Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Драг Адаптер

+29
Angelic
Odyssey
Рокси
Gallowsraven
Џајко
KaTeRiNcE
ноунејм
Батерфлај
nance
Obibos
комшивка
Punk
TONI
sokol
fairy
STIFLER
мирАл
RoTkViCa
Болиглава
Lastojca
Marej
Bleak
REGINA
The Breaking Dawn
Наташа
Mary Jane
kojgode
METALBOY
Џими
33 posters

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Драг Адаптер - Page 7 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Болиглава Пет Мај 29, 2009 4:14 pm

^ Можеше да кажиш која е книгата.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 7 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Рокси Пет Мај 29, 2009 4:16 pm

^Ак нејкам? scratch
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 7 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Болиглава Пет Мај 29, 2009 4:16 pm

Sad

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 7 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Рокси Пет Мај 29, 2009 4:17 pm

^ДонЧ ју Крај тунајт, ај стил лав ју бејбе
муахаха
имаш ПП
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 7 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Bleak Пет Мај 29, 2009 4:23 pm

Rainbow* напиша:Не ме пушшшшшшчааааааааааааааааат! No

Za Arhangel se begat od doma more... mene da ne me pustet ke mu ja kidnam... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 7 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мај 30, 2009 1:27 pm

Рокси напиша:Драг адаптер
Ногу сум расположена, само шо прочитав една прекрасна книга шо ми го сврте мозокот за 360 степени и потврди многу мои размислувања ииии така. Ај тинк ај фаунд д рајт веј... муахаха

ова значит дек ти се вратил на истото место шо бил пред то. tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 7 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by ноунејм Саб Мај 30, 2009 2:25 pm

The Breaking Dawn напиша:
Рокси напиша:Драг адаптер
Ногу сум расположена, само шо прочитав една прекрасна книга шо ми го сврте мозокот за 360 степени и потврди многу мои размислувања ииии така. Ај тинк ај фаунд д рајт веј... муахаха

ова значит дек ти се вратил на истото место шо бил пред то. tongue

значи џабе си читала
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 28
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 7 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Рокси Саб Мај 30, 2009 4:31 pm

хаха ме зафркнавте Laughing
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 7 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Bleak Нед Мај 31, 2009 3:39 am

Се викат за 180 а не за 360... како те учеф јас... џабе те учеф... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 7 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Рокси Нед Мај 31, 2009 10:39 am

Драг Адаптер
Блажо ме караттт! Ќе плачам сега Sad
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 7 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Punk Нед Мај 31, 2009 11:54 am

драг адаптееееер не бев ногу активна ама сеа се враќам во шема. те сакам ногу си знајш ти
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 7 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by RoTkViCa Нед Мај 31, 2009 12:02 pm

Адииииииииииииииииииииииииииии на екскурзија си поминав најубоо и не можам да се дораскажвам ваму таму ова она...сакам пааааааааааааак

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 7 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Рокси Нед Мај 31, 2009 12:04 pm

Драг адаптер, панк те лажит дека те сакат... ц ц ц чума една, само лажит, и жена и’ ја лажит, секој ден со различни ја изневервит... ја жалам жена и’, ногу блиска другарка ми е ама ако и кажам каква чума е ова панк немат да ми вервит пошо е заслепена од љубов... шо да прам драги адаптеру?
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 27
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 7 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by REGINA Вто Јун 02, 2009 1:20 pm

драг адаптер
не ми се фаќат книга за матурава џо да читнам нешо, и секој ден сум станата од 7 поради писи... ај само нека поминит мојт? не е битно како, ама сакам плажа, летово максимум имат да го искористам и сега сакам јаготки ама ме мрзит да слезам додолу за да земам, И шо му се дешават на времево?!? аха да, и секој ден откривам нови подкатегории на глупави луѓе.

и нови шемиии у пичку матееееринаа Laughing т.е да бидам искрена тие си мислат дека се шеми. само би им кажала дека шема преведено од италјански е будала, па нека си продолжат Laughing
имат уш ногу за да ти пишам ама и то ме мрзит
фала шо ме ислуша Laughing
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 7 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Батерфлај Сре Јун 03, 2009 1:01 am

Е
Аман утре веќе нек поминит, доста се дружев со книгиве цела година!
Ај создравје
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 27
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 7 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Lastojca Чет Јун 04, 2009 10:09 pm

ади вечерва со тебе ке се дружам..ке се депримираме заедно
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 7 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Punk Пет Јун 05, 2009 12:54 am

и јас се депримирам адаптерче...
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 7 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Ivana Саб Јун 13, 2009 10:28 am

Драго мое најубо адаптерче, знајш шо? Ми се иствари најголемата желбичка шо ја чекав долго време.... си знајш ти шо Хухухухухуѕху
те сакам да знајш....... муууухахах
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 7 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот