Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Драг Адаптер

+29
Angelic
Odyssey
Рокси
Gallowsraven
Џајко
KaTeRiNcE
ноунејм
Батерфлај
nance
Obibos
комшивка
Punk
TONI
sokol
fairy
STIFLER
мирАл
RoTkViCa
Болиглава
Lastojca
Marej
Bleak
REGINA
The Breaking Dawn
Наташа
Mary Jane
kojgode
METALBOY
Џими
33 posters

Страна 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Драг Адаптер - Page 2 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Lastojca Саб Мар 28, 2009 9:40 pm

sokol напиша:земи едно јаже и барајго чинарон

cheers
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 2 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Bleak Саб Мар 28, 2009 10:33 pm

Драг адаптер...
Луѓево секој ден ме збунуваат премногу... и нишо не ми е сватливо...
и да ќе забораеф... желим само да свирам, да се откачим и то је све... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 2 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by METALBOY Нед Мар 29, 2009 12:14 am

Драг Адаптер, останав без зборови.
Прати ми некакви знаци за да се насмеам
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 2 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 29, 2009 3:02 am

Драг Адаптер, вечерва направив добро дело....се гордеам самата со себе..но, до кога? хахахах
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 2 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Bleak Нед Мар 29, 2009 4:06 am

Драг Адаптер...

Испиф 4 апсинти, 3 ликери, и 1 пелинковац ваљда... ај израчунај ми колку пари потрошиф... Very HappyVery HappyVery Happy фала унапред Laughing
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 2 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by TONI Нед Мар 29, 2009 12:07 pm

Bleak напиша:Драг Адаптер...

Испиф 4 апсинти, 3 ликери, и 1 пелинковац ваљда... ај израчунај ми колку пари потрошиф... Very HappyVery HappyVery Happy фала унапред Laughing
Брат,сега ми пиша Адаптер на приватна дека немал време да ти пресмета па ме замоли мене-------350 денари би требало,а ликерот беше беспари Very Happy

Драг Адаптер,Вчера ми беше мн јак денот посебно Струга ко бев на гости.
Вчера бев и Баланс и таму ми беше убо ама никој не играше,а ми се играше и играв.
Не знам што ми се дешава ама почнав во пооследно време да станвам
поагресивен и то и мене ми сметат.Гледам да сум посмирен и да бидам
малку рамнодушен ама не можам.
А денеска...душава сеуште ми мириса,ми тежи глава и ме држит уште од вчера...

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 2 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Џими Нед Мар 29, 2009 1:08 pm

Lele adapter4e, ni6o i4. 6o ke se prajt vaka? Dosadno e sve, nedela e glup den. Vecerva ke sedam domi4ka, celo poru4ek doma ke sedam i 6o ke prajme vaka....???????????????????
Amannn
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 2 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мар 29, 2009 3:44 pm

драг адаптер,
недела најглуп ден е
толку.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 2 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by METALBOY Нед Мар 29, 2009 4:10 pm

драг адаптер,
незнам шо е работава, имат неколку укључени и не оставет коментари
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 2 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Punk Нед Мар 29, 2009 4:58 pm

драг адаптер ногу сум среќна зш излегов и зш оздравувам. исто така се радвам зш другиот викенд ќе сум пијана. те сакам
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 2 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 29, 2009 5:27 pm

Ади, јас се прејадоооооооооов и не можам да дишам, ама сепак ќе јадам десерт.ако умрам , да знајш дека те сакав I love you

п.с. мислам дека требит да имам 3 *
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 2 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Lastojca Нед Мар 29, 2009 5:36 pm

драг адаптер
цел ден дома го преседав слушајки радио..до душа глеав филм до сеа со еди марфи ко ке е принц..пролочно ретардиран..и планирам да излезам малце да се издувам зш не се изржвит
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 2 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Bleak Нед Мар 29, 2009 5:37 pm

TONI напиша:
Bleak напиша:Драг Адаптер...

Испиф 4 апсинти, 3 ликери, и 1 пелинковац ваљда... ај израчунај ми колку пари потрошиф... Very HappyVery HappyVery Happy фала унапред Laughing
Брат,сега ми пиша Адаптер на приватна дека немал време да ти пресмета па ме замоли мене-------350 денари би требало,а ликерот беше беспари Very Happy

Драг Адаптер,Вчера ми беше мн јак денот посебно Струга ко бев на гости.
Вчера бев и Баланс и таму ми беше убо ама никој не играше,а ми се играше и играв.
Не знам што ми се дешава ама почнав во пооследно време да станвам
поагресивен и то и мене ми сметат.Гледам да сум посмирен и да бидам
малку рамнодушен ама не можам.
А денеска...душава сеуште ми мириса,ми тежи глава и ме држит уште од вчера...

ТОНИ ЗА АДМИН!!! ХЕЛ ЈЕА!!! Very HappyVery HappyVery Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 2 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Џими Нед Мар 29, 2009 5:58 pm

The Breaking Dawn напиша:драг адаптер,
недела најглуп ден е
толку.
Зш најглуп? Тогаш имам кокошка печена со варени компири за ручек.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 2 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 29, 2009 6:06 pm

Џими напиша:
The Breaking Dawn напиша:драг адаптер,
недела најглуп ден е
толку.
Зш најглуп? Тогаш имам кокошка печена со варени компири за ручек.

хахаха и јас исто само со печени компири хаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 2 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мар 29, 2009 6:26 pm

Џими напиша:
The Breaking Dawn напиша:драг адаптер,
недела најглуп ден е
толку.
Зш најглуп? Тогаш имам кокошка печена со варени компири за ручек.

хаха
ај појке нема да ми е глуп не за друго зш ти имаш кокошка за ручек tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 2 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by REGINA Нед Мар 29, 2009 7:14 pm

Драг адаптер
Денес од 10 сабајле сум станата,се разочарав од поквареново време. Пиена сум 6 кафиња до сега дома со другарки...(демек ќе учевме) и сега пак се спремам да одам на кафе... а не ми се ојт ич.
битно напрајв ливчиња за препишвење за сите престојни писмени нареднава недела.
утре е понеделник Crying or Very sad мразам понеделници пошо то значит дека до викендот имат уш многу време, а живеам за петок и сабота.
и то.
се глеаме вечер хахах

п.с неможам да се соземам од смеење ко ќе ја отворам темава до кој степен е... она... нишо ај хахаххааааааааааааааа
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 2 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Џими Нед Мар 29, 2009 7:14 pm

The Breaking Dawn напиша:
Џими напиша:
The Breaking Dawn напиша:драг адаптер,
недела најглуп ден е
толку.
Зш најглуп? Тогаш имам кокошка печена со варени компири за ручек.

хаха
ај појке нема да ми е глуп не за друго зш ти имаш кокошка за ручек tongue
Фала ти.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 2 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by fairy Нед Мар 29, 2009 7:22 pm

драго адаптерче, морам да кажам дека денес се чувстувам посебно, многу ми е убо од сабајле ко станав па се до сега... се ми е погодено, за разлика од вчера шо ми бесше прилично депресивен ДЕН...ах.. :D ајде поздраФче Smile)
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 2 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by kojgode Нед Мар 29, 2009 7:25 pm

Драг адаптер ј'нза ме јајт. Дали од овде следува дека ј'нзата е човекојадец или е нешто сосема друго? Админојадец можеби?

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 2 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by комшивка Нед Мар 29, 2009 10:45 pm

драг адаптер мобилниов многу чутит викендов, се плашам дека ќе се изнервирам и дека ќе настрадат во скоро време. заедно со личноста која е виновна за то.
јас добра сум иначе, фала.
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 2 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Bleak Нед Мар 29, 2009 10:47 pm

Драг адаптер... ме болет плештиве ногу да му се невидит... телефонон домашен саде звонит а никој не ме барат мене... Very Happy? Заш...Rolling Eyes? И да... дали ќе се испијанам петок пак? Very Happy Држи ми среќа... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 2 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 29, 2009 10:53 pm

Ади, вчера ништо в уста не ставив, денес само благо јадам, и моментално не можам да дишам , а не пак да спијам.....помогни ми да не правам повеќе гревови благи Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 2 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Наташа Нед Мар 29, 2009 10:56 pm

Адаптерко,

Ко стара баба сум сторена еј, и плус кичмава ме кинит.
Соткорнав спијање. Бев на писа во 10, па шеткував и во три легнав да спијам и станав во 9.
И сатов се смена баго мајката, сеа еден сат помалку за спијање. Нема правда!
Ај сеа да доглеам сиесај, па да читнам физика ак не ме мрзит, ак не на музичко. Ај со здравје.

Иначе... ќе напишит некој нешо позитивно на темава, или само да се жалиме знајме? Suspect

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 2 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Џими Пон Мар 30, 2009 12:24 pm

Адаптеру, дај ми идеја за потпис.ок?
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 2 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот