Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Драг Адаптер

+29
Angelic
Odyssey
Рокси
Gallowsraven
Џајко
KaTeRiNcE
ноунејм
Батерфлај
nance
Obibos
комшивка
Punk
TONI
sokol
fairy
STIFLER
мирАл
RoTkViCa
Болиглава
Lastojca
Marej
Bleak
REGINA
The Breaking Dawn
Наташа
Mary Jane
kojgode
METALBOY
Џими
33 posters

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Драг Адаптер - Page 4 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by REGINA Сре Апр 01, 2009 11:51 pm

Драг адаптер
Smile Овие неколку дена кај мене е све розово на пример... дури и брикетчињава од фиксниве. Се случија некој многу убај работи шо требаше одамна да бидат случени, ама се велит поубо подоцна отколку никогаш.
Единствената сум шо досега немам настинато сезонава. А и не би сакала.
Школово е малку така интересно.. ко секоаш стандард то(не предавањава, туку то измеѓу). Сеа е почудно то шо во четвртоци пола од мојон клас држиме практична настава гимназија со училишнана компанија и то во библиотека, па мојш да замислиш колку книги имам изнапрочитано. Wink

лоф ја... хххеххееееееее... пак Laughing
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 4 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by The Breaking Dawn Чет Апр 02, 2009 6:44 pm

драг адаптер,
денес сум прилично баксузен чоек.
ужасно се осекам легнав на 5 мин да поспијам се разбудив после 5 сати а мразам да спијам
сеа ми е фактички заебан денов. тоест не ми беше толку заебан дур не седнав да учам и ми прегоре сијалицата. врв на моето нерасположение денес. се прашвам шо е следно
можда земјотрес ке се случит во зградава
едвај чекам викенд и ко шо ми тргнало неделава сигурно ке врнит ке мавет громој или евентуално снег ке паднит па не ке мојт да се искористит викендов. пак Shocked

I love you I love you alien
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 4 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by мирАл Чет Апр 02, 2009 10:09 pm

Драго адаптериште
Да ти се испувам добив две 4 статистика и италјански и сеа сум мн јак чоек. Арно ама, (секогаш морат да имат ама) класнана ми кажа дек иам 11 неоправдани е сеа ми го плакаа дома,да им каам ил да не им каам!
не им каамвам
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 4 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Mary Jane Чет Апр 02, 2009 10:51 pm

Драго мое Адаптерче,
Длабоко Ти се извинувам што не постирам два дена. Треба да знаеш дека имав многу битни обврски и не можев да Ти се посветам. Затоа вечерва ќе надокнадам се. И то.
Поздрав.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 4 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Bleak Чет Апр 02, 2009 10:59 pm

Драго форумче....

Јас денес се проведоф ногу јако за чудо... Very Happy Се изнаспаф нашкола... на пракса уш толку сапње... немаф друго интересно занимање... Very Happy
Се преслусаф музики денес... Very Happy Кризирам у пичку матер... Very Happy недела и пол без цигари и то Very Happy

Со должна почит,
Блашко Cool
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 4 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by The Breaking Dawn Чет Апр 02, 2009 11:13 pm

Bleak напиша:Драго форумче....

Јас денес се проведоф ногу јако за чудо... Very Happy Се изнаспаф нашкола... на пракса уш толку сапње... немаф друго интересно занимање... Very Happy
Се преслусаф музики денес... Very Happy Кризирам у пичку матер... Very Happy недела и пол без цигари и то Very Happy

Со должна почит,
Блашко Cool

уш година те чекат така да не се жали Cool
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 4 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by METALBOY Чет Апр 02, 2009 11:31 pm

Драго Адаптерче.., време е за спиење, требит да си легнам оту утре требит порано да станам, бркој да избричам Very Happy лека
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 4 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by KaTeRiNcE Пет Апр 03, 2009 11:04 am

Драааго адаптерче Smile
Подобро сум,се подобрив со здравјето,конечно и ја примив последната инфузија и инекција,уау,многу сум среќна за то зш на болница ти појма немаш шо глеаф,хаха, имаше и смешни ама и нешо чкљ. Од смешните имаше една баба на времето партизанка била и им бегаше се плашеше од инфузи,комеди беше а да и еден дедо шо им се жалеше на докторине дек домаму виното му го криеле зш бил болен хаха,добро важно се надевам немат да одам поќе таму и сега да преминам на главното.РЕШИВ конечно да ја заборам старата љубов зш вака неможам да продолжам...ќе ја заборам,можам јас ЌЕ УСПЕАМ или не...Ок невр мајнд и сеа ушче нешчо,си иам нова симпатијаааа...да да....и мене не ми се вервит,по тоооолку долго време иам нова симпатија...за мене е исто чудно колку и за тебе зш од онај ... шо го сакав толку небендисвев никој друг ,ова е позитивен знак аааааааа!!!! Друго знајш шо...новата симпатија е од форумоффф,хехехе,ај нне издавај молимте,ќе ти кажам денојве кој,ај сеа одам да одмарам зш ќе ми речет пак да одам на доктор а јас несакам,мразам докториииииииии ,ај ојдов јас,
бац
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 4 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Џајко Пет Апр 03, 2009 11:18 am

Драг адаптер си истајф лична карта од сабајлево и сеа учам малце право, па ќе одам до кај Гуле еден Шпајз да напрајме да се посмејме и то.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 4 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Gallowsraven Пет Апр 03, 2009 11:20 am

Драг Адаптеру.
Ме болит глава. Ме болет нозеве. Ме болит сФе. Сакам сонце.
Кој, о кој ќе ми ги попрајт оценине?
Заминаф на спање.
K15543
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 28
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 4 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by KaTeRiNcE Пет Апр 03, 2009 11:22 am

Џајко напиша:Драг адаптер си истајф лична карта од сабајлево и сеа учам малце право, па ќе одам до кај Гуле еден Шпајз да напрајме да се посмејме и то.
Драго адаптерче,морам да се испувам имаф лична карта пред џајкоо а поголем е тој,јеиии Very Happy
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 4 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by RoTkViCa Пет Апр 03, 2009 11:27 am

KaTeRiNcE напиша:
Џајко напиша:Драг адаптер си истајф лична карта од сабајлево и сеа учам малце право, па ќе одам до кај Гуле еден Шпајз да напрајме да се посмејме и то.
Драго адаптерче,морам да се испувам имаф лична карта пред џајкоо а поголем е тој,јеиии Very Happy

да ама тебе не ти важит хахахах
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 4 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Рокси Пет Апр 03, 2009 12:46 pm

Драг АдАптер денес преубооо си поминав нашколо.
Една другарка од класот имат роденден, па јас и уште 5-6 другарки вчера порачавме торта, а денеска на одмор ојдовме да ја земиме... хахаха како не’ гледаја децана во гимназијана со тортата, па се качивме на трет и и’ испеавме хепи брдеј ту ју. Па се мачкавме со шлаг, лом се напрајвме, и на фаца и на коса и на алишта... историја влезе професорон, убо шо не’ остај да ојме да се измиеме (важно го шлагосавме ходникон) па цел час историја го изгубивме, јадевме торта и тооо.
П.С. Вечер ќе сум шмизла Laughing affraid (апсурд)
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 4 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Bleak Пет Апр 03, 2009 1:17 pm

Денес вистински шити деј беше адаптерче... Very Happy на прф закаснаф ме избрка, на втор задремаф и ме избрка (и + то и ме разбуди Evil or Very Mad ) на трет не ме пушти на час закаснаф... на 4-ти и 5-ти беше убаво па си појдоф старс на обуки глупости сум поминал на црвено ау... и јес за пешак положиф!!! Very Happy

Поздраф,
Блашко
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 4 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by KaTeRiNcE Пет Апр 03, 2009 2:05 pm

RoTkViCa напиша:
KaTeRiNcE напиша:
Џајко напиша:Драг адаптер си истајф лична карта од сабајлево и сеа учам малце право, па ќе одам до кај Гуле еден Шпајз да напрајме да се посмејме и то.
Драго адаптерче,морам да се испувам имаф лична карта пред џајкоо а поголем е тој,јеиии Very Happy

да ама тебе не ти важит хахахах
Абе не важит ама шо јако е,ногу пати се иам истаеноо ,помагат Smile
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 4 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Наташа Пет Апр 03, 2009 10:08 pm

^Наследници на металбој?

Драг адаптер,
ме скина грбов, ова не се трпит, уште од пред два дена. Смрт за грди и неудобни душеци!
Грипов грд ме испомачи, чути сеа не кревам температура над 37 со нешо ама пак морат дома да си седам зш уште сум настината, колку интересно, нали? Ни до на балкон не сум излезена, ебаго.
Од шо немав шо да прам мислења бришев, погоди од кого избришав најногу. Осет да се немало бре ќе го пукам хеј!
Ај со здравје сеа ќе глеам ангелите на Чарли од шо неам шо да прам, и то е ногу интересно нели.

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 4 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by kojgode Пет Апр 03, 2009 10:18 pm

Драг адаптер,
и јас сум болен иам температура, неможам да излезам. Моја најголема утеха е призон брејк и некои бендови. Умреф од месинџер ќе полудам. И то е то.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 4 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Mary Jane Пет Апр 03, 2009 10:28 pm

Драг Адаптер,
ме убиват предизборнава кампања. Еве уш сат и пол и почвит молк. Одвај чекам недела да дојдит и да одам да славам.
Друго, шо да Ти речам, малце Те запоставив, ама ич да не се секираш, еве се ближит 1000.
Со длабока почит.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 4 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Mary Jane Нед Апр 05, 2009 11:52 pm

Драг Адаптер,
Знаеш дека бев во неизвесност се до вечерва. Овој пораз директно влијае на моето психичко здравје. Размислувам да се иселам од Охрид. Најсериозно.
Highly depressed person...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 4 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by The Breaking Dawn Пон Апр 06, 2009 2:32 pm

драг адаптер,
умствено се пореметив. бев на доктор. ебати докторот и неговите непрофесионални муабети ЦЕЛИ 2 СААТИ за на крајот да ми речит нешто шо самата можам да си го предвидам. го мразам. ги мразам сите луѓе во бели мантили. уш еднаш не му одам ама то е мама и нејзината тврдоглавост. и згора на то уште ми фалеше да ми речит уште чајој и мама ке си го врзит в крпче а јас мразам чајој. како не се препорачвеа чоколади за болест? scratch
згора на то се изнаслушав глупи пензионерски муабети па за политики па за старите времиња.се просветлив со неколку животни приказни. мада имаше едно секси старче со мн секси глас.њаааа elephant
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 4 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Bleak Пон Апр 06, 2009 4:05 pm

Bleak напиша:Денес вистински шити деј беше адаптерче... Very Happy на прф закаснаф ме избрка, на втор задремаф и ме избрка (и + то и ме разбуди Evil or Very Mad ) на трет не ме пушти на час закаснаф... на 4-ти и 5-ти беше убаво па си појдоф старс на обуки глупости сум поминал на црвено ау... и јес за пешак положиф!!! Very Happy

Поздраф,
Блашко

Денес ногу јако си поминаф, се изнасмеаф и се туриф од зезање со сите фклучувајќи ја и класната... Very Happy иначе успеаф да ги оправдам изостанциве во цитираново наведени и така...

Пријатен ден,
Блашко...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 4 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Bleak Пон Апр 06, 2009 4:07 pm

Наташа напиша:^Наследници на металбој?

Малце оф-топик али јбг... Дан претевиш случајно малце ама... ? Surprised Шо си му се турила до толку на детето ќе разберит со тек на време... и шо појќе го фурате тој за инет ќе си продолжит...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 4 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Наташа Пон Апр 06, 2009 5:14 pm

Најди некое постаро мислење и попувај ми Блажо. Сеа требит да се засрамам?... Му се извинав и толку. А ако продолжит, имат и за то чаре, односно санкции.
И ДОСТА ОФТОПИЦИ.

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 4 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Lastojca Пон Апр 06, 2009 9:08 pm

ади шо прајш? јас само да те видам како си,..се спремам да гледам филм ама се мислам измеџу пинк пантер 2 и тауелхед
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 4 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by The Breaking Dawn Пон Апр 06, 2009 9:09 pm

Lastojca напиша:ади шо прајш? јас само да те видам како си,..се спремам да гледам филм ама се мислам измеџу пинк пантер 2 и тауелхед

пинк пантер Wink tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 4 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот