Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

+23
Ivana
Болиглава
Bleak
Ludi Milojko
Батерфлај
KaTeRiNcE
Наташа
мирАл
REGINA
Jordison
TONI
The Breaking Dawn
METALBOY
Marej
Џими
RoTkViCa
комшивка
Lastojca
Ane
Mary Jane
fairy
Џајко
корун
27 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... Empty Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by корун Пон Апр 27, 2009 10:57 pm

Јас Љубаништа со моите другарчиња, поканети сте сите да намините. Ак не мојте случајно да не најте, барајте од кај се слушат најгласна музика.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by Џајко Пон Апр 27, 2009 11:01 pm

Ја че дојда
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by fairy Пон Апр 27, 2009 11:02 pm

и јас со моите другарчиња во тоа Љубаништа Very Happy
ке се дружиме со тие шо ке дојдат Cool и со Корунче и компанија, секако cheers cheers Wink
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by Mary Jane Пон Апр 27, 2009 11:02 pm

Друштвово Љубаништа ко лани, јас Струмица ќе сум цел викенд и се радвам поради то.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by Ane Пон Апр 27, 2009 11:05 pm

љубаништа се разбират!
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by Lastojca Пон Апр 27, 2009 11:24 pm

љубаништа онака на еден ден и после натраг у охрид
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by комшивка Пон Апр 27, 2009 11:27 pm

љубаништа ќе ја прекинам традицијата после неколку години и не одам, а кај ќе одам уште не знам....
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by RoTkViCa Вто Апр 28, 2009 11:15 am

и јас прекинвам со љубаништа годинава, Градиште ќе ја пукаме шемата ми се смачи од истото па истото место Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by Џими Вто Апр 28, 2009 11:26 am

Како и секоја година Градиште ќе одам, ама секоја година жив чоек немаше, така да оваја година ваљда ќе имат.
Планирав со спиење ама јок, слушам ќе дуват ветар, а зимските јакни ги пикнав под кревет веќе неможам да ги извам, така да на еден ден и навечер се враќам назад.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by Marej Вто Апр 28, 2009 12:10 pm

Lastojca напиша:љубаништа онака на еден ден и после натраг у охрид
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by METALBOY Вто Апр 28, 2009 3:08 pm

И ние ке ојме љубаништа, ама незнам ни кој ке идет, ни шо ке бидит, не се радвам многу само чекам да поминит Smile
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by The Breaking Dawn Вто Апр 28, 2009 7:01 pm

Lastojca напиша:љубаништа онака на еден ден и после натраг у охрид

и плус мене ми се останвит на спијање ама не по куќи туку под ведро небо ама никој не ми останвит Crying or Very sad Crying or Very sad
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by TONI Вто Апр 28, 2009 7:42 pm

The Breaking Dawn напиша:

и плус мене ми се останвит на спијање ама не по куќи туку под ведро небо ама никој не ми останвит Crying or Very sad Crying or Very sad
ќе видиме колку ќе е ведро Rolling Eyes .А иначе јас ќе останам ако имаме асолен оган и ако имаме нешо ќебина.
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by корун Вто Апр 28, 2009 7:44 pm

После овај дожд и ваквово време макар и +45 да е денски, вечерта ке бидит ко на Антарктик да преноќвиш, верви ми...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by The Breaking Dawn Вто Апр 28, 2009 7:53 pm

гајле ми е и да е преладно ми се сејјјјт bounce bounce
пасија ми е да спијам надвор некојпат tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by Jordison Вто Апр 28, 2009 7:53 pm

Љубаништа вкујчи
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by REGINA Вто Апр 28, 2009 8:11 pm

Све беше испланирано за љубаништа, ама времево не зезна. Не планирам да одам таму и да седам негде под стреа кј кампон и да мрзнам. А ак не врнит ќе ојме таму барем на еден ден.

Корунон е во право за то дека ќе е преладно вечерта за останвење, ова можам да го кажам пошо лани така се заебавме. Имавме оган колку куќа и ќебиња милион и зимски палта и шо уште не, и пак се скоцкавме до сабајлето (а рачунај лани шубо беше времето, а годинава какво е).

Така да останвит за негде во викендичка, или во најдобар случај дома кај мене сите... повелеле.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by мирАл Вто Апр 28, 2009 8:48 pm

Како и појќето овде љубанишча! Ама на еднодневна екскурзија ваљда ќе се видиме!!! Suspect
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by Наташа Сре Апр 29, 2009 2:29 pm

Tрпејца вкуќа со спање, ак не не заебат некој случајно во задњи тренутак. Двајспет-триес деца негде ќе сме, вечерта ќе си одет полојната и така ќе спијаме демек на три кревети.. колку да се речит.
Иначе мерак ми е да се шетам по плажана кун пет негде насабјле дур не изгрејт сонце... О брату метла! Cool
А да, и да спијам в кајче, ама то потешко.
И така, ваљда убо ќе е. Освен ак не требит да сејме цел ден внатре ко утој.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by KaTeRiNcE Сре Апр 29, 2009 2:50 pm

Љубанишча Smile во куќа ама без спиење
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by Батерфлај Сре Апр 29, 2009 4:19 pm

Љубаништа, во викендичка, али ке се вратиме вечерта Sad
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by Ludi Milojko Сре Апр 29, 2009 4:35 pm

дента кј кире в кафана и сетне вечерта љубаништа кј влатче
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by Bleak Сре Апр 29, 2009 4:42 pm

Љубанишча со улиганишча ... хаха Very HappyVery HappyVery Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by комшивка Сре Апр 29, 2009 10:01 pm

сепак Љубаништа... Smile кажвете сега кај ќе ојте, кај имате викендици, куќи да ви поминам на гости... Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by Болиглава Сре Апр 29, 2009 11:16 pm

комшивка напиша:сепак Љубаништа... Smile кажвете сега кај ќе ојте, кај имате викендици, куќи да ви поминам на гости... Very Happy
Знајш кјмат една куќа со кош? Е тука наспроти.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Каде за први мај? | Впечатоци и остало... Empty Re: Каде за први мај? | Впечатоци и остало...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот