Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Драг Адаптер

+29
Angelic
Odyssey
Рокси
Gallowsraven
Џајко
KaTeRiNcE
ноунејм
Батерфлај
nance
Obibos
комшивка
Punk
TONI
sokol
fairy
STIFLER
мирАл
RoTkViCa
Болиглава
Lastojca
Marej
Bleak
REGINA
The Breaking Dawn
Наташа
Mary Jane
kojgode
METALBOY
Џими
33 posters

Страна 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Драг Адаптер - Page 5 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Наташа Пон Апр 06, 2009 9:26 pm

Каи си бе ти? Шоима?
Абе, примети дек на скоро сине постој на прва страна некој се остајл давање зеленки? Алал да му е. Да му е еден алал да му е.

Друго шо ќе ти велев. А да, абе коси ќе искорнам зарди школово. Срам да ми е шо не учев. Отсеа имат растур да напрам и појќе од Мути ќе знам. Ветувам.

Друго, животов арен, да. Само ми се спиет тро и болна сум до некој степен, сине на школа буфтет, ама битно да се дружиме и Сузе да не викат зш иаме ногу изостаноци.
Чао.

едит: И мене Лоле така ме мачит, ама и знам. На! О јее Мујоска оздраве! I love you


Последната промена е направена од Наташа на Пон Апр 06, 2009 9:38 pm. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 5 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Mary Jane Пон Апр 06, 2009 9:36 pm

Најмило мое,
еве пак ти пишам, Наташа ме инспирира за школово. Морам да Ти се пожалам. Лујза (како и секој час, така и овај) денес го извлече сето знаење од мене. Немам мир секој час. Сигурна сум дека ќе ме станит нешо да објаснам. Ама знам дека ќе си горд на мене шо не и го допуштам задоволството да ме фати во незнаење. Друго, уште го преболувам Охрид, тоа е...И мило ми е шо се врати Мујоска, ми недостасвеше.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 5 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by METALBOY Вто Апр 07, 2009 4:39 pm

Ппосле долго време јас се вратив, сакав само да речам здраво и да ти кажам дека ова ми е 555 коментар (јако ми е ко ќе се сиве бројки исти) Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 5 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by The Breaking Dawn Вто Апр 07, 2009 11:52 pm

Mary Jane напиша:Најмило мое,
еве пак ти пишам, Наташа ме инспирира за школово. Морам да Ти се пожалам. Лујза (како и секој час, така и овај) денес го извлече сето знаење од мене. Немам мир секој час. Сигурна сум дека ќе ме станит нешо да објаснам. Ама знам дека ќе си горд на мене шо не и го допуштам задоволството да ме фати во незнаење. Друго, уште го преболувам Охрид, тоа е...И мило ми е шо се врати Мујоска, ми недостасвеше.

мене секој час ме станвит преку глава ми е дојдена
ко ке завршам нашкола ке ја пљукнам.ветувам
претходниот час спијав на некој начин ме стана одма и се избрукав. tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 5 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by REGINA Сре Апр 08, 2009 9:25 pm

Драг адаптер
Читајќи ги претходниве постој, сваќам колку правилен избор сум направила кога се запишав економско. А во врска со животов надвор од школово морам да кажам дека станвит се поинтересно и поинтересно.
Совет: не оди на трчање до горица трета навечер... свашта се дешавало и плус имат еден чудак кај тобоганон(не чуварон.. некој друг морничав у пм!). И не кажви на никој дека денес шетајќи канео, плаошник негде таму со blesava008 успеавме да се загубиме, требаше да ги прашвиме луѓено од кај да стигниме до саканата дестинација... брукииии а од Охрид сме.
Се мислам кој деној нареднава недела да не одам нашкола... и то.

Сега јас си заминувам и те поздравувам,
Весне
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 5 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by RoTkViCa Сре Апр 08, 2009 9:28 pm

Адаптерченценценце..,,извини шо одамна ти немам пишанао ама дома немам нет Sad Sad Sad Sad ми идет да скокнам од на поткровје, ама тато ми викат издрзи уште 1 месец.......многу ми е тешко без тебе ама ај шо да прам.....сеа ќе ги читам постојве од другиве да се порадвам Crying or Very sad ТЕ САКАМ Exclamation Exclamation Exclamation I love you
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 5 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Odyssey Сре Апр 08, 2009 9:37 pm

Драг и најсекси адаптер јас од љубоФ кон тебе сега си метам на
http://adapterforum.listen2myradio.com/
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 5 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Angelic Сре Апр 08, 2009 10:35 pm

Драг адапер..

извини шо не дојдов порано да ти пишам... ама не можев прибидејќи бев на хор. Полудев.. дабадабадаба.. па после.. парарарарам.. па после Дафина болна легнала.. па после Брала мома лојзе.... и Ју реијз ми ап... и уште имат... па скренав.. ама ајде се тешам со то дека ќе сме ослободени петок.

како и да е... физичко пак ме запиша. 7ми неоправдан. ЈЕЈ ?!

ќе издржам.. ветувам pirat

ајде поздрав Smile
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 5 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Болиглава Чет Апр 09, 2009 5:38 pm

Абе не е џупче форумов шо го викате Ади баго.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 5 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Џајко Чет Апр 09, 2009 6:42 pm

Ео бе адаптер од нашкола, сеа одмарам малу па ќе подизлезам. Се радвам утре Шпајз шо ќе имат, многу јако ќе е и то. ај поздрав се глеаме
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 5 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Mary Jane Чет Апр 09, 2009 7:08 pm

Драг Адаптер,
денес стандард шема (хемија пак за пола лекција ме испраша), немавме скратени часој (шо многу не' погоди и растажи). Сега е во тек родителската, ама ко секојпат ќе поминит во крајна драматизација од страна на некого (чак и солзи может да паднет пак). Чекам да дојт викенд и то...Ај уш два месеци сме на школа и после рај...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 5 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by TONI Пет Апр 10, 2009 5:44 pm

Драг Адаптер.
Во последно време малку ти пишам.Сега се ослободив од нашкола зш ми е мн лошо.Сабајле станав и ме болеше раката,па крв од носот ми течеше..ми се плачит денојве Sad
Немам свирено асолно од неделата ко ја скршив раката Sad Sad Заради ова мн се нервирам.Времево не знам сега да си го искористам како шо си го користев пред неделата.
Желим само да свирам да се откачим и то је све...а не можам

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 5 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Ivana Саб Апр 11, 2009 1:16 am

Драг адаптер, би те замолила да ми објасниш з`ш љугево олку глумет?
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 5 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by RoTkViCa Саб Апр 11, 2009 1:32 am

TONI напиша:Драг Адаптер.
Во последно време малку ти пишам.Сега се ослободив од нашкола зш ми е мн лошо.Сабајле станав и ме болеше раката,па крв од носот ми течеше..ми се плачит денојве Sad
Немам свирено асолно од неделата ко ја скршив раката Sad Sad Заради ова мн се нервирам.Времево не знам сега да си го искористам како шо си го користев пред неделата.
Желим само да свирам да се откачим и то је све...а не можам


^сонце Sad Sad Sad ...


Ади јас до сеа бев на кафица кај Кате и онака опуштено си поминавме преубо.....малце од поќе оговаравме ама закон беше...сеа уште да дојт следниов ден да видиме шо ќе се остварит од то шо ми гледаше на кафе tongue ....утре цел ден ќе сме Битола на шопинг, јеее се радвам хахаха.....ајде мва ТЕ САКАМММ
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 5 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by TONI Саб Апр 11, 2009 1:59 pm

Ivana напиша:Драг адаптер, би те замолила да ми објасниш з`ш љугево олку глумет?
пак ми пиша Адаптеров за да ти пишам и да ти пренесам шо ми рече...
"Дур не се пикниш под нивна кожа за да видиш дали глумет или не-нема да си сигурна во ова горе шо си го навела.А не мојш да им се пикниш така да можда грешиш...
твојот Адаптер"

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 5 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Lastojca Нед Апр 12, 2009 9:48 pm

адии кј си бе братче....три дена неам пишано не бев во можност..не можев компјутер да најдам ама ево конечно сум дома и прв момент да ти пишам и да ти кажам дек мн ми се спијат и ми се плачит зш сум сабајле нашкола
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 5 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by noviot Нед Апр 12, 2009 11:27 pm

Драг адаптер дали би сакал утре после часови заедно да се капиме и да се жулиме во туш кабината која Александар Петрески ја има поставено во својата канцеларија
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 71
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 5 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Odyssey Пон Апр 13, 2009 3:18 pm

Драг Ади, само да те прашам нешо роднина да не си со Фафа, по џупска линија?
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 5 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by REGINA Пон Апр 13, 2009 6:28 pm

Драг адаптер
Моментално мн размислувам за една работа шо и не е толку битна, а утре ја бранам проектнава за матура и неможам да се фокусирам на неа! Сеа незнам дали да паничам или да се радвам. Времево се напрај катастрофа и неможам да шетам да си ги средам мисливе. Ама не е све така црно Smile
Завршив во ПиСи со редовна настава за математика така да неможам да сум посреќна во моментов заради то.
Така, сега одам да го усовршам начинот на моето презентирање на проектнава и држи ми среќа за утре, пошо и ќе ми требит

Хагс енд кисес
РеЏЏЏЏЏЏЏЏЏЏина
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 5 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Punk Пон Апр 13, 2009 8:19 pm

Адаптерче ногу ми е мка не знам зш и ми се спијат цело време а преспана сум. не ојдов нашкола и за то сум ногу среќна зш заборајв како изглеат школоно. те сакам
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 5 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Lastojca Вто Апр 14, 2009 3:23 pm

досадно ми е бе!!
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 5 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by мирАл Нед Апр 26, 2009 7:06 pm

Драг Адаптер две недели не бев уклучен на ова твоево и не моам да се снајдам факултет ке ми требит изглеа хаха Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 5 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by KaTeRiNcE Нед Апр 26, 2009 8:52 pm

Драго адаптерче и мене ме немат на ова тема подолго време ама еве сеа ќе се исповедам на кратко, почнав поозбилно да учам,не сум нормална,се враќам на старото Smile после,јеии ај кант бливе ман,не мисљам толку на копилено,после 4 месеци си иам нова симпатија,конечно, малце шмирглат ама ако...и така ај сеа одам да доучам географија,мее дека ќе се вииме после,ај з(демек позз)
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 5 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by RoTkViCa Пон Апр 27, 2009 2:03 am

Адииии вечерва најпрајв најубааав роденден Razz Razz Razz Razz се ме болит ама немат врска....да работеа поќе, поќе ќе седевме....ама битно се изнаигравме Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy мњааааа

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 5 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Lastojca Пон Апр 27, 2009 11:30 pm

драг адаптер...см`чено ми е од све !
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 5 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот