Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Адаптер... неразјаснат сон

+5
RoTkViCa
Наташа
zzz
Bleak
Џими
9 posters

Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by Џими Пон Мар 23, 2009 1:50 am

Сношти го сонував форумов.
Си велам, о... зошто?
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by Bleak Пон Мар 23, 2009 2:03 am

Па само 84 мислења имаш требит да се зачудиш... јас иам преку 800 ама не го иам сеуште сонвено... Very Happy а ш мојт да е или зашто ќе видиш со тек на време.. пробај да го сонвиш пак... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by zzz Пон Мар 23, 2009 2:06 am

јави и се на тетка драгче study
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by Наташа Чет Апр 02, 2009 1:36 pm

Па бебињана сонвет то шо им се дешават во текот на денот... можда се враќаш за своите корени, а можно е потсвесно да си сакал да се укључиш, ко ко ќе сонвиш дек си во веце ко ќе ти се мочат. Адаптер успеа да те освои за толку кратко време
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by RoTkViCa Чет Апр 02, 2009 1:51 pm

мене ме интересират во кој род го сонвеше???
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by The Breaking Dawn Чет Апр 02, 2009 9:34 pm

Наташа напиша:Па бебињана сонвет то шо им се дешават во текот на денот... можда се враќаш за своите корени, а можно е потсвесно да си сакал да се укључиш, ко ко ќе сонвиш дек си во веце ко ќе ти се мочат. Адаптер успеа да те освои за толку кратко време

а од кај знает другиве бебињана шо сонвет? Shocked
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by Marej Чет Апр 02, 2009 9:45 pm

Јас завчера Корунон го сонвев. Ама сериозно.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by корун Чет Апр 02, 2009 11:47 pm

Marej напиша:Јас завчера Корунон го сонвев. Ама сериозно.

Дај бе зарем и модератор не ти е доволно?scratch


Very Happy
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by Marej Пет Апр 03, 2009 12:31 am

корун напиша:
Marej напиша:Јас завчера Корунон го сонвев. Ама сериозно.

Дај бе зарем и модератор не ти е доволно?scratch


Very Happy

Сериозно!!!! Ме прашвеше дал си убо облечен за полуматура.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by корун Пет Апр 03, 2009 1:08 am

хахахаха

И убо бев?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by Marej Пет Апр 03, 2009 1:34 am

Ja nosese belana dukserica so crno i crveno mislam so ti e i farmerki. Ama vo sonov prvpat ja gleav duksericata.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by Џими Пет Апр 03, 2009 9:03 pm

Опседнатост.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by Marej Саб Апр 04, 2009 8:20 pm

Џими напиша:Опседнатост.
suck me bitch, znam dek sakash tebe da te sonvam.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by blesava008 Вто Апр 07, 2009 1:15 am

Marej напиша:
Џими напиша:Опседнатост.
suck me bitch, znam dek sakash tebe da te sonvam.
хаха и ти го рече! ахахахах Very Happy
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Адаптер... неразјаснат сон Empty Re: Адаптер... неразјаснат сон

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот