Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

+37
*UnIqUe*
METALBOY
ноунејм
KaTeRiNcE
nance
kirce
Gangi
FalcoN eYe
REGINA
Master
Odyssey
Ludi Milojko
sokol
комшивка
PhiLL * E
L S D
tHeJunKy
T&T
mitan
Alexandra
lela
grgrgr
Mary Jane
Џајко
Jordison
TONI
misticnata
корун
Bleak
Болиглава
hollow
Obibos
Marej
zzz
The Breaking Dawn
мирАл
kojgode
41 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 2 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by tHeJunKy Вто Фед 10, 2009 2:05 am

misticnata напиша:
tHeJunKy напиша:на староно пристаниште имам преспано неколку сати Very Happy
а,а то се само неколку сати....ти кај и да седниш можиш да заспиеш

е од кај го истаде закључокоф жити сфе?! Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 2 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by misticnata Вто Фед 10, 2009 2:08 am

tHeJunKy напиша:
misticnata напиша:
tHeJunKy напиша:на староно пристаниште имам преспано неколку сати Very Happy
а,а то се само неколку сати....ти кај и да седниш можиш да заспиеш

е од кај го истаде закључокоф жити сфе?! Very Happy
многу јасно е дек на тастатура ти е најубо спиењето или не.. Very Happy ?
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 2 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by tHeJunKy Вто Фед 10, 2009 2:09 am

епа, да. хаха Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 2 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by misticnata Вто Фед 10, 2009 2:12 am

tHeJunKy напиша:епа, да. хаха Very Happy
епа виш како знам..хехехех абе јас сум седи не ме знаеш...хахахаха cyclops
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 2 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by PhiLL * E Вто Фед 10, 2009 3:58 am

Јас иам заспано на тараса... ни ја донесоа новата гарнитура... рачунај сеа двоседки две масице табуретки ... и масава не беше склопена ... земање штрафцигерот и ај демек че ја склопувам... и така ми се виде убаво времето сум се оптегнал на двоседката ... заспав така ... охохо ... и утредента ме разбуди мајка ми и ми мавна шамар оти мислеше дома цела ноќ не сум се вратил ...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 30
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 2 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by корун Вто Фед 10, 2009 11:08 am

Сеа ми текна, иам заспана со глава на шоља, бурна вечер беше, да....

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 2 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by mitan Вто Фед 10, 2009 11:17 am

mitan напиша:по скаливе дома:S:S(тргнав да се качвам ама не успеав)
истава вечер по скаливе ко се деси заспав под камјон....се секавам му реков остајте ме да "дремнам" и незнам како ме истадоја и шо се дешаваше понатаму....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 2 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by комшивка Вто Фед 10, 2009 12:41 pm

во полн ресторан во хрватска на сред бел ден.. бев со шефот од на играорна на состанок со некој луѓе ама само 1 сат бев преспана ноќта и неможев да издржам иако се трудев да се контролирам. ко ме забележа шефон ми викат оди ручај (го прескокнав појадокот) и одмори. јас магла да ме немат од тука... а другите беа возрасни луѓе иначе ке легнеја од смеење Embarassed
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 2 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by sokol Вто Фед 10, 2009 2:01 pm

во оган заспав за 1 мај пред 2 год
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 2 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by T&T Вто Фед 10, 2009 2:07 pm

корун напиша:Сеа ми текна, иам заспана со глава на шоља, бурна вечер беше, да....

Еј и јас имам заспано на шојла tongue Така е ко ќе учиш сабајле историја дур си задоволвиш биолошка потреба Sleep Sleep
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 2 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by kojgode Вто Фед 10, 2009 2:10 pm

Или ко ќе се вратиш од Европа со 1% алкохол во крвта.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 2 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Фед 10, 2009 4:40 pm

корун напиша:Сеа ми текна, иам заспана со глава на шоља, бурна вечер беше, да....

хаха како успеа?? Shocked Very Happy Very Happy
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 2 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by Ludi Milojko Вто Фед 10, 2009 8:15 pm

чаршија во кочиине од белведере со клара(hr) пред 2 год,тогас до 8 сабајле остнавме зс една другарка многу се испијана и ја однесоја на болница и ние ги цекавме
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 62
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 2 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by Болиглава Вто Фед 10, 2009 9:13 pm

Ludi Milojko напиша:чаршија во кочиине од белведере со клара(hr) пред 2 год,тогас до 8 сабајле остнавме зс една другарка многу се испијана и ја однесоја на болница и ние ги цекавме
Ееее бе гадичкач. Very Happy

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 2 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by Odyssey Вто Фед 10, 2009 9:21 pm

Во една жива ограда...
хахахахаха
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 64
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 2 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by Master Вто Фед 10, 2009 9:22 pm

Јас обично секаде заспивам....ве последно време најмногу пред компјутер...
Иначе од дешавкиве, еднаш заспав на печка и паднав и пола саат неможев да се освестам шо ми се имат десено.
Исто така летово, Лектира, надвор на тие шо беа покрај патон заспав и сум спиела бајаги 2 сати и ме разбудиле пред да си ојме...
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 2 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by REGINA Нед Фед 15, 2009 12:38 am

в шифуњер Embarassed ... и то имам спиено цел ден внатре... мојве да паничат да ме барет ваму таму, битно јас си се наспав
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 2 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by Obibos Вто Фед 17, 2009 4:05 pm

sokol напиша:во оган заспав за 1 мај пред 2 год
хахахахахаахахахахахахаха знам Very Happy
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 30
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 2 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by FalcoN eYe Нед Фед 22, 2009 11:36 pm

најчесто заспивам на стол пред pc,иначе имам заспано на биро,на тераса,во wc на шоља,на под...
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 2 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by Gangi Пон Мар 02, 2009 12:52 pm

не ја еден другар на турнеа у полска заспа у ходник меѓу решетки стомна пијан и шамари му шлапавме не се будеше
Gangi
Gangi
LIVERPOOL 4 LIFE

Age : 31
Број на мислења : 71

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 2 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by kirce Чет Мар 05, 2009 1:26 pm

в кајче со џајо
и на шоља ама не бев мн пијан
или незнам пак можда бев ....иии на англиски кј тичарон хахаха се посра ми носеше апој за сознам јас....хеаххахахае
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 2 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by nance Нед Мар 15, 2009 11:40 am

В мала се потпрев на ламба и задремав и беа многу интересни петарда ми фрлија да се разбудам.
nance
nance
Херој на форумов

Age : 30
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 2 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by KaTeRiNcE Нед Мар 15, 2009 11:47 am

Најчесто заспивам на тастатура :D и минатата недела некако famous ми беше досадно и уморна бев и таму ќе заспиеф за малце
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 2 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by kojgode Нед Мар 15, 2009 1:11 pm

Oва е веќе навреда за Twisters.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 2 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by KaTeRiNcE Нед Мар 15, 2009 1:13 pm

не беше петокот саботата беше а ти не вели така пошо сам ме глеаш колку сум само РАСПОЛОЖЕНА на twisters :D
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 29
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано? - Page 2 Empty Re: Кое е најчудното место на кое/каде што имате заспано?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот