Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Каде после средно?

+25
Џајко
Батерфлај
METALBOY
Наташа
Gallowsraven
Angelic
malina
мирАл
Punk
Marej
Болиглава
noviot
Infected
*Rhythm Divine*
Bleak
A GiRL
KaTeRiNcE
комшивка
корун
hollow
PhiLL * E
fairy
REGINA
The Breaking Dawn
ноунејм
29 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Каде после средно? Empty Каде после средно?

Пишување by ноунејм Вто Мар 10, 2009 11:05 pm

медицина(незнам каква)


Последната промена е направена од ноунејм на Вто Мар 10, 2009 11:09 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : супер сум)
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? Empty Re: Каде после средно?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Мар 10, 2009 11:08 pm

архитектура - најубо нешто ми е Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? Empty Re: Каде после средно?

Пишување by REGINA Вто Мар 10, 2009 11:18 pm

се надевам надвор од земјава на студирање... ак не скопје филолошки (за судски преведувач и професор-лингвист)
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? Empty Re: Каде после средно?

Пишување by fairy Вто Мар 10, 2009 11:22 pm

медицина и најверојатно словенија или германија
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? Empty Re: Каде после средно?

Пишување by PhiLL * E Вто Мар 10, 2009 11:24 pm

ако бог да ... негде ваму таму ... битно лесно да поминам и да си го клатам ко ке сакам
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? Empty Re: Каде после средно?

Пишување by hollow Вто Мар 10, 2009 11:38 pm

Имат шанса по америкине да заминам ак не Скопје на економски


Последната промена е направена од hollow на Вто Мар 10, 2009 11:51 pm. Мислењето е променето 1 пати
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? Empty Re: Каде после средно?

Пишување by корун Вто Мар 10, 2009 11:47 pm

Скопје на електро или пмф највероватно...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? Empty Re: Каде после средно?

Пишување by комшивка Сре Мар 11, 2009 12:01 am

најверојатно пмф.. здравје прво, в година ќе му ја мислиме..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? Empty Re: Каде после средно?

Пишување by KaTeRiNcE Нед Мар 15, 2009 7:57 pm

Дефинитивно јазици( италијански главен јазик) ,најверојатно Италија со поблиску мојт до Венеција шо ми е омилен град Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? Empty Re: Каде после средно?

Пишување by A GiRL Нед Мар 15, 2009 9:05 pm

Медицина сигурно.А каде,шо,како...има времена,којќе си ги разглеам сите опции и одберам најдобрата,ќе ви кажам Wink
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? Empty Re: Каде после средно?

Пишување by Bleak Нед Мар 15, 2009 9:14 pm

Програмирање, автоматика, или ИКИ Скопје или Битола... то...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? Empty Re: Каде после средно?

Пишување by *Rhythm Divine* Вто Мар 17, 2009 1:09 pm

Психологија ваљда..
ама до 4та имам да сменам уште 10 мислења така да..
*Rhythm Divine*
*Rhythm Divine*
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 33

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? Empty Re: Каде после средно?

Пишување by Infected Саб Мар 21, 2009 6:38 pm

Градежен Факултет Скопје Very Happy
Infected
Infected
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 40

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? Empty Re: Каде после средно?

Пишување by noviot Саб Мар 21, 2009 6:44 pm

на улица
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? Empty Re: Каде после средно?

Пишување by Болиглава Саб Мар 21, 2009 7:24 pm

Арихитектура, Скопје.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? Empty Re: Каде после средно?

Пишување by Marej Саб Мар 21, 2009 7:36 pm

Vo posledno vreme se mislam i za megjunarodno pravo.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? Empty Re: Каде после средно?

Пишување by Болиглава Саб Мар 21, 2009 7:39 pm

Marej напиша:Vo posledno vreme se mislam i za megjunarodno pravo.
Тија стегнам една. Ој на нешо уметност, шо ти знам јас.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? Empty Re: Каде после средно?

Пишување by Marej Саб Мар 21, 2009 7:50 pm

Huhuhu. Povazno mi e da sum ekonomski nezavisna od nikogo, a umetnost vo slobodno vreme mojt da si ostanit ko hobi. A ak zavrsam umetnost da mi obekjas dek ke mi kupis sliki ko ke prodavam pokraj ezero :-))
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? Empty Re: Каде после средно?

Пишување by Punk Саб Мар 21, 2009 8:51 pm

јас ќе ти купвам шо се секираш
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? Empty Re: Каде после средно?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мар 21, 2009 9:22 pm

Marej напиша:Huhuhu. Povazno mi e da sum ekonomski nezavisna od nikogo, a umetnost vo slobodno vreme mojt da si ostanit ko hobi. A ak zavrsam umetnost da mi obekjas dek ke mi kupis sliki ko ke prodavam pokraj ezero :-))

се согласвам
и јас иам за ова мислено
во право си bom
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? Empty Re: Каде после средно?

Пишување by мирАл Нед Мар 22, 2009 12:56 pm

Ќе видам мојт семки да продавам, а мојт, ак имам пари да купам за пуфки шо е она за праење. Ќе видиме семките не ми бегет Каде после средно? Icon_razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? Empty Re: Каде после средно?

Пишување by malina Пон Мар 23, 2009 1:11 am

европски во охрид на арт и дизајн за внатрешен ентериер
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? Empty Re: Каде после средно?

Пишување by Angelic Саб Апр 04, 2009 4:45 pm

Филолошки Скопје... англиски + италијански Smile
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? Empty Re: Каде после средно?

Пишување by Gallowsraven Саб Апр 04, 2009 4:49 pm

Aрхитектура. Скопје најверојатно.
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? Empty Re: Каде после средно?

Пишување by Наташа Саб Апр 04, 2009 6:39 pm

Rainbow* напиша:Филолошки Скопје... англиски + италијански Smile
Исто, пошо ми одет јазициве и најногу ме привлеквет, посебно англискиов. После.. ќе бидам професорица clown
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Каде после средно? Empty Re: Каде после средно?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот