е пијан а многу ми се свиѓат.... иначе не. ако стварно му значам појќе од неговата женска, имат други решенија..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Болиглава Пет Апр 17, 2009 11:40 am

Ако сакат таа и ако дечко и е некој билмез, со кој знам дек ојт ради пари со него и слични ситуации - Да.
Во други, не.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by TONI Саб Апр 18, 2009 1:29 pm

RoTkViCa напиша:а пак ако е во врска, тој е забрането овошје за мене, хаха само ќе го гледам скришно
ама да знаеш забранетото овошје е најслатко Smile .......... Embarassed

сега не би праел ништо-знам да се контролирам...бар мислам
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by RoTkViCa Саб Апр 18, 2009 1:36 pm

TONI напиша:
RoTkViCa напиша:а пак ако е во врска, тој е забрането овошје за мене, хаха само ќе го гледам скришно
ама да знаеш забранетото овошје е најслатко Smile .......... Embarassed

сега не би праел ништо-знам да се контролирам...бар мислам

хаха знам знам.......ама сепак и јасс знам да се контролирам хаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by malina Саб Апр 18, 2009 6:36 pm

Категорично НЕ
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Ane Нед Апр 19, 2009 2:16 am

Samo aku imat zenska nadvor od gradov Razz
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Ivana Нед Апр 19, 2009 2:52 am

Ane напиша:Samo aku imat zenska nadvor od gradov Razz
хахаха ме насмеа

јас никад!
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Bleak Нед Апр 19, 2009 3:51 am

Најискрено... НЕ!!!
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by lela Нед Апр 19, 2009 12:26 pm

За да ми поминит желбата ДА.

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by REGINA Чет Апр 23, 2009 10:47 pm

lela напиша:За да ми поминит желбата ДА.
и од ко ќе ти поминит желбата?
веќе ќе им имаш расипано врска, а воедно и ќе се спуштиш на најниско ниво шо мојт уопште женско да се спуштит. Rolling Eyes
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by KaTeRiNcE Чет Апр 23, 2009 11:54 pm

Видоф некој да шо имет напишано и се изненадиф,то шо неќиш да ти го прает тебе не им го прај на другите,така да НЕ
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by lela Пет Апр 24, 2009 10:50 pm

REGINA напиша:
lela напиша:За да ми поминит желбата ДА.
и од ко ќе ти поминит желбата?
веќе ќе им имаш расипано врска, а воедно и ќе се спуштиш на најниско ниво шо мојт уопште женско да се спуштит. Rolling Eyes
Ако успеам да расипам врска со едно мување тогаш не мислам дека се спуштам на најниско ниво на кое што една женска може да се спушти. Smile

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by REGINA Саб Апр 25, 2009 1:41 pm

lela напиша:
REGINA напиша:
lela напиша:За да ми поминит желбата ДА.
и од ко ќе ти поминит желбата?
веќе ќе им имаш расипано врска, а воедно и ќе се спуштиш на најниско ниво шо мојт уопште женско да се спуштит. Rolling Eyes
Ако успеам да расипам врска со едно мување тогаш не мислам дека се спуштам на најниско ниво на кое што една женска може да се спушти. Smile
Ах, а јас цело време мислев дека најниско ниво за женско е да е курва.
То се докажвит од ова - да се измуваш со некој зафатен онака од желба... не ми изглеат ко фер и саглам постапка пошо и онака нишо не добиваш, не планираш нешо појќе со него, а само растурвиш нечија врска... и то "онака од желба".
(општо кажвам, не потенцирам ни за тебе ни за никоја друга) Smile
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by комшивка Саб Апр 25, 2009 2:40 pm

REGINA напиша:
lela напиша:
REGINA напиша:
lela напиша:За да ми поминит желбата ДА.
и од ко ќе ти поминит желбата?
веќе ќе им имаш расипано врска, а воедно и ќе се спуштиш на најниско ниво шо мојт уопште женско да се спуштит. Rolling Eyes
Ако успеам да расипам врска со едно мување тогаш не мислам дека се спуштам на најниско ниво на кое што една женска може да се спушти. Smile
Ах, а јас цело време мислев дека најниско ниво за женско е да е курва.
То се докажвит од ова - да се измуваш со некој зафатен онака од желба... не ми изглеат ко фер и саглам постапка пошо и онака нишо не добиваш, не планираш нешо појќе со него, а само растурвиш нечија врска... и то "онака од желба".
(општо кажвам, не потенцирам ни за тебе ни за никоја друга) Smile

ако тој нејќет да напрајт нешто, никоја немојт да го присилит особено за мување хаха а ако тој веќе се измуват со друга а имат девојка, тогаш сам си ја расипвит врската, а не таа со која се мувал..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Рокси Саб Апр 25, 2009 3:00 pm

Да, комшивка е во право, ама личноста шо паѓат на ниско ниво не е толку типот колку шо е таја шо прифатила мување
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко? Empty Re: Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот