Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Драг Адаптер

+29
Angelic
Odyssey
Рокси
Gallowsraven
Џајко
KaTeRiNcE
ноунејм
Батерфлај
nance
Obibos
комшивка
Punk
TONI
sokol
fairy
STIFLER
мирАл
RoTkViCa
Болиглава
Lastojca
Marej
Bleak
REGINA
The Breaking Dawn
Наташа
Mary Jane
kojgode
METALBOY
Џими
33 posters

Страна 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Драг Адаптер Empty Драг Адаптер

Пишување by Џими Чет Мар 26, 2009 1:42 pm

Овде може да му пишувате на вашиот омилен форум, пишувајте за што сакате.
Јас ќе ти кажам како поминав нашкола, драг Адаптер.
Првиот час глупо,вториот глупо, третиот глупо, четвртиот глупо, петтиот глупо.
Денес остатоков од денов немат да е глуп.
Сега одам да јадам пилешки стек и ќе си напрам сок од портокал.
Ме нервирет ногу професорине, е така. Вечер ќе ти пишуфкам пак, сега одам да јадам ти реков, и ќе легнам да спијам наранет.

П.С. Те сакам.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by METALBOY Чет Мар 26, 2009 2:02 pm

Драг Адаптер јас денеска се успав и не ојдов на математика, само шо станав остадов неколку коментари, се избричав ја измив косава и седнав хемија да пофторвам. Откако завршив пак седнав да видам Џими шо ми имаше напишано и ево сум сега. За пола сат треба да одам нашкола, а нашкола во главно е досадно, можда ке прајме информатика тест или ке не испитви, а мене сигурно ке ме стани така да држи ми среќа.

П.С. Многу те сакам Very Happy cheers
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by kojgode Чет Мар 26, 2009 2:35 pm

Драг Адаптер, сакам да ти кажам дека многу те сакам. А меѓудругото и среќен сум шо не ме станаја: физика, линеарна, биологија и по другите предмети. Се нервирам шо сум болен и на роденден не ќе можам да пијам алкохолно пиче. И толку имам да ти кажам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by METALBOY Чет Мар 26, 2009 10:32 pm

Драг Адаптер, многу ми е досадно, има неколкумина уклучени и не оставет коментари, темиве шо ми се интересни одамна никој не ги има отворено и дадено мислење pale

Јас си легвам, се гледаме утре
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Mary Jane Чет Мар 26, 2009 11:37 pm

Драг Адаптер, многу ми е тешко да чекам до 5 април. Сакам да не победит Манулач на локалниве избори. Се би дала за партијава, чак и животов. Ова не е зафрканција.

Со почит,
една деснопартиски определена особа.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Наташа Пет Мар 27, 2009 12:20 am

Shocked Женооу, живеј си го животов, не се земај со политикиве, аман...

Драг Адаптер,
јас само сакав да те поздравам и да те потсетам дека те сакам најмногу на светов, ми недостигаш дури уш ко ќе не сме разделени, ми летет пеперутки во стомаков ко ќе те видам... Ах.. Embarassed
едит: појќе не мразам никого и не се придеравам, се испразнав со шамарите сабајлево, со кој мерак мавав... и плус си дував балончиња, се осеќам ко тригодишно моме clown
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by The Breaking Dawn Пет Мар 27, 2009 12:33 am

Наташа напиша:Shocked Женооу, живеј си го животов, не се земај со политикиве, аман...

Драг Адаптер,
јас само сакав да те поздравам и да те потсетам дека те сакам најмногу на светов, ми недостигаш дури уш ко ќе не сме разделени, ми летет пеперутки во стомаков ко ќе те видам... Ах.. Embarassed
едит: појќе не мразам никого и не се придеравам, се испразнав со шамарите сабајлево, со кој мерак мавав... и плус си дував балончиња, се осеќам ко тригодишно моме clown

ова се однесвит на играта на школа?
мн е смирувачка да.
ај и јас

драг адаптер,
морам да ти признам нешо покрај другите работи
почвам да осекам опсесија кон тебе
никојпат не сум се осекала спрема некој вака (е доволно патетично? scratch )
иначе денес мн се иззамарав со непотребни работи не можам да престанам да смислам начин како да се спасам од испитвење утре географија а дур се мислев и дур висам овде 100 пати ке научев
пуста љубов шо прајт
best wishes I love you
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by REGINA Пет Мар 27, 2009 1:15 am

Драг адаптер,
за денешниов ден можам да кажам само дека беше просечен и до негде глуп. Единствената уба работа шо можам да се сетам моментално е еден телефонски разговор шо ми го сврти светов за 366 степени.
и друга битна работа... морам да ти признам дека денес малку и подзаборавив на тебе и сега чувствувам вина заради то. Нема да ми се пофтори појќе.
сега ќе одам да спијам... ама пред тоа и тебе да ти посакам добра ноќ и слатки соништа. бац :*
п.с ќе те сонувам вечерва само тебе.......

ХАХАХХАХ НЕМОЖАМ ДА ВЕРВАМ ДЕКА ГО НАПИШАВ ОВА.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Bleak Пет Мар 27, 2009 1:48 am

Драго форумче Адаптер... I love you

Сакам да дојт 7 април премногу... си ветиф бар до тогаш дека нема да пијам... Макар шо е 7-ми сред работна недела... мојт да се тиквосам пак јас...Very Happy за мерак бре... Very Happy Сите сте поканети на гозба... ак си донесите нормално Very Happy


Вашиот верен Поет Дата: 27,03,2009 г.
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Marej Пет Мар 27, 2009 1:52 am

Drag adapter,
vecerva ja vidov mojata simpatija.
Se cuvstvuvam kako 13 godisna devica povtorno.
pozzdraf43
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Lastojca Пет Мар 27, 2009 2:01 am

драг адаптер
јас конечно си дојдов дома умрена за спање после напорниот ден..и одам сега да спијам...лека нош
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Болиглава Пет Мар 27, 2009 2:10 am

Драг Адаптер,

Без мене мојш слободно да одјебиш. Ок?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by RoTkViCa Пет Мар 27, 2009 12:28 pm

Драго адаптер4е,
јас сеа се вратив од нашкола.преуморна сум и умрена за спиење...сношти си поминав преубо на роденден,се изнаигравме и потрошивме некоја калорија.денес нашкола беше досадно,само физика ме израдви Very Happy сеа ке спијам и ...така...после ке се возам со ролери и на крај ќе одам на кафе, па на вежбање.....и вечер не излегвам ќе одмарам Laughing Laughing Laughing Laughing п.с. ЈА не те сака, ја те обожава Embarassed
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Џими Пет Мар 27, 2009 3:37 pm

Драг адаптер
Одвај чекам да одам у пичку матер.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by kojgode Пет Мар 27, 2009 8:05 pm

Драг адаптер одвај чекам да ми ја изрежет третата сезона од Призон Брејк. Денеска прекрасно поминаф бидејќи денот беше сончев, а јас прекрасно поминувам на сончеви денови. Сакам да ти кажам дека вечерва ќе одам фејмос да другарувам. Ќе те напуштам некое време но пак ќе се вратам не се секирај.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by мирАл Пет Мар 27, 2009 8:15 pm

Драг адаптер, би сакал да знам зошто имам само една * Suspect Razz

Или то е шемата а а а? Very Happy
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Lastojca Пет Мар 27, 2009 9:29 pm

а јас драго адаптерче сакам да знам зш ме болит глава и упорно не ми поминвит....
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by RoTkViCa Пет Мар 27, 2009 10:36 pm

Lastojca напиша:а јас драго адаптерче сакам да знам зш ме болит глава и упорно не ми поминвит....

истоооо Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Џими Пет Мар 27, 2009 10:36 pm

Си праеле двајца другари муабет и едниов му викат на другиов.
- Абе од кај излегвет бебињана?
И другиов:
- Од на мајкати пичкана, од кај знам јас од кај излегвет.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by STIFLER Пет Мар 27, 2009 10:50 pm

Братче сакам да излезам ама сум мн болен:S
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by fairy Саб Мар 28, 2009 2:03 am

а мене драг адаптеру ме интересират зш олку ми е досадно оваа вечер.... :D
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Mary Jane Саб Мар 28, 2009 2:22 am

Драг Адаптер,
еве кога сега се одмарам од напорниот ден и ги осеќам тешките болки во стапалата предизвикани од потпетиците, си реков да Те посетам и да Ти кажам дека многу ми е жал што денес не постирав многу.
Утре се ќе надополнам, Ти ветувам.
Со почит...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Џими Саб Мар 28, 2009 2:08 pm

Lele manga adapter, denes sum vo Pisi drzi mi sreka.ok?
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Lastojca Саб Мар 28, 2009 9:33 pm

драг адаптер
не знам шо да прам со животов поможви
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by sokol Саб Мар 28, 2009 9:35 pm

земи едно јаже и барајго чинарон
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот