Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Драг Адаптер

+29
Angelic
Odyssey
Рокси
Gallowsraven
Џајко
KaTeRiNcE
ноунејм
Батерфлај
nance
Obibos
комшивка
Punk
TONI
sokol
fairy
STIFLER
мирАл
RoTkViCa
Болиглава
Lastojca
Marej
Bleak
REGINA
The Breaking Dawn
Наташа
Mary Jane
kojgode
METALBOY
Џими
33 posters

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Драг Адаптер - Page 3 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Lastojca Пон Мар 30, 2009 1:21 pm

кј си бе? шо прајш?
јас дојдов да ти кажам дек денес сум мн расположена а не знам зш и се надевам дека ке ме држит цел ден
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 3 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by TONI Пон Мар 30, 2009 1:34 pm

Lastojca напиша:кј си бе? шо прајш?
јас дојдов да ти кажам дек денес сум мн расположена а не знам зш и се надевам дека ке ме држит цел ден
заради косата сигурно Very Happy

Иначе адаптер,ми се ојт на возење ама не можам-сега нашкола сум. Sad

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 3 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Obibos Пон Мар 30, 2009 1:54 pm

Драг адаптер....се самоубив Rolling Eyes
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 30
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 3 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by METALBOY Пон Мар 30, 2009 2:45 pm

Драг адаптер, ова ми е 444 коментар Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 3 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Punk Пон Мар 30, 2009 3:55 pm

драг адаптер, одам да играм одбојка, се наспав после толку време и супер ми е денов.Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 3 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Marej Пон Мар 30, 2009 4:18 pm

Drag adapter,
Nogu si grd, be.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 3 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by nance Пон Мар 30, 2009 8:14 pm

Драг адаптер, ке замолам да ја избришет темава зш немат поента во пишењево освен ако сакаш време да губиш.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 30
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 3 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Mary Jane Пон Мар 30, 2009 9:58 pm

Драг Адаптер,

И денес ја продолжувам тридневната традиција со писма до тебе. Некако ми е досадно, чекам да заврши и оваа "интересна" школска недела.

Никако да се наспијам, се нешто ми фали. Писмени на школа иаме малце, испитвења неам и то е многу олеснителна околност.

Ќе ги искористам топлите марто-априлски денови да се видам со стари и нови другари и со нешто да си се подновам.

Со почит,

Мери Џејн

П.С. Не замервете.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 3 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by kojgode Пон Мар 30, 2009 10:05 pm

Драг адаптер глеам идол ама се разочараф морале на бугарски да пеет дури и нашиве. Можда за 2 дена ќе ги дает на јутуб како бугарофили. Така да нема да может за градоначалници да се кандидирет. Повторно сум болен ама од една страна е добро зш физичко не метам и плус докторкана ми е многу јака.(од Дарон младана) И то е то.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 3 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by RoTkViCa Пон Мар 30, 2009 10:08 pm

kojgode напиша:Драг адаптер глеам идол ама се разочараф морале на бугарски да пеет дури и нашиве. Можда за 2 дена ќе ги дает на јутуб како бугарофили. Така да нема да может за градоначалници да се кандидирет. Повторно сум болен ама од една страна е добро зш физичко не метам и плус докторкана ми е многу јака.(од Дарон младана) И то е то.
Коки ич да не се секираш, нашиве се бунеле и че пеет стари македонски песни...гледај сеа на раааат Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 3 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Наташа Пон Мар 30, 2009 10:29 pm

Бне ма неубо си разбрала, сеа сите ќе пеет на бугарски а друкпат некој на македонски. Коки бе хаха

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 3 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by RoTkViCa Пон Мар 30, 2009 10:36 pm

абе така во весник пишеше....ама ништо Embarassed Crying or Very sad Embarassed Embarassed Crying or Very sad
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 3 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Џими Пон Мар 30, 2009 10:53 pm

Кокиииииииииииии
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 3 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by RoTkViCa Пон Мар 30, 2009 10:54 pm

достате бе само јас така смеам да го викам !!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 3 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мар 30, 2009 11:23 pm

драг адаптер,
никако не се осекам
вчера го поминав цел ден во учење 40 страни географија за овци свињи и говеда и денес не ни испитвеше. ме уништи
цел ден поточно недела ми се заеба денес од прв час хемија со прекрасната лоле.
п.с. на александар на идол мн секси му стоет пантолчињана
позз
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 3 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Bleak Пон Мар 30, 2009 11:58 pm

Е сеа драго адаптерче јас да кажам едно 5-6-17 зборчиња...

Деноф беше хаос не успеаф пенкало да фатам нашкола од 7 часа само на математика 10 мин пишефме на други часој си спијаф... Very Happy
и граѓанско петка ми збучи хел јеа... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 3 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Батерфлај Вто Мар 31, 2009 10:09 pm

Е
Се адаптирам,прво мислење. Благодарност до тој шо ме зачлена, јавно искажвам овде, сите да видет. Деноф срање, шо мојт да го расипит, ако не - ПИСИ и Александра. И првите два часа ликовно. Не знам на кој му текнало. Да заспијаш бре еееј. Нек дојдет тие малце да видет како е од 7 и пол насабајле да слушаш за уметноста. Шогоде. Ај утре ке се доадаптирам, иам обврски сеа. Кис4е,позз4е и таканатака.
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 28
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 3 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Bleak Вто Мар 31, 2009 10:50 pm

Лудиот сликар (во Фото Рекс Very Happy)

Адаптерче златно
денес се сликаф за табло со синото платно
Ногу беше интересно
со сликарон напрајф муабетче бесно

Она мене викат косата собрана
јас него му викам
ти устата држи си ја собрана

Јас овде пари давам
и со тебе не се замарам
ке се слика како шо сакам.

Ти шо мислиш и не е така битно,
да си ги вратиш зборојте
шо ги кажа под хитно.

Оди прошетај во мојата мала
аму ке те прогласат за првокласна будала...

Е вака му отпеаф... Very Happy она мене косава да ја соберам... е више... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 3 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Marej Вто Мар 31, 2009 11:18 pm

omfg.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 3 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by ноунејм Вто Мар 31, 2009 11:22 pm

драк адаптер..седам на столоф и пишам нешо..цртам некој цртежи ликовно,голем поздрав до мојата професорка.. воедно ги глеам админиве кладоја некој чатбокс и се истурија радвење а чак и некој поени на овие постојве.. толку од мене
бидими поздравен
бацка


Последната промена е направена од ноунејм на Вто Мар 31, 2009 11:24 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : онака)
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 28
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 3 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by RoTkViCa Сре Апр 01, 2009 11:16 am

Ади денес ми е грд ден....мн предмети требит да поправам.....и така држи ми среќа......ќе ми ти пишам вечер....валда радосна....а овие админиве манијачишта се Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 3 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Џими Сре Апр 01, 2009 11:53 am

Marej напиша:omfg.
Se soglasuvam.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 3 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by KaTeRiNcE Сре Апр 01, 2009 2:58 pm

Драго адаптерче,
најпрво извини што те запоставив ,ама со овај пусти грип и со оние инекци и инфузи шо незнам која докторка ми ги напишала мамето најзино,ги занемарив и школото и другарите и сите...само креветчено не,по цел ден се излежавам и почвит да ми е глупо само дома,6 дена неам цигаре запалено,досадно е сама дома по цел ден ми недостигат школоно не за друго ,за бисерине шо се тресет,за ташка шо сејт до мене шо ме смејт,за такви работи,друго,имав3 инфузи ги примиф,станвам денес докторкана ми викат имаш уш 2 да си дојш утре и задутре,мамето нивно,не за друго ни викендоф не ке излезам,многу сум тажна,иако е денес први април нишо не те излажав,и то,сеа одам да спијам и да глеам филмој па ке ти се исповедам пак после.бакнеж
п.с.ја те љуба ти за жал не осешташ I love you
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 3 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Џими Сре Апр 01, 2009 9:49 pm

Drag adapter, ova mi e posledno mislenje kaj tebe ok? ok? Nejdam da te posetvam pojke mrs tamu.
Ne e zaebancija, ne e aprililili.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 29
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 3 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Lastojca Сре Апр 01, 2009 10:10 pm

драг адаптер ме немаше неколку дена знам дека ти фалеф мн не морат да ми кажвиш...и само сакам да ти кажам дека животоф не е фер
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Драг Адаптер - Page 3 Empty Re: Драг Адаптер

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот