Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

+37
*UnIqUe*
METALBOY
ноунејм
KaTeRiNcE
nance
kirce
Gangi
FalcoN eYe
REGINA
Master
Odyssey
Ludi Milojko
sokol
комшивка
PhiLL * E
L S D
tHeJunKy
T&T
mitan
Alexandra
lela
grgrgr
Mary Jane
Џајко
Jordison
TONI
misticnata
корун
Bleak
Болиглава
hollow
Obibos
Marej
zzz
The Breaking Dawn
мирАл
kojgode
41 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 3 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by ноунејм Нед Мар 15, 2009 3:03 pm

љубаништа на душек..се разбудив откако се превртив ради брановите на шеговит скутерчџија
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 28
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 3 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by METALBOY Пон Апр 13, 2009 4:58 pm

имам заспано во скифон (кајче за еден од на веслачко), ама кратко траеше, пошо се отпревртив..њањањања
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 3 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by *UnIqUe* Чет Апр 30, 2009 8:07 pm

Ko bev mala obavezno spiev pod masa..omileno mesto mi bese....
ama sega ne me zbirat pojke:(
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 3 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by Angelic Чет Апр 30, 2009 8:14 pm

под малата масичка. секогаш Razz
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 3 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by pankerishte Нед Мај 03, 2009 3:53 am

Пред Школо иам заспано неколку сати пред некое време Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 3 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by Punk Нед Мај 03, 2009 11:50 am

pankerishte напиша:Пред Школо иам заспано неколку сати пред некое време Razz
и јас во школскион двор пред неколку месеци зш неможев дома да откључам
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 3 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by pankerishte Нед Мај 03, 2009 1:59 pm

Punk напиша:
pankerishte напиша:Пред Школо иам заспано неколку сати пред некое време Razz
и јас во школскион двор пред неколку месеци зш неможев дома да откључам
јас сакав да се одморам само во 6 сабаље.си идав од парк и реков да седнам малце...и.... Rolling Eyes
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 3 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by Батерфлај Нед Мај 03, 2009 3:23 pm

Јадев карпус и заспав над пајнцата. Морат да пробате, единствено искуство е Laughing
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 27
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 3 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот