Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

На чие место?

+19
Џими
Angelic
RoTkViCa
24
STIFLER
noviot
malina
Bleak
The Breaking Dawn
Ludi Milojko
zzz
комшивка
Fantom
Marej
T&T
Master
kojgode
Mary Jane
мирАл
23 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

На чие место? Empty На чие место?

Пишување by мирАл Нед Јан 25, 2009 9:27 pm

Сигурно сте сонувале да бидете на место од некои славни личности, на кое и зошто ? (не бидете скромни)
Мене во моментов ми теквит само на Марко Јарич заради Адриана лима хехе
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? Empty Re: На чие место?

Пишување by Mary Jane Нед Јан 25, 2009 10:54 pm

Порано бев длабоко заљубена во Даниел Редклиф алијас Хари Потер. Сонвев дека сме шетале заедно низ Лондон, енд хи пропоусд ме.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? Empty Re: На чие место?

Пишување by kojgode Пон Јан 26, 2009 12:01 am

Мжон од Џесика Алба. Незнам како се викат, ама многу сакам да сум на негово место. Исто така и Тони Паркер би сакал да сум.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? Empty Re: На чие место?

Пишување by Master Пон Јан 26, 2009 10:19 am

Бааххх, зошто би сакале да сме на друго место!? Јас никад не сум посакала да сум на нечие место.

МЏ остај ми го Ден мој си е!!!! Ќе видиш на тренинг!!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? Empty Re: На чие место?

Пишување by T&T Пон Јан 26, 2009 2:42 pm

Убо ми е и вака.....
ама сакам да сум глумицана од twilight заради глумецон..... Ко подвижен оргазам е...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 31
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? Empty Re: На чие место?

Пишување by Marej Пон Јан 26, 2009 3:01 pm

na mestoto na zena mu eden nogu seksi coek so iznenadno se pojavi gimnazija i sea e balance mmmmm aaaaa si ojde..
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? Empty Re: На чие место?

Пишување by Fantom Пон Јан 26, 2009 3:26 pm

Јас сакам да сум Ема Вотсон и да се изебам со мене.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? Empty Re: На чие место?

Пишување by мирАл Пон Јан 26, 2009 3:30 pm

Не дека сум материјалиста ама радо би му бил внук на Ворен Буфет партнерот на Бил Гејтс, да фрлит некое билионче немат да сетит!!! хехе Twisted Evil
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? Empty Re: На чие место?

Пишување by комшивка Пон Јан 26, 2009 4:10 pm

Сакам да сум Хрватска на пример ко навивач да навивам против србине Twisted Evil
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? Empty Re: На чие место?

Пишување by Master Пон Јан 26, 2009 4:32 pm

единствениот чоек на кој сакав да му бидам жена умре....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? Empty Re: На чие место?

Пишување by мирАл Пон Јан 26, 2009 6:52 pm

Master напиша:единствениот чоек на кој сакав да му бидам жена умре....
Crying or Very sad мое искрено сочуство
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? Empty Re: На чие место?

Пишување by zzz Пон Јан 26, 2009 7:54 pm

от bam margera жена му мислам missy се викат, ке чекам да се разведет Twisted Evil
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? Empty Re: На чие место?

Пишување by Ludi Milojko Пон Јан 26, 2009 8:25 pm

a e jas so andrijana bundic zagreb kj so shetam
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 62
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? Empty Re: На чие место?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Јан 26, 2009 9:17 pm

T&T напиша:Убо ми е и вака.....
ама сакам да сум глумицана од twilight заради глумецон..... Ко подвижен оргазам е...

ѓубре едно ѓубросано (се зезам)
мој е
не можит...и плус подвижен оргазам е малку ко подвижен секс е...хехе
најсекси тип
морничаво најсекси
тара срам да ти е..или мене шо не ми текна порано да напишам ... bounce bounce bounce
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? Empty Re: На чие место?

Пишување by Master Пон Јан 26, 2009 10:56 pm

zzz напиша:от bam margera жена му мислам missy се викат, ке чекам да се разведет Twisted Evil

Мене Џони Ноксвил ми е ептен секси, ама веќе престар е за мене! Иначе порано ептен се палев на чоекон!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? Empty Re: На чие место?

Пишување by Mary Jane Вто Јан 27, 2009 1:06 am

Master напиша:МЏ остај ми го Ден мој си е!!!! Ќе видиш на тренинг!!!!

Ќе се тешиме со то шо не е ни мој ни твој. Многу ме изненади твојов избор. Мислев дека не си по Британци...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? Empty Re: На чие место?

Пишување by Master Вто Јан 27, 2009 1:51 am

Mary Jane напиша:
Master напиша:МЏ остај ми го Ден мој си е!!!! Ќе видиш на тренинг!!!!

Ќе се тешиме со то шо не е ни мој ни твој. Многу ме изненади твојов избор. Мислев дека не си по Британци...

уфф јас по британци????
Само тие ме ранет!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? Empty Re: На чие место?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Јан 27, 2009 12:06 pm

британци се најсекси луѓе Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? Empty Re: На чие место?

Пишување by Bleak Нед Фед 15, 2009 10:03 pm

Не сакам да сум на ничие место уште 100 шанси да иам да го почнам животоф ќе го почнам и живеам исто ко досеа зш кога би менал нешо можда немаше да запознам ндоста драги личности за мене... посебно една Embarassed и така си се сакам ваков единствен ко шо сум а и сите сме единствени. Даниел Ратклиф и слично. Ам ај тој нек замислит дека ми ја поклонал улогата мене место јас да замислам дека сум му ја побарал улогата Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? Empty Re: На чие место?

Пишување by malina Нед Фед 15, 2009 10:17 pm

На ничие задоволна сум од ова шо го имам во моментов.
malina
malina
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? Empty Re: На чие место?

Пишување by noviot Нед Фед 15, 2009 10:20 pm

наместото од Hugh Hefner(од Playboy газдана) или Andre Young (Dr.Dre) или Scott Storch (продуцент) , тројцава ем метет кеш ем ебовци се особено првиот Twisted Evil
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 71
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? Empty Re: На чие место?

Пишување by kojgode Нед Фед 15, 2009 10:22 pm

Јас мислев Рамбо ќе речиш.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? Empty Re: На чие место?

Пишување by STIFLER Нед Фед 15, 2009 11:04 pm

Брет Пит
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 31
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? Empty Re: На чие место?

Пишување by Mary Jane Нед Фед 15, 2009 11:32 pm

The Breaking Dawn напиша:британци се најсекси луѓе Wink

A јас можам да потврдам дека поголеми шмекери немат од Французи.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? Empty Re: На чие место?

Пишување by 24 Пон Апр 06, 2009 5:43 pm

бај д беј не ги сакам хрватистана ич ич ама баш ич.....се горедеам со сум пола србинка

24
Адаптер4е

Age : 28
Број на мислења : 6

Вратете се на почетокот Go down

На чие место? Empty Re: На чие место?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот