Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

+33
METALBOY
Рокси
p4eli4ka
Џими
RoTkViCa
STIFLER
Odyssey
folder
Mary Jane
Gallowsraven
Punk
sokol
TONI
grgrgr
kojgode
Golub-Samoubica
nice
мирАл
Bleak
PhiLL * E
fairy
malina
mitan
корун
REGINA
Наташа
Ivana
The Breaking Dawn
KaTeRiNcE
Болиглава
Lastojca
Marej
Џајко
37 posters

Страна 8 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 8 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Џими Пон Мар 23, 2009 10:45 pm

Marej напиша:Имат една денес шо ја открив Cool .!.
А можит да кажиш која?
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 8 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мар 23, 2009 10:46 pm

Џими напиша:
Marej напиша:Имат една денес шо ја открив Cool .!.
А можит да кажиш која?

ај ај ај bounce sunny
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 8 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by корун Пон Мар 23, 2009 10:50 pm

Темава во мистери да ојт шо викате?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 8 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Marej Пон Мар 23, 2009 10:50 pm

Не сте во нејзе шо се радвите Cool
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 8 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Џими Пон Мар 23, 2009 10:51 pm

корун напиша:Темава во мистери да ојт шо викате?
Корун за модератор!!!
flower


Последната промена е направена од Џими на Пон Мар 23, 2009 10:53 pm. Мислењето е променето 1 пати
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 8 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Lastojca Пон Мар 23, 2009 10:52 pm

Marej напиша:Не сте во нејзе шо се радвите Cool

брао...џек
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 8 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by RoTkViCa Пон Мар 23, 2009 10:54 pm

Џими напиша:Утре имам 5ти час хемија.

ај ќе се најме Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 8 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Рокси Пон Мар 23, 2009 10:54 pm

Утре иам втор час хемија и прам тест Razz
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 8 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by корун Пон Мар 23, 2009 10:55 pm

Да немаше flower ке видеше убо.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 8 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by RoTkViCa Пон Мар 23, 2009 10:55 pm

корун напиша:Темава во мистери да ојт шо викате?


зш бе мистеријааа...јас ги открив моите чувства afro
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 8 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Џими Пон Мар 23, 2009 10:56 pm

RoTkViCa напиша:
корун напиша:Темава во мистери да ојт шо викате?


зш бе мистеријааа...јас ги открив моите чувства afro
Кон Којгоде? Зато шо е админа на адаптер форумот?
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 8 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Marej Пон Мар 23, 2009 10:58 pm

Админа.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 8 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Џими Пон Мар 23, 2009 11:02 pm

Marej напиша:Админа.
tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 8 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by корун Пон Мар 23, 2009 11:03 pm

elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 8 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мар 23, 2009 11:03 pm

Punk е заљубенааа...ха ама во кој??:S:S:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 8 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Lastojca Пон Мар 23, 2009 11:04 pm

The Breaking Dawn напиша:Punk е заљубенааа...ха ама во кој??:S:S:P

и јас то се прашувам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 8 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Punk Пон Мар 23, 2009 11:05 pm

The Breaking Dawn напиша:Punk е заљубенааа...ха ама во кој??:S:S:P
ак кажиш скарана засекогаш и во вечни векови
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 8 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Marej Пон Мар 23, 2009 11:05 pm

А зш никогаш не се славет тие шо не се заљубени? Дискриминација.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 8 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Bleak Пон Мар 23, 2009 11:07 pm

Јас си кажаФ... Very Happy ама не во ова тема.... а и мисљам дек немат потрбеа да се повторувам... ак имат потреба ке се цитирам... само изразите желба вие... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 8 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Lastojca Пон Мар 23, 2009 11:10 pm

Bleak напиша:Јас си кажаФ... Very Happy ама не во ова тема.... а и мисљам дек немат потрбеа да се повторувам... ак имат потреба ке се цитирам... само изразите желба вие... Very Happy

аа... па нема потреба
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 8 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by RoTkViCa Пон Мар 23, 2009 11:30 pm

Џими напиша:
RoTkViCa напиша:
корун напиша:Темава во мистери да ојт шо викате?


зш бе мистеријааа...јас ги открив моите чувства afro
Кон Којгоде? Зато шо е админа на адаптер форумот?


хахахах не не...не сум таква јас ...од корист хахаха Embarassed
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 8 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Odyssey Пон Мар 23, 2009 11:52 pm

RoTkViCa напиша:
kojgode напиша:Мене и без да ги видам ми се повраќат.


хахахахаха те обожавам тебе и твоите ненормални коментари хахахаха I love you I love you I love you I love you I love you I love you

Бибе ма? Така?
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 8 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by RoTkViCa Пон Мар 23, 2009 11:53 pm

Odyssey напиша:
RoTkViCa напиша:
kojgode напиша:Мене и без да ги видам ми се повраќат.


хахахахаха те обожавам тебе и твоите ненормални коментари хахахаха I love you I love you I love you I love you I love you I love you

Бибе ма? Така?


нуееее Атенценценценце хахаха (твојте појаки се Razz) хахаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 8 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Odyssey Пон Мар 23, 2009 11:56 pm

RoTkViCa напиша:
Odyssey напиша:
RoTkViCa напиша:
kojgode напиша:Мене и без да ги видам ми се повраќат.


хахахахаха те обожавам тебе и твоите ненормални коментари хахахаха I love you I love you I love you I love you I love you I love you

Бибе ма? Така?


нуееее Атенценценценце хахаха (твојте појаки се Razz) хахаха

хахахахахахах
мислев на то дека преку ред одиш, за админов наш со колони чекет имат...
ај да почнам:
маја, ана , Тара, сара, александра, мартина, Симона, кристина, андријана, слушнав и една од форумов била поврзана хемиски на редов,
Ај немај гајле ќе те пикнам преку ред....ПУРЕ МОЖИТ МЕНАЏЕР ДА ТИ СУМ?
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 8 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by RoTkViCa Пон Мар 23, 2009 11:58 pm

Odyssey напиша:
RoTkViCa напиша:
Odyssey напиша:
RoTkViCa напиша:
kojgode напиша:Мене и без да ги видам ми се повраќат.


хахахахаха те обожавам тебе и твоите ненормални коментари хахахаха I love you I love you I love you I love you I love you I love you

Бибе ма? Така?


нуееее Атенценценценце хахаха (твојте појаки се Razz) хахаха

хахахахахахах
мислев на то дека преку ред одиш, за админов наш со колони чекет имат...
ај да почнам:
маја, ана , Тара, сара, александра, мартина, Симона, кристина, андријана, слушнав и една од форумов била поврзана хемиски на редов,
Ај немај гајле ќе те пикнам преку ред....ПУРЕ МОЖИТ МЕНАЏЕР ДА ТИ СУМ?


морат мене со протекции дека комшија ми си хаха....вметни ме прва(не ке приметит хаха )
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали има хемија меѓу некои од форумџииве? - Page 8 Empty Re: Дали има хемија меѓу некои од форумџииве?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 8 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот